Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, vermoedelijk Belgische school, aquarel op papier, wintergezicht met boerderij en figuren 45x30cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, winters riviergezicht.. Cond.:R/G
Jan te Wierik 46/80 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), zeefdruk op papier zeefdruk voor Catalpa 37x92cm. Cond.: G
Lanting ca. 1920, olieverf op linnen, herder met schapen bij schaapskooi 100x70cm. Cond.: G
Theo van Oorschot, Schijndel 1910, olieverf op linnen Boeren interieur, 46x35cm., Cond.:G
P. Wagemans ca. 1910, olieverf op linnen, steengoed vaas met rozen 43x58cm. Cond.: G
Jozé, 20e eeuw, olieverf op linnen , storm op zee met schipbreuk, 28x30cm., Cond.:G
Twee maal Wiebe va de Zee, reproduktie op papier, diverse koeien in de weide. 56x10 cm., Cond.:G
R. Ghijssaart ca. 1930 (Belgische school), olieverf op linnen, stilleven met fruit en aardewerk 44x54cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920 (Duitse School), olieverf op linnen, vaas met bloemen 50x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca.1900, olieverf op paneel, Winters landschap met figuur, in de stijl van Apol, 11.5x18cm., Cond.:G
J. Groendijk ca. 1930, olieverf op paneel, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd,olieverf op paneel, bospad met huis en figuren, ca.1900, 40x60cm., Cond.:R
Onduidelijk gesigneerd 50-er jaren USA, olieverf op linnen, havengezicht met schepen en brug 40x80cm. Cond.: G
Elena Akimova Russische School, olieverf op linnen, stilleven met vis 34,5x39,5cm. Cond.: G
A. Olthof (23-9-1897 Haagse School), schets op papier, landschap met dorp en knotwilgen Muiderberg 17x13cm. COnd.: G
L. v.d. Müller ca. 1910, Duitse school. olieverf op linnen, Duits bergdorp 60x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, bergmeer met dorp 35x24cm. Cond.: G
Cats 20e eeuw (Pseudoniem van Eiben), olieverf op linnen, landschap met boerderij aan een beek 40x80cm. Cond.: G
Twee Jugendstil mappen; 1x Grohmann Neue Malereien fur Decken und Wände 48x31cm. en 1x Neue Holz malareien Fr Schott Schwerin 43x33cm. Cond.: G
Schmidt ca. 1930 Duitse School, olieverf op linnen, dorpsgezicht met brug, kanovaarders en diverse figuren 54x41cm. Cond.: G
P. Kuik ca. 1920, olieverf op linnen, weidegezicht met koeien 40x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1910, olieverf op paneel, twee pauwen 54x37cm. Cond.: G
Rembrandt reproductie, reproductie op linnen, meisje met bezem 45x60cm.
Duana ca. 1960, olieverf op linnen, Oosters riviergezicht met vele figuren 75x50cm. Cond.: G
H. Mogendorff 1933, olieverf op linnen, glazen vaas met bloemen 75x50cm. Cond.: G
Renald '96, olieverf op papier, man met pijp en vogel 59x44cm. Cond.: G
Domotyrko Dmitry (Russische School), olieverf op paneel, landschap met kasteel 35x25cm. Cond.: G
A. Zwanenberg ca. 1930, olieverf op linnen, interieur met vaas en bloem 50x70cm. Cond.: G
M.J.Manschot 2001, olieverf op linnen, landschap met boerderij, 40x50cm., Cond.:G
J. v.d. Burg ca. 1900, olieverf op paneel, herderin met schapen bij schaapskooi 32x22cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, vaas met bloemen (ovaal) 30x40cm. Cond.: G
Twee ongesigneerde strandgezichten met spelende kinderen, olieverf op paneel 9x7cm. Cond.: G
J. Brink ca. 1900, olieverf op linnen, boeren interieur met figuren Cond.: G
Monogram P.L., olieverf op paneel, landschap met hooimijten en figuren, ca.1900, 40x60cm., Cond.:G
Hans Uhl (Duitse School), pastel op papier, staalarbeiders bij vuur 34x60cm. Cond.: G
H. van Leeuwen ca. 1920, olieverf op linnen, gemberpot met bloemen 50x60cm. Cond.: G
H. ter Haar, olieverf op linnen, Mediterraans dorpsgezicht met figuren 50x46cm. Cond.: G
M. de Jongere, ingekleurde ets op papier, Dordrecht 32x46cm. Cond.: G
Twee antieke etsen, ca.1900, onduidelijk gesigneerd 1xJongkind?1885, Rue de St.Jacque Paris, zeilboot in rivier en 1x onleesbaar molen. 21x17 en 11x7cm., Cond.:G
Onduidelijk gesigneerd, ets op papier, leerlooier, 12x16cm., Cond.:G
Japanse ingekleurde houtsnede, ca.1900, gesigneerd. Bloemen met vogel. ca.19x16cm., Cond.:G
E.Sass,olieverf op linnen, ca.1900, Duitse school,Bergachtig landschap met waterval (klein scheurtje) 75x60 cm., Cond.:G
Ongesigneerd plasgezicht met visser, olieverf op linnen, 50x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, diverse boten bij de kust 24x10cm. Cond.: G
V. Kranz ca. 1930, olieverf op paneel, bedoeïnen met kamelen bij water 48x34cm. Cond.: R-G
Oude map Berlin Stalinallee, Zwölf aquarelle von joe Averdung Veb. Verlag der Kunst Dresden (drukkunst) 40,5x31cm. Cond.: G
Decaris, gravure op papier, vrouw bij de industrie 17x11,5cm. Cond.: G
Eduard Lespenewy 1895, aquarel op papier, postkoets met figuren (Duitse school) 32x24 cm.: Con.:G
Gesigneerd, Japan ca. 1950, gouache op zijde, Japanse geisha met bloem 33x42cm. Cond.: G
M.A. Ranton 1928, aquarel op papier, Engels dorpsgezicht 31x24cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, 80e jaren,ets op papier, 3 etsen in lijst, 1x hooikar, 1x clown, 1x teckel. 6x6cm., Cond.:G
W.R. Dore 1915, olieverf op paneel, riviergezicht met molen 23x16cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, vaas met bloemen 50x60cm. Cond.: G