Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

E. Bellan
Startprijs 25 EUR

E. Bellan, olieverf op linnen, landschap met dorp Cond.: G

Kartest?
Resultaat: 25 EUR

Karterst? (Duitse School), olieverf op linnen, jongens met een ballon in een bergdorp 43x31cm. Cond.: G

W. Kaufer
Resultaat: 25 EUR

W. Kaufer (Duitse School), olieverf op paneel, landschap met rivier 26x30cm. Cond.: G

Josef Scharl
Resultaat: 35 EUR

Josef Scharl, houtsnede op papier, twee figuren 48x67cm. Cond.: G

Schilderij, van Plessen
Startprijs 25 EUR

W. von Plessen ca. 1930 ( Willy? 1868 - ), Duitse School, olieverf op linnen, berglandschap 82x65cm. Cond.: G

Schilderij, boten
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, zeilboten op zee 24x17cm. Cond.:G

Schilderij, Verveer
Resultaat: 40 EUR

Naar Verveer ca. 1900, olieverf op paneel, vissersfamilie in de duinen 27x17cm.

Schilderij, dorpsgezicht
Resultaat: 25 EUR

J. van Veen, olieverf op linnen, vrouw bij lantaarn 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, de Boer
Resultaat: 25 EUR

De Boer, olieverf op linnen, riviergezicht met zeilboot 50x60cm. Cond.: G

Schilderij
Startprijs 25 EUR

Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, dorpsgezicht met wandelaar 30x40cm. Cond.: G

Ets, M. van Waning
Startprijs 30 EUR

Martin van Waning ( Den Haag 1889 - ), ets op papier, gezicht op Overschie 25x20cm. Cond.: G

3x Jef van Campen
Startprijs 30 EUR

3x Jef van Campen (1934 - ), auarel op papier, landschap en 2x dorpsgezicht ca. 31x24cm. Cond.: G

Schilderij, Harold Widing
Resultaat: 30 EUR

Harald Wilding 82 (Zweedse School), pastel op papier, abstracte compositie 30x22cm. Cond.: G

Ongesigneerd
Startprijs 30 EUR

Ongesigneerd ca. 1950 (Duitse School), aquarel op papier, bergmeer met dorp 38x28cm. Cond.: G

Portret, man met pijp
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), olieverf op paneel, man met pijp 26x20cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd 48 (Duitse School), bosgezicht 29x33cm. Cond.: G

B.H. Bolink
Resultaat: 50 EUR

Bernard Henry Bolink ( 1876 - 1950 Enschede), ingekleurde ets op papier, paddestoelen 29x19cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd, aquarel op papier, besneeuwd berglandschap 23x16cm. Cond.: G

Ongesigneerd
Startprijs 30 EUR

Ongesigneerd, olieverf op linnen, schenkkan met bloemen 18x24cm. Cond.: G

A. Slehcim
Startprijs 30 EUR

A. Slechim, olieverf op linnen, bloemen 17x24cm. Cond.: G

2x K. Terner
Startprijs 30 EUR

Twee werken van K. Terner 20e eeuw, olieverf op linnen, 2 dorpsgezichten 18x24cm. Cond.: G

A. Achenbach
Startprijs 30 EUR

Andreas Achenbach ( 1815 - 1910 Duitse School), steendruk op papier, boten op ruwe rivier met figuren 14,5x20cm. Cond.: G

Engelse prent
Startprijs 30 EUR

Oude Engelse golf-prent in wortelnoten lijst 2e helft 20e eeuw in goede staat.

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd, gouache op papier, koetsen met figuren 72x41cm. Cond.: G