Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Meubel
Geen vanafprijs

Meubel

Meubel
Geen vanafprijs

Meubel

Meubel
Geen vanafprijs

Meubel

Meubel
Geen vanafprijs

Meubel

Wand vitrine
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten wandvitrine ca. 1880 in goede staat 70x78x21cm.

Antieke geslepen spiegel
Resultaat: 20 EUR

Antieke geslepen spiegel ca. 1920 met floraal geslepen decors en geschulpte randen (lichte oxidatie) 82x66cm. Cond.: G

Barokstijl tafeltje
Resultaat: 20 EUR

Oude notenhouten met intarsia bijzettafel, ingelegd blad met floraal decor. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 98x62x63cm.

Spiegel met putti
Resultaat: 25 EUR

Vroeg 19e eeuwse empire spiegel, facetgeslepen met voorstelling van putti 78x45cm. Cond.: R-G

Tafeltje
Resultaat: 25 EUR

Oud tafeltje of orgelbankje 20e eeuw met afneembaar blad en opbergruimte 20e eeuw (verf laat los) 57x66x37cm Cond:R

Petit point stoeltje
Startprijs 30 EUR

Oude barokstijl stoel met petit point stoffering 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel,86x46x52 Cond:G

Mahonie wangentafel
Startprijs 30 EUR

Mahoniehouten 19e eeuwse wangentafel met lade en lyravormige poten. lichte schades blad 77x55x110cm. Cond.: R-G

Hutkoffer
Startprijs 30 EUR

Grote scheepskoffer (veel gebruikt) van hout bekleed met jute ca. 1920 50x97x57 Cond.: R

Stoeltje
Resultaat: 30 EUR

Kersenhouten 19e eeuwse Louis Philippe stoel met lage zitting in goede originele staat 107x44x41cm.

Mahonie tafeltje
Resultaat: 30 EUR

Mahoniehouten Louis Phillipe bijzettafel met etage omstreeks 1870. 75x75x44 Cond:G

4 Stoelen
Resultaat: 30 EUR

Vier antieke notenhouten Jugendstil stoelen met bekleding omstreeks 1900( gebruikerssporen) 93x38x49 Cond:G

Tafel op 1 poot
Startprijs 35 EUR

Antieke mahoniethouten tafel omstreeks op spanpoot 1860 70x83ø Cond:G

Kersen stoel
Resultaat: 35 EUR

Duitse vroege Biedermeier kersenhouten stoel omstreeks 1830. 84x46x46 Cond:G

Jalouzie kastje
Resultaat: 45 EUR

Oud kastje met jalouziedeurtjes en 2 lades, 2e helft 20e eeuw, 80x47x28cm Cond:R/G

Tafel
Resultaat: 40 EUR

Antieke wortelnoten tafel met geschulpt blad, snijwerk met klauwpoten omstreeks 1900, lichte fineerschade 68x80ø Cond:G

4 Stoelen
Resultaat: 40 EUR

Vier antieke Louis Philippe stoelen met roze velours bekleding in goede staat 96x53x44 cond:G

Ovale tafel
Resultaat: 40 EUR

Antieke wortelnoten Louis Philippe tafel met geschulpt blad en bewerkte poot 60x56x77cm Cond:G

Groene kist
Startprijs 40 EUR

Grote grenenhouten kist ca. 1850, groen en rood gelakt in goede staat 142x56x63

Engels dressoir
Resultaat: 35 EUR

Eikenhouten Engels dressoir omstreeks 1920 met 2 deuren en 2 lades, getorste poten en spiegelopstand. Cond:R\G 120x43x91cm.

Mahonie kapspiegel
Startprijs 40 EUR

Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe kapspiegel omstreeks 1870 met twee lades. 99x83x27 Cond:G