Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ikoon
Startprijs 400 EUR

Ikoon (iconostase-paneel), Oost Europees ca. 1900, voorstellend de doop van Jezus in de Jordaan 34x34cm.

Ikoon
Startprijs 400 EUR

Ikoon (iconostase-paneel), Oost Europees ca. 1900, opdracht van Jezus in de tempel met Jozef, Maria, Simeon, Hannah en onbekende vrouw 34x35cm.

Schilderij, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd?, olieverf op linnen, 18e eeuws landschap met figuren (beschadigd), 36x45cm., Cond.:R

Ikoon, Moeder Gods
Startprijs 350 EUR

Russisch 19e eeuws ikoon, Moeder Gods "Vreugde voor alle lijdenen" met Cyrillische teksten en 2 randheiligen 22x18cm.

Schilderij, liggende dame
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, slapende vrouw 90x60cm. Cond.: G

Toon Verplak
Resultaat: 90 EUR

Toon Verplak, olieverf op linnen, landschap bij Kortenhoef 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, kindje
Startprijs 550 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, meisje met muziekblad 46x42cm. Cond.: G

Schilderij, 2 hoofden
Startprijs 300 EUR

Monogram W.K. 1930, olieverf op linnen, twee gezichten, 43x57cm., Cond.:G

Renard
Resultaat: 45 EUR

Renard (Franse School), olieverf op papier, marktgezicht met vele figuren en ballonnen 55x45cm. Cond.: R-G

Hermann Hellbusch
Startprijs 80 EUR

Herrmann Hellbusch (Duitse School), olieverf op paneel, riviergezicht 60x70cm. Cond.: G

Portret
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, herenportret 56x68cm. Cond.: G

Onbekende meester, flamboyant
Startprijs 450 EUR

Ongesigneerd ca. 1960 (Indonesische School), olieverf op paneel, Indonesische landarbeiders bij vuurboom 54,5x51,5cm. Cond.: G

C. van Rooyen
Startprijs 600 EUR

C. van Rooyen ca. 1980 (Rotterdam 1945 - ), olieverf op linnen, markttafereel met bloemenkraam en figuren 50x60cm. Cond.: G

P. Hubel, bloemen
Startprijs 30 EUR

P. Hubel 1975 (Duitse School), olieverf op paneel, getiteld "Die drei Grazien" 11x16cm. Cond.: G

Schilderij, gemengde techniek
Startprijs 80 EUR

W, Kutaway (pseudoniem van Wim Bos), gemengde techniek op papier, plasgezicht met schepen en molens 70x40cm. Cond.: G

Wally Right
Resultaat: 120 EUR

Wally Right 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven 25x20cm. Cond.: G

C. van Rooyen
Startprijs 600 EUR

C. van Rooyen ca. 1980 (Rotterdam 1945 - ), olieverf op linnen, markttafereel met vele figuren 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, boerin
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, boerin met sijs 53x43cm. Cond.: R

Schilderij, Engelbert L'Hoëst
Startprijs 1.500 EUR

Engelbert L. Hoest (1919 - 2008), gouache op papier, landschap 48x64cm. Cond.: G

Pit van Loo
Resultaat: 225 EUR

Pit van Loo, Winsum 1905- Haren 1991, olieverf op paneel, landschap met huisje. 57x78cm., Cond.:G

Willy Jensen
Resultaat: 50 EUR

Willy Jensen ca. 1950, olieverf op paneel, Impressionistisch landschap 24x25cm. Cond.: G

Schilderij, "Gypsy"
Startprijs 2.000 EUR

Mohammed Aljasim (Irak), olieverf op linnen, danseres "Gypsy" 150x100cm. Cond.: G

Anton Heyboer
Startprijs 200 EUR

Anton Heyboer (eigendruk), lithografie op papier, "Life Two" 43x58cm. Cond.: G

Ongesigneerd
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd ca. 1870, olieverf op paneel, wassende vrouw 23x17cm. Cond.: G

Willem Oppenoorth
Resultaat: 200 EUR

Willem Oppernooorth (Amsterdam 1847 - 1905 Utrecht), aquarel op papier, stadsgracht met bruggetje 45x48cm. Cond.: G

Kitenglesik
Startprijs 400 EUR

Kitenge Ngoie (Afrikaanse School), oliverf op linnen, portret van een Afrikaan 75x48cm. Cond.: G

