15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

Aquarel, klein
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, vermoedelijk Belgische school, aquarel op papier, wintergezicht met boerderij en figuren 45x30cm. Cond.: G

Schilderij, Nefkens
Resultaat: 100 EUR

Jan Kagie Jr., stilleven
Resultaat: 95 EUR

Marc Chagall, repro
Resultaat: 90 EUR

J.H. Verburg
Resultaat: 90 EUR

Auguste Brouet, ets
Resultaat: 85 EUR

Gino Marcotta 1935
Resultaat: 85 EUR

Winters riviergezicht
Resultaat: 85 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, winters riviergezicht.. Cond.:R/G

Ets, 17e-18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Schilderij, bloemen
Resultaat: 80 EUR

Jan te Wierik, zeefdruk
Resultaat: 80 EUR

Jan te Wierik 46/80 (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), zeefdruk op papier zeefdruk voor Catalpa 37x92cm. Cond.: G

Schaapskooi
Resultaat: 80 EUR

Lanting ca. 1920, olieverf op linnen, herder met schapen bij schaapskooi 100x70cm. Cond.: G

C. Cornelisz, stilleven kersen
Resultaat: 80 EUR

Schilderij, van Oort
Resultaat: 75 EUR

Theo van Oorschot, Schijndel 1910, olieverf op linnen Boeren interieur, 46x35cm., Cond.:G

Schilderij, kip en haan
Resultaat: 75 EUR

C. Cornelisz, stilleven citroen
Resultaat: 70 EUR

C. Cornelisz, wintergezicht
Resultaat: 70 EUR

Schilderij, rozen
Resultaat: 70 EUR

P. Wagemans ca. 1910, olieverf op linnen, steengoed vaas met rozen 43x58cm. Cond.: G

Otto Polus
Resultaat: 65 EUR

Otto Poluss ca. 1950 (Lucarno), olieverf op paneel, 87x63cm. Cond.: G

Schilderij Joze
Resultaat: 65 EUR

Jozé, 20e eeuw, olieverf op linnen , storm op zee met schipbreuk, 28x30cm., Cond.:G

2x Wiebe van de Zee
Resultaat: 65 EUR

Twee maal Wiebe va de Zee, reproduktie op papier, diverse koeien in de weide. 56x10 cm., Cond.:G

Schilderij, stilleven
Resultaat: 65 EUR

R. Ghijssaart ca. 1930 (Belgische school), olieverf op linnen, stilleven met fruit en aardewerk 44x54cm. Cond.: G

Stilleven herfst
Resultaat: 65 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920 (Duitse School), olieverf op linnen, vaas met bloemen 50x70cm. Cond.: G

Corneille, druk op linnen
Resultaat: 60 EUR

Schilderij, naar Louis Apol
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd ca.1900, olieverf op paneel, Winters landschap met figuur, in de stijl van Apol, 11.5x18cm., Cond.:G

Schilderij, stilleven
Resultaat: 60 EUR

J. Groendijk ca. 1930, olieverf op paneel, vaas met bloemen 30x40cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 60 EUR

Schilderij ca 1900, bospad
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd,olieverf op paneel, bospad met huis en figuren, ca.1900, 40x60cm., Cond.:R

Schilderij
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd 50-er jaren USA, olieverf op linnen, havengezicht met schepen en brug 40x80cm. Cond.: G

Schilderij, Russisch
Resultaat: 60 EUR

Elena Akimova Russische School, olieverf op linnen, stilleven met vis 34,5x39,5cm. Cond.: G

Schets, A. Olthof
Resultaat: 60 EUR

A. Olthof (23-9-1897 Haagse School), schets op papier, landschap met dorp en knotwilgen Muiderberg 17x13cm. COnd.: G

Ton Ancone, abstract
Resultaat: 60 EUR

Ton Ancone, koeien
Resultaat: 60 EUR

Schilderij, Lex Muller
Resultaat: 60 EUR

L. v.d. Müller ca. 1910, Duitse school. olieverf op linnen, Duits bergdorp 60x70cm. Cond.: G

Schilderijtje, havengezicht
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, bergmeer met dorp 35x24cm. Cond.: G

Schilderij, Cats
Resultaat: 60 EUR

Cats 20e eeuw (Pseudoniem van Eiben), olieverf op linnen, landschap met boerderij aan een beek 40x80cm. Cond.: G

Schilderij, Burghoorn
Resultaat: 60 EUR

2 Jugendstil mappen
Resultaat: 55 EUR

Twee Jugendstil mappen; 1x Grohmann Neue Malereien fur Decken und Wände 48x31cm. en 1x Neue Holz malareien Fr Schott Schwerin 43x33cm. Cond.: G

Schilderij, Schmidt
Resultaat: 55 EUR

Schmidt ca. 1930 Duitse School, olieverf op linnen, dorpsgezicht met brug, kanovaarders en diverse figuren 54x41cm. Cond.: G

Schilderij, koeien in landschap
Resultaat: 50 EUR

P. Kuik ca. 1920, olieverf op linnen, weidegezicht met koeien 40x80cm. Cond.: G

J. Kercek, kerk
Resultaat: 50 EUR

Erwens, bosgezicht
Resultaat: 50 EUR

Schilderij, pauwen
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd ca. 1910, olieverf op paneel, twee pauwen 54x37cm. Cond.: G

Schilderij, meisje met bezem
Resultaat: 50 EUR

Rembrandt reproductie, reproductie op linnen, meisje met bezem 45x60cm.

