22. Oktoberveiling 2014

Veiling op vrijdag 17 oktober 2014 van 02:00

Tekening, hond
Startprijs 20 EUR

Monogram S.N., tekening op papier, teckel met muis 15x19cm. Cond.: G

3x Maria Maggior
Startprijs 15 EUR

Moderne gouache
Resultaat: 15 EUR

Ongesigneerd ca. 1960 (verso Avis Hermetis), gouache op papier, moderne compositie 13x15cm. Cond.: G

Domplein Milaan
Startprijs 15 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1939, pastel op papier, Domplein Milaan 15x22cm. Cond.: G

Gouache, landschap
Startprijs 15 EUR

Karl Behling 1933 (Duitse School), gouache op papier, Ostfriesische landschaft 38x28cm. Cond.: G

"Van Gogh"
Startprijs 15 EUR

C. van Brandenburg, Zuiderkerk
Resultaat: 15 EUR

Corn. Brandenburg (Wormerveer 1884 -1954 Amsterdam), ets op papier, Zuiderkerk met poortje in de winter 34x47cm. Cond.: G

Kruyder
Resultaat: 10 EUR

Antoon Kruyder?, litho op papier, getiteld "'t wordt avond" 14x9cm. Cond.: G

4 Werken op papier
Resultaat: 25 EUR

Aquarel, Wenzel
Resultaat: 10 EUR

Wenzel (Duitse School). aquarel op papier, haven Portovenere 52x40cm. Cond.: G

Gerdi Jacobs
Resultaat: 10 EUR

Gerdi Jacobs ( 1909 - 2001 Noorwegen), ets op papier, abstract landschap Cond.: G