Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Delfgaauw
Startprijs 940 EUR

G.J. Delfgaauw ( Monster 1882 - 1947 Den Haag), olieverf op linnen, riviergezicht met dorp 60x100cm. Cond.: R

Schilderij, Parijs
Startprijs 900 EUR

J.H. van Rijsewijck, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met vele figuren 95x65cm. Cond.: G

Herman Tulp, landschap
Startprijs 900 EUR

Herman Tulp (Zwolle 1955 ), olieverf op linnen, surrealistisch landschap met rat en fabriek (vroeg werk) 40x30cm. Cond.: G

Schilderij, 17e eeuw
Startprijs 850 EUR

Ongesigneerd 17e eeuw, olieverf op paneel, voorstellend een koning met onderdanen 49x36cm. Cond.: R-G

Houtsnede, Salvador Dali
Startprijs 850 EUR

Salvador Dali ( 1904 - 1984), ingekleurde houtsnede op papier, "Der Neid aus Dante Göttliche Komödie" 25,5x16,5cm. Cond.: G

Ernest Kosmowski
Startprijs 840 EUR

Edmund Ernest Kosmowski ( Russische School 1900 - 1985), olieverf op linnen, meisje met hond aan het strand 33x24cm. Cond.: G

G.J. Overbeek
Resultaat: 800 EUR

Gijsbertus Johannes van Overbeek (Dordrecht 1882 - 1947 Rotterdam), olieverf op linnen, paardenkar op Rotterdamse kade 60x100cm. Cond.: G

Gustav de Smet
Startprijs 800 EUR

Gustav de Smet (Gent 1877 - 1943 Deurle), olieverf op linnen, titel Amsterdam (verso) 40x30cm. (kleine restauratie) Cond.: G

Christus Pantokrater
Startprijs 750 EUR

19e Eeuwse Russische ikoon Christus Paantokrater (oudere restauratie). 31x35.5x3cm., Cond.: R/G

C. van Rooyen
Startprijs 750 EUR

C. van Rooyen ca. 1980 (Rotterdam 1945 - ), olieverf op linnen, markttafereel met bloemenkraam en figuren 50x60cm. Cond.: G

C. van Rooyen
Startprijs 750 EUR

C. van Rooyen ca. 1980 (Rotterdam 1945 - ), olieverf op linnen, markttafereel met vele figuren 50x60cm. Cond.: G

Russisch ikoon
Startprijs 700 EUR

Antiek Russisch feestdagen-ikoon 19e eeuw. Centraal: de opstanding van Christus uit het graf en de nederdaling ter Helle. Daaromheen de 12 grote feesten van het kerkelijke jaar o.a: de geboorte van de...

Pastel tulpen, Sal Meyer
Startprijs 700 EUR

Sal Meyer 1936 (waarschijnlijk Salomon Meyer 1877 - 1965), pastel op papier, stilleven met krokussen en tulpen 59x42cm. Cond.: G

Pastel, Sal Meyer
Startprijs 700 EUR

Sal Meyer 1936 (waarschijnlijk Salomon Meyer 1877 - 1965), pastel op papier, stilleven met kruik en citroenen 56x47cm. Cond.: G

5x Willy Sluiter, affiches
Startprijs 700 EUR

Vijf oude affiches van Willy Sluiter ca. 1930 (uit boek) J.P.J.H. Clinge Doorenbos; 1x aan de lus van lijn Z (J.P.J.H> Clinge Doorenbos), 1x brief van een bakvisch aan een bakvisch over de inkwartieri...

Aquarel, W. de Zwart
Resultaat: 800 EUR

Willem de Zwart (Haagse School) (1862 - 1931 Den Haag), aquarel op papier, riviergezicht met schuit bij een huis 55x37cm. Cond.: G

Evert Moll
Startprijs 680 EUR

Evert Moll ( 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdamse haven 30x40cm. Cond.: G

Jan te Wierik, acryl
Startprijs 650 EUR

Jan te Wierik '89 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), acryl op papier, abstracte compositie 70x65cm. Cond.: G

H. Schouten, koeien-hoedster
Startprijs 650 EUR

Henry Schouten, olieverf op linnen, koeien metboerin in de regen 60x40cm. Cond.: G

4-Luik, Herman Krikhaar
Startprijs 600 EUR

4-Luik Herman Krikhaar nr. 4/4 1976 (Almelo 1930 - 2010 Draguignan), lithografie op papier, epreuve de artiste, 1x portret Karel Appel, 1x portret Constant, 1x portret Rooskens, 1x portret Corneille (...

W. Heinke, paarden op kade
Startprijs 600 EUR

W. Heinecke ca. 1920 (Wilhelmus Hendrikus Heinecke 1895 - 1978), olieverf op linnen, paardekar bij Rotterdamse haven 60x80cm. Cond.: G

Russische balletdanseres
Startprijs 600 EUR

Russische School (Kyrillisch gesigneerd), olieverf op linnen, balletdanseres voor spiegel 70x90cm. Cond.: G

Aquarel, boten op zee
Startprijs 600 EUR

Edwin Toovey 1879 ( 1826 - 1906 België), aquarel op papier, zeegezicht met schepen en figuren 56x90cm. Cond.: G

Schilderij, Tiotrine
Resultaat: 500 EUR

Alexander Tioutrine ( 1951 - St. Petersburg Russische School), olieverf op linnen, meisje met penseel 62x75cm. Cond.: G