Karterst? (Duitse School), olieverf op linnen, jongens met een ballon in een bergdorp 43x31cm. Cond.: G
W. Kaufer (Duitse School), olieverf op paneel, landschap met rivier 26x30cm. Cond.: G
W. von Plessen ca. 1930 ( Willy? 1868 - ), Duitse School, olieverf op linnen, berglandschap 82x65cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, zeilboten op zee 24x17cm. Cond.:G
Naar Verveer ca. 1900, olieverf op paneel, vissersfamilie in de duinen 27x17cm.
J. van Veen, olieverf op linnen, vrouw bij lantaarn 30x40cm. Cond.: G
De Boer, olieverf op linnen, riviergezicht met zeilboot 50x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, dorpsgezicht met wandelaar 30x40cm. Cond.: G
Martin van Waning ( Den Haag 1889 - ), ets op papier, gezicht op Overschie 25x20cm. Cond.: G
3x Jef van Campen (1934 - ), auarel op papier, landschap en 2x dorpsgezicht ca. 31x24cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1950 (Duitse School), aquarel op papier, bergmeer met dorp 38x28cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), olieverf op paneel, man met pijp 26x20cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 48 (Duitse School), bosgezicht 29x33cm. Cond.: G
Bernard Henry Bolink ( 1876 - 1950 Enschede), ingekleurde ets op papier, paddestoelen 29x19cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, aquarel op papier, besneeuwd berglandschap 23x16cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op linnen, schenkkan met bloemen 18x24cm. Cond.: G
Twee werken van K. Terner 20e eeuw, olieverf op linnen, 2 dorpsgezichten 18x24cm. Cond.: G
Andreas Achenbach ( 1815 - 1910 Duitse School), steendruk op papier, boten op ruwe rivier met figuren 14,5x20cm. Cond.: G
Oude Engelse golf-prent in wortelnoten lijst 2e helft 20e eeuw in goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, gouache op papier, koetsen met figuren 72x41cm. Cond.: G