Twee Chinese figuren 2e helft 20e eeuw van imitatie-ivoor: 1x figurengroep en 1x netsuke 5-8cm. Cond.: R-G
Briefopener en ketting, broche van ivoor. Briefopener met zilveren heft met fraaie bewerking en blauw emaille. Stukje ivoor afgebroken. En een ketting en broche van uitgesneden ivoor. Broche mist stek...
Acht diverse oude figuren: 1x tinnen paard, 1x rood Chinees figuur (koraal?), 3x albasten aap, 1x natuurstenen schildpad, 1x gesigneerd antiek figuur van een Chinese krijger tafereel met paard en twee...
Negen delen antiek ivoor, divers bewerkt, 2 bewerkte vaasjes, een duif, 3 lemetten, een briefopener met krokodil, duif met slakkenhuis(beschadigd) en drie olifanten. 10-23 cm Cond:R/G
Antiek Chinees bergdorp met figuren gemaakt van hout en been ca. 1900 (2 benen zuilen van kapschuur missen) 29x36x24cm. Cond.: R-G
Drie delen oud antiek oosters bewerkt been met erotische voorstellingen in goede staat. 12x4cm
Zes oude Chinese uit been gesneden monniksknopen in goede staat, 2,5øcm
Antiek Chinees ivoren schelp met snijwerk en figuren in het bos omstreeks 1900 (chip) 6,3x27,2cm Cond:R/G
Negen antieke ivoren figuren, z olifanten en twee bustes 2-1,5cm Cond:G
Vijf diverse antieke ivoren voorwerpen, brievenopener met krokodillenhandvat, twee vazen met florale decors(zonder bodem) brieven opener, vogel figuur op houten voet. 15-30cm Cond:G
Twee oude antieke Chinese bewerkte benen flacons met krab en kreeft in goede staat. 7,5x5x3
Oude antieke oosterse benen figuur voorstellend een liggende oosterse naakte dame 11cm Cond:G
Oude Chinese benen houder met erotische voorstelling(4-delig uitschuifbaar) met 4 delen hout bewerkt em Chinese tekens 20e eeuw 22x5x1,5cm Cond:G
Twee antieke Aziatische figuren ca. 1900, gesigneerd en in goede staat: 1x 2 spelende kinderen (ivoor) en 1x hoogwaardigheidsbekleder (been) 7,5-8cm. Cond.: G
Antieke Duitse sigarenknipper met zilveren montuur en ivoren tand 21cm. Cond.: G
Antieke ivoren netsuke, gesigneerd, omstreeks 1900 voorstellende een monnik met rugzak, 5,2cm Cond:G
Antieke ivoren Oosterse boedha in olifantvorm op houten sokkel 10,5cm. Cond.: G
Kavel met 7 Oosterse figuren: 5x antiek ivoor China etc., 1x benen antieke boedha en 1x keramieken Chinees 7-16cm. Cond.: G
Chinese ivoren speelbal op zuiltje ca. 1900 (4 bewerkte opgewerkte bollen in 1), zuiltje met lotusbloem 12xø3,8cm. Cond.: G
Oosterse benen brievenopener met rat als heft in doos, 20e eeuw 24x3x4,5cm Cond:G
Antieke Chinese ivoren visser op houten voet ca. 1900 in goede staat 16cm.
Ivoren 4-armige Boedha met leeuw en krijger, in goede staat, 9,7x5x2,3