Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Hanger GG met parel
Startprijs 750 EUR

Hanger GG 750/000 met parel en diamanten. Hanger bestaande uit een soort krullen bezet met 21 diamanten ca. 0.097 crt. en een prachtige Zuidzee parel, ø 15 mm. Lengte 2.5 cm. Nieuw en voorzien van een...

Collier met kruis GG
Resultaat: 725 EUR

Collier, GG 916/000 met GG 585/000 kruis. Massief zwaar dubbel jasseroncollier met een hoog goudgehalte, lengte 60. Aan dit collier hangt een GG crucifix , 4x2.5 cm. Collier ca 30 gr, kruis ca 7 gr

Gouden armband, slot bedel
Resultaat: 875 EUR

Grove armband GG 585/000 met slot. Grote ovale schakels, ø 14x18x4 met een hangslot als sluiting, ø 33 mm. Verder zit aan de armband een bedel in de vorm van een sleutel. Totaal ca 65,5 gr

Zwarte parels diamanthanger
Startprijs 700 EUR

Collier met zwarte parels en GG 585/000 bolletjes. Collier met om en om GG gediamanteerde bolletjes, ø 5 mm en GG bolsluiting, ø 8 mm, met in het midden een staafhanger met diamant. Lengte 22 mm. ca ...

Armband WG gourmet
Startprijs 700 EUR

Armband WG 585/000 gourmetschakel. Zware armband met gourmetschakel, breedte 5,8 mm, dikte 3 mm, voorzien van bakslot met veiligheden. ca 31,7 gr lengte 18,5 cm. Nieuw

Ring
Startprijs 690 EUR

Ring GG 585/000 met diamant en rode steen. Ring in de vorm van een strik met in het midden een langwerpig gefacetteerde rode steen, 10x7 mm, met aan weerszijde 2 diamanten met oud slijpsel gezet in WG...

Ring
Startprijs 690 EUR

Ring GG 750/000 met briljant en tanzaniet. Strakke vierkante ring met aan de bovenzijde gespiegeld van elkaar een rij met baquette geslepen tanzanietstenen en een dubbele rij met briljanten. Breedte b...

Gouden Omega horloge
Startprijs 650 EUR

Zeer fraai Omega horloge GG 585/000. Mooi dameshorloge met vierhoekige langwerpige kast met vaste verlopende milanese band. Grootte uurwerk 19x21mm. Lengte 17 cm ca 45.2 gr

Oorstekers WG diamant en parel
Startprijs 650 EUR

Oorstekers/hangers WG 750/000 met diamanten en Tahiti parel. Oorsteker in de vorm van een klein bloemetje bezet met 4 diamanten, totaal ca.0.114 crt. aan een stukje fijn ankercollier hangt een Tahiti...

Pennenarmband GG
Startprijs 650 EUR

Armband, GG 585/000 mat glimmend. Pennenarmband, breedte 10,3 mm, met gekretste bewerking.ca 35 gr, lengte 21cm Nieuw

Armband WG briljant 4 rij
Startprijs 650 EUR

Armband, WG, 585/000, gevlochten met briljant. Armband bestaande uit 4 losse bandjes bij elkaar gebonden op 4 plekken met een WG versiering. Elke versiering is voorzien van 2 briljanten en 1 navette g...

Horloge GG Concord
Startprijs 650 EUR

Horloge GG 750/000 merk Concord. Bijzonder plat langwerpig GG horloge, 26x31mm, met bruin leren band. Het horloge is voorzien van een witte vierkante wijzerplat met goudkleurige indexen. Totaal ca 27 ...

Ring robijn briljant
Startprijs 650 EUR

Ring WG 585/000 met robijn en briljant. Entourage ring met in het midden een emerald geslepen roze/rode robijn, 6,8x7,9 mm. Om de robijn zitten 12 zeer fraaie briljanten, totaal ca 0.55 crt. ca 5,9 gr...

Tahitiparels
Startprijs 600 EUR

Tahiti parels met GG 585/000 magneetsluiting. Collier van Tahiti parels met 65 parels, ø 8-10 mm mooi rond van vorm, met verschillende kleurnuances. Lengte 60 cm

Ring WG briljant hoefijzer
Startprijs 600 EUR

Ring WG 585/000 met briljanten in hoefijzervorm. Ring met in het midden een dubbele hoefijzer bezet met briljanten. De buitenste ring bestaat uit 12 briljanten in 4 poots chatons gezet, met daar binne...

Entourage oorknoppen
Resultaat: 650 EUR

Mooie royale antieke oorknoppen, WG/RG, 585/000 met diamanten. Entourage oorknoppen met 9 diamanten per oorknop, met oud slijpsel. ø oorknop13 mm. Middensteen is wat ovaal geslepen ø 4,1 mm. De andere...

Collier agaat met kruis
Startprijs 600 EUR

Collier van agaatkralen met GG 585/000 kruis. Collier met gefaceteerde agaatkralen, ø8 mm, met GG olijfvormige sluiting. In het midden hangt een antiek 18e eeuws kruis, 40x32mm, met 10 diamanten. ca 4...

Ring WG briljant
Startprijs 600 EUR

Ring, WG, 585/000, met 8 briljanten. Fantasiering, in het midden hoog op de ring een navettevorm waarin 8 briljanten zijn gezet, ca 0.56 crt, met mooie kwaliteit. ca 3,5 gr. ø 56

Gouden zakhorloge
Resultaat: 1.400 EUR

Zakhorloge 585/000, gemerkt A. Lange & Sohne. Bijzonder fraai werkend zakhorloge, ø 54 mm. ca 106 gr

Armband GG rolexschakel
Startprijs 600 EUR

Armband GG 585/000 met rolexschakel. Pennenarmband, breedte 7 mm, met zo genoemde compacte rolexschakel met groot oog en karabijnsluiting. ca 24,9 gr lengte 22,5 cm. Nieuw

Diamantenring markies
Startprijs 550 EUR

Zeer fraaie diamantenring, GG 585/000, antiek model. Ring met aan de bovenzijde grote markiesvorm gemaakt uit zilver met 3 wat grotere diamanten en 14 kleinere diamanten. De ring heeft een prachtig b...

Parelcollier camee slot
Startprijs 520 EUR

Parelcollier met GG 585/000 cameesluiting. Collier bestaande uit 4 rijen zoetwaterparels, ø 7 mm, met als sluiting een ovale camee in fraai bewerkte GG rand, 38x30mm. Lengte 40 cm

Ring WG briljant jade
Startprijs 520 EUR

Ring WG 750/000, met briljant en jade. Opengewerkte ring met aan de bovenzijde een bewerking met 18 briljanten en 5 jadestenen. ca 6,2 gr ø 57

Koraal ketting
Resultaat: 600 EUR

Collier bestaande uit 4 snoeren bloedkoraal. Collier 4 rijen verlopend bloedkoraal in tonvorm, 7-12mm. De grootste middelste bloedkoralen zijn voorzien van een zilveren versiering. Lengte 40-58 cm ca ...