G.J. Delfgaauw ( Monster 1882 - 1947 Den Haag), olieverf op linnen, riviergezicht met dorp 60x100cm. Cond.: R
J.H. van Rijsewijck, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met vele figuren 95x65cm. Cond.: G
Edmund Ernest Kosmowski ( Russische School 1900 - 1985), olieverf op linnen, meisje met hond aan het strand 33x24cm. Cond.: G
19e Eeuwse Russische ikoon Christus Paantokrater (oudere restauratie). 31x35.5x3cm., Cond.: R/G
Jan te Wierik '89 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), acryl op papier, abstracte compositie 70x65cm. Cond.: G
W. Heinecke ca. 1920 (Wilhelmus Hendrikus Heinecke 1895 - 1978), olieverf op linnen, paardekar bij Rotterdamse haven 60x80cm. Cond.: G
Russische School (Kyrillisch gesigneerd), olieverf op linnen, balletdanseres voor spiegel 70x90cm. Cond.: G
Edwin Toovey 1879 ( 1826 - 1906 België), aquarel op papier, zeegezicht met schepen en figuren 56x90cm. Cond.: G