Gesigneerd v.d. Velde
Startprijs 100 EUR

J. van de Velde ca. 1880, olieverf op linnen, stilleven met gernadiershoed en sabel 55x38cm. Cond.: G

3x Frida
Startprijs 150 EUR

Drie werken van Frieda ca. 1980 (vermoedelijk Frieda van Voorst), gouaches op papier, vrouwelijk naakt 19x12cm. Cond.: G

2 Aquarellen
Startprijs 150 EUR

Twee gouaches op papier H. Röter? (Duitse School), Oosterse gouaches op papier, 1x Egypte en 1x Oosterse baai met minaretten en schepen 35x23cm. Cond.: G

Schilderij, markt
Resultaat: 70 EUR

H. Zimmermann (Duitse School), olieverf op paneel, stadsgezicht Wernigerode 50x70cm. Cond.: G

Jacoba Stuiveling v. Essen
Startprijs 90 EUR

Jacoba L. Stuiveling van Essen (Den Haag 1870 - 1936 Blaricum), aquarel op papier, landschap met kerk 48x40cm. Cond.: G

R. Senart
Startprijs 100 EUR

R. Senart ca. 1880, olieverf op linnen (gerestaureerd), vissersvrouw met man 43x60cm. Cond.: R

3x Vlaosuchanek
Startprijs 100 EUR

Drie werken van Vlaosuchanek ca. 1980 (Tsjechoslowakije?), lithografie op papier, 3 damesportretten 13,5x10cm. Cond.: G

Johan Dijkstra, staand
Startprijs 600 EUR

Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 - ), houtskool op papier, staand vrouwelijk naakt (vouwtjes) 35x57cm. Cond.: R-G

Johan Dijkstra,
Startprijs 350 EUR

Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 - ), houtskool op papier, vrouwelijk naakt 31x44cm. Cond.: G

Jan Nijland 84
Startprijs 75 EUR

Jan Nijland '84 (grafisch lyceum Amsterdam), gouache op papier, ontwerp van een Porsche 25,5x36,5cm. Cond.: G

Schilderij, ballonnen
Startprijs 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd (modern), acryl op linnen, 3 ballonnen 80x80cm. Cond.: G

Jos van DIjk, rietsnijders
Startprijs 250 EUR

Jos van Dijk, 1913-2000 Bolsward, olieverf op linnen, riviergezicht met rietsnijders. 60x80cm., Cond.:G

Snoeijerbosch, oude vrouw
Resultaat: 125 EUR

Cornelis Johannes Snoeyerbosch ( 1891 Zutphen - ), olieverf op paneel, oude vrouw in de sneeuw 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, visnetten
Startprijs 280 EUR

Monogram F. Sm (mogelijk Frans Smissaert), olieverf op paneel, man met visnetten op duin 25x25cm. Cond.: G

3 Gouaches
Resultaat: 60 EUR

Drie gouaches memo 1984, voorstellend figuren in landschappen (o.a: zwemsters bij waterlelies), gouache op papier ø23cm. Cond.: G

Schilderij, 18e-19e eeuw
Resultaat: 170 EUR

H. Buys (of Bows) 19e eeuw, olieverf op paneel (oudere restauratie), figuren voor een taveerne 28x40cm. Cond.: R

Ongesigneerd ca. 1900
Startprijs 500 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, landschap met paarden en figuren 56x45cm. Cond.: G

A. v. Gilst, interieur
Resultaat: 180 EUR

Arnout van Gilst ( Den Haag 1898 - ), olieverf op linnen, boerenvrouw aan het spinnen 40x50cm. Cond.: G

Groot bloemstilleven
Resultaat: 45 EUR

Anton Vett? ca. 1930, olieverf op linnen, bloemstilleven 60x80cm. Cond.: G

A. Broekman, eenden
Resultaat: 150 EUR

A. Broekman ca. 1960, olieverf op linnen, eendenfamilie 30x40cm. Cond.: G

Schilderij Diepeveen
Resultaat: 45 EUR

Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, landschap met korenschoven (naar de Groninger ploeg) 60x80cm. Cond.: G

Reigers, ovaal
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd ca. 1900 (Jugendstil), olieverf op paneel, reigers bij het water 68x50cm. Cond.: R-G

Reigers, ovaal
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd ca. 1900 (Jugendstil), olieverf op paneel, reigers bij het water 68x50cm. Cond.: R-G

