Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij
Geen vanafprijs

Schilderij

Prent, paarden
Startprijs 10 EUR

Engelse prent ca. 1920, vossenjacht 30x22cm. Cond.: G

Ets
Resultaat: 10 EUR

O. Graf (Duitse School), ets op papier, boerderij met paardenspan en figuren 34x29cm. Cond.: G

Monogram EN
Resultaat: 15 EUR

Monogram EN ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap 20x20cm. Cond.: G

Ets, E. Kampf
Startprijs 15 EUR

Eugene Kampf 1861-1933 Duitse school, landarbeiders aan het rooien, ets op papier. 26x19cm CondR/G

2 Gravures, 18e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Twee 18e eeuwse gravures met Franse edele heren afgebeeld 13x7cm. Cond.: G

Hein Ohring
Resultaat: 20 EUR

Hein Ohring ca. 1970 (Düsseldorfer Schule), olieverf op paneel, bergachtig landschap met rivier 50x40cm. Cond.: G

Franz Arzberger 1963
Startprijs 20 EUR

Franz Arzberger 1961 (Duitse School), olieverf op paneel, zittende boer 36x50cm. Cond.: G

M. Devynck, gemengde techniek
Startprijs 20 EUR

M. DeVynck 6-72 (Belgische School), gemengde techniek op papier, industrie langs de kade met aak 51x36cm. Cond.: G

Twee repro's, 19e eeuw
Startprijs 20 EUR

Twee 19e eeuwse reproducties: 1x steendruk Josef Israels pinx A. Alleke Lith. 26x37cm. en 1x reproductie A. Kampf photografische Geselschaft Berlin (soldaten) 46x36cm.

Grote steendruk, 19e eeuw
Startprijs 20 EUR

Grote 19e eeuwse Duitse steendruk door Alphonse Martinet naar een schilderij van professor Jacob Becker, steendruk op papier (lichte vochtvlekken) 70x46cm. Cond.: R-G

Houtsnede
Resultaat: 20 EUR

Idem Kray? (handdruk), houtsnede op papier, "Arm Drenthe" 16x21cm. Cond.: G

Prent
Resultaat: 50 EUR

Oude Engelse reproductie 20e eeuw met voorstelling van jager met beagles en paard 48x66cm. Cond.: G

Aquarel, Rosie Herdle
Startprijs 20 EUR

Marie Herdle 1875 Duitse school, bosgezicht, aquarel op papier. 10x15cm Cond:R/G

Schilderij, W. Sommer
Startprijs 20 EUR

W. Sommer 1938 (Duitse School), olieverf op paneel, stilleven 35x45cm. Cond.: G

2x Duitse grafiek
Startprijs 20 EUR

Twee Duitse antieke grafieken: 1x 2 landkaarten wereld ca. 1900, 52x30cm. en 1x 18e eeuwse gravure, gezicht op stad Kleef langs de Spruy-graft, H. Spilman sculp 1746, 42x18cm. Cond.: R

2x Duitse grafiek + gouache
Startprijs 20 EUR

Twee Duitse werken: 1x familiewapen ca. 1800 (gouache) 26x21cm. en 1x 18e-19e eeuwse ets, Der Ballenbinder 15x9cm. Cond.: G

2x Grafiek Duitsland
Startprijs 20 EUR

Twee antieke Duitse grafieken: 1x ets Vincent Deckerr 1903 (zwerver) 17x12cm. en 1x steendruk 19e eeuw "Erzherzog Carl von Oesterreich", druck und Verlag von Gustav Georg Lange in Darmstadt 59x45cm. ...

Schilderij, Marweffe
Startprijs 20 EUR

Ernest Marweffe, 1866-1913, moeder met kind (verkleurd) ets op papier. Cond: R\G

J. v.d. Does,
Resultaat: 25 EUR

J.vd. Does Koog aan de Zaan 1924, eiland met sneeuw, olieverf op paneel 43x24 Cond:G

2 Duitse werken
Startprijs 20 EUR

Twee 19e eeuwse Duitse werken. 1maal sepia 1808 das Schloss zu Kleve(beschadigd) 1 maal steendruk 1832 das Schloss mittelbiberach (verkleurd) beide 40x26cm Cond:M/R

2 Werken, 19e eeuw
Startprijs 20 EUR

Twee werken 19e eeuw: 1x portret met hoed, gesigneerd Hubert Meyer (steendruk) 12x10cm. en 1x landschap met paardenspan en boer (steendruk) 16,5x22,5cm. Cond.: G

Pierre Jechinoff
Resultaat: 25 EUR

Pierre Jechinoff, gemengde techniek op papier, landschap met rivier 49x33cm. Cond.: G

Berlijnse schilder
Startprijs 25 EUR

Berlijnse schilder (Duitse School), olieverf op paneel, stadsgezicht Berlijn Cond.: G