Schilderij Diepeveen, mensen op plein
Resultaat: 60 EUR

Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met figuren 50x50cm. Cond.: G

Strandgezicht
Resultaat: 50 EUR

Georg Jena, olieverf op linnen, strandgezicht met spelende kinderen 40x30cm. Cond.: G

Russische School?
Resultaat: 330 EUR

Maria Plonovska ( 1878 - 1955 Polen), verso etiket conservator, olieverf op paneel, vaas met bloemen 36x34cm. Cond.: G

Ikoon, zilver
Startprijs 75 EUR

Russisch zilveren ikoon 950/000, Moeder Gods van altijd durende bijstand 20e eeuw (zilvermerk aanwezig) 13,5x11cm.

Grieks Ikoon
Resultaat: 200 EUR

Grieks zilveren ikoon van De Heilige Strijder Demetros 20e eeuw 950/000. 28x23cm.

Schilderij, M. Rem
Startprijs 50 EUR

M. Rem 1975, olieverf op linnen, getiteld "Man met huis in landschap" 100x75cm. Cond.: G

Schilderij, Donna
Startprijs 150 EUR

Donna, olieverf op linnen, Griekse dame met boog 60x70cm. Cond.: G

Hendricus Balman
Startprijs 175 EUR

Henricus Balman, olieverf op paneel, vissers voor de kust 20x30cm. Cond.: G

Zeegezicht
Resultaat: 50 EUR

Fasse ca. 1950, olieverf op paneel, vissersboten aan de kust 58x78cm. Cond.: G

Snoeijerbosch, landschap
Startprijs 500 EUR

Cornelis Johannes Snoeijerbosch (Zutphen 1935 - ), olieverf op paneel, duingezicht bij nacht 150x76cm. Cond.: G

Schilderij Diepeveen, 30x30
Resultaat: 30 EUR

Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, gemaskerde Oosterse vrouw 30x30cm. Cond.: G

Schilderij, bloemen op vaas
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, vaas met rozen 30x24cm. Cond.: G

Schilderij, bloembollen veld
Resultaat: 140 EUR

Huib Daniëls 20e eeuw, olieverf op paneel, bloembollenvelden met figuren en dorpsgezicht 18x13cm. Cond.: G

Groot zeegezicht
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1970 (Duitse School), olieverf op linnen, zeegezicht met duiven 100x70cm. Cond.: G

Schilderij Diepeveen, vrouw met beer
Resultaat: 30 EUR

Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, kubistische vrouw met beer 50x40cm. Cond.: G

Ets, Marius Bouwer
Startprijs 250 EUR

Marius Bauer (Den Haag 1867 - 1932 Amsterdam), ets op papier, vrouw in Oosterse stad (wisselingh nr: 57) en handgesigneerd 70x60cm. Cond.: G

Abstract
Resultaat: 100 EUR

C. Delacre? ca. 1950, olieverf op paneel, abstracte compositie 83x57cm. Cond.: G

Schilderij, ongesigneerd 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd 2e helft 19e eeuw, figuren in landschap (verf laat los) 38x27cm. Cond.: R

A.C. van Noort
Resultaat: 475 EUR

Van Noort 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht Zandvoort met figuren 40x30cm. Cond.: G

Pendant N.M. Condy
Startprijs 1.200 EUR

Twee werken, toegeschreven aan Nicholas Condy (1793-1857) (Engelse School), olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 30x23cm. (per stuk) Cond.: G

A. v.d. Pol, schepen
Resultaat: 80 EUR

Arend van de Pol (Utrecht 1886 - 1956), olieverf op linnen, landschap met schapen 49x38cm. Cond.: G

Schilderij, J. Meyer
Startprijs 100 EUR

J. Meyer 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands stadsgezicht met gracht 18x24cm. Cond.: G

K. Wagner
Startprijs 100 EUR

K. Wagner ca. 1900 (Karlsruhe) Duitse School, olieverf op linnen, bergachtig landschap met rivier 80x70cm. Cond.: G

Schilderij, Laith Alkhalidi
Startprijs 1.000 EUR

Laith Alkhalidi (Irak), olieverf op linnen, Oosterse voorstelling met vele figuren "At the Well" 101x79cm. Cond.: G

Schilderij Diepeveen, koeien bij boom
Startprijs 15 EUR

Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op papier, koeien bij hoge boom 36,5x25,5cm. Cond.: G

Schilderij, Frans Manders
Resultaat: 65 EUR

Frans Manders, olieverf op linnen, gezicht op een meer, 50x50cm., Cond.:G

Boek, ik houdt van snoep
Resultaat: 110 EUR

Jan te Wierik boek "Ik houdt van snoep", handgesigneerd 1996. Bevat 13 reproducties en gedichten en zeer goede staat 48x35cm.

Schilderij, man met boek
Startprijs 180 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, man met boek (restauraties) 58x61cm. Cond.: M

Schilderij, naakte dame
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Italiaanse School) 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, halfnaakte dame met amfora 26x21cm. Cond.: G

Pastel, H.F. Lunow
Resultaat: 50 EUR

H.F. Lunon 1943, aquarel op papier, hondennest bij paardenstal 56x41cm. Cond.: G

Schilderij, Tenne
Resultaat: 70 EUR

Johan Joseph Gijsbertus Tenne ( 1877 Den Helder - 1930 Enschede), olieverf op linnen, stilleven 53x39cm. Cond.: G

Schilderij, man met pijp
Startprijs 50 EUR

Franke (Duitse School), olieverf op paneel, man met pijp 18x24cm. Cond.: G

Schilderij, Duitse School
Resultaat: 150 EUR

C. Bergfeld (Duitse School), olieverf op linnen, winters dorpsgezicht met figuren bij boot 65x47cm. Cond.: G

Schilderij, mensen in kroeg
Resultaat: 35 EUR

H. Dittmar (Duitse School), olieverf op linnen, Tiroler Taverne met drinkebroeders 50x60cm. Cond.: G

Gravure en aquarel
Startprijs 40 EUR

Twee werken 17e-18e eeuw: 1x aquarel, voorstellend een lelie 32x20cm. en 1x aquatint 18e eeuw A. Paris chez bonnet rue St. Jacques 26x20cm. Cond.: R-G

Schilderij, berg met rivier
Startprijs 30 EUR

W. Kingerspissen? (Duitse School), olieverf op linnen, riviergezicht met vissers 50x40cm. Cond.: G

Portret jonge vrouw
Startprijs 100 EUR

Verso Institut von portraitmalerei K. kaufmann Berlin, olieverf op linnen, damesportret 40x49cm. Cond.: G

Schilderij, "Bagdad maid"
Startprijs 1.500 EUR

Muhammed Machluom (Irak), olieverf op linnen, "Bagdad Maid" 121x79cm. Cond.: G

Schilderij, Dordrecht
Startprijs 475 EUR

J. v. Hoppe ca. 1930, olieverf op linnen, havengezicht van Dordrecht 50x70cm. Cond.: G

Ikoon
Startprijs 400 EUR

Tweedelig 19e eeuws ikoon met afneembaar koperen front, daaronder over het gehele oppervlak beschilderd. Griekenland ca. 1800 in originele staat 31x26cm.

2 Portretten ca. 1800
Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuwse werken (gravure en tekening op papier): 1x portret, gravure par petit 31x23cm. en 1x tekening van damesportret Caroline 32,5x22cm. Cond.: R-G

Sepia ca. 1800
Startprijs 100 EUR

Sepia 18e eeuw met empire Romeinse voorstelling met putti. Onduidelijk gesigneerd (J. Hoorsteen?) 28x17cm. Cond.: G

Christa Schmidt
Resultaat: 45 EUR

Christa Schmidt 1979 (Duitse School), olieverf op paneel, Duitse dorpsstraat met vele figuren 15x40cm. Cond.: G

Schilderij, Meyer
Startprijs 700 EUR

H. Meyer 1967 (toegeschreven aan Hendrik Meyer Groningen 1884 - ), olieverf op linnen, Impressionistisch landschap (in Groninger ploeg stijl) 77x53cm. Cond.: G

Schilderij, 17e eeuws voorbeeld
Resultaat: 325 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen (lichte beschadigingen), Bijbelse voorstelling 117x88cm. Cond.: R

Schilderij, W. v.d. Burch
Resultaat: 50 EUR

W. van de Burch ca. 1930, olieverf op linnen, dorpsgezichten met vele figuren 50x40cm. Cond.: G

Jasinsky 43
Resultaat: 80 EUR

Jasinsky 1943, olieverf op paneel, vliegveld met propeller-vliegtuigen 52x40cm. Cond.: G