Schilderij, Aziatische rivier
Resultaat: 50 EUR

Duana ca. 1960, olieverf op linnen, Oosters riviergezicht met vele figuren 75x50cm. Cond.: G

Onges.Schoonhoven
Resultaat: 50 EUR

Schilderij, bloemstilleven
Resultaat: 50 EUR

H. Mogendorff 1933, olieverf op linnen, glazen vaas met bloemen 75x50cm. Cond.: G

Sepia
Resultaat: 50 EUR

Schilderij, Renald
Resultaat: 50 EUR

Renald '96, olieverf op papier, man met pijp en vogel 59x44cm. Cond.: G

Schilderij, Russisch
Resultaat: 50 EUR

Domotyrko Dmitry (Russische School), olieverf op paneel, landschap met kasteel 35x25cm. Cond.: G

A. Zwanenberg ca. 1930
Resultaat: 50 EUR

A. Zwanenberg ca. 1930, olieverf op linnen, interieur met vaas en bloem 50x70cm. Cond.: G

Schilderij M.J. Manschot
Resultaat: 50 EUR

M.J.Manschot 2001, olieverf op linnen, landschap met boerderij, 40x50cm., Cond.:G

Schilderij Voigt, panorama Berlijn
Resultaat: 50 EUR

Schilderij, schapen
Resultaat: 45 EUR

J. v.d. Burg ca. 1900, olieverf op paneel, herderin met schapen bij schaapskooi 32x22cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 45 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, vaas met bloemen (ovaal) 30x40cm. Cond.: G

Rasmussen
Resultaat: 45 EUR

2 Strandgezichten
Resultaat: 45 EUR

Twee ongesigneerde strandgezichten met spelende kinderen, olieverf op paneel 9x7cm. Cond.: G

Larens interieur
Resultaat: 45 EUR

J. Brink ca. 1900, olieverf op linnen, boeren interieur met figuren Cond.: G

Schilderij, Stefanek
Resultaat: 40 EUR

Schilderij, Schotse collie
Resultaat: 40 EUR

Wilfried Genorf 64
Resultaat: 40 EUR

Monogram P.L. ca. 1900
Resultaat: 40 EUR

Monogram P.L., olieverf op paneel, landschap met hooimijten en figuren, ca.1900, 40x60cm., Cond.:G

Larense school, interieur
Resultaat: 40 EUR

Hans Uhl, staalarbeider
Resultaat: 40 EUR

Hans Uhl (Duitse School), pastel op papier, staalarbeiders bij vuur 34x60cm. Cond.: G

Monogram M.B., stilleven
Resultaat: 40 EUR

Schilderij, H.v. Leeuwen
Resultaat: 40 EUR

H. van Leeuwen ca. 1920, olieverf op linnen, gemberpot met bloemen 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, H. ter Haar
Resultaat: 40 EUR

H. ter Haar, olieverf op linnen, Mediterraans dorpsgezicht met figuren 50x46cm. Cond.: G

Ton Ancone, Frans dorpsgezicht
Resultaat: 40 EUR

Steendruk, de Jongere
Resultaat: 40 EUR

M. de Jongere, ingekleurde ets op papier, Dordrecht 32x46cm. Cond.: G

Lithografie ca. 1900
Resultaat: 40 EUR

Schilderij, Italiaans landschap
Resultaat: 35 EUR

2 Etsen, molen & landschap
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke etsen, ca.1900, onduidelijk gesigneerd 1xJongkind?1885, Rue de St.Jacque Paris, zeilboot in rivier en 1x onleesbaar molen. 21x17 en 11x7cm., Cond.:G

Ets, leerlooier
Resultaat: 35 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ets op papier, leerlooier, 12x16cm., Cond.:G

Japanse houtsnede ca. 1900
Resultaat: 35 EUR

Japanse ingekleurde houtsnede, ca.1900, gesigneerd. Bloemen met vogel. ca.19x16cm., Cond.:G

E. Sass
Resultaat: 35 EUR

E.Sass,olieverf op linnen, ca.1900, Duitse school,Bergachtig landschap met waterval (klein scheurtje) 75x60 cm., Cond.:G

Schilderij, plasgezicht met visser
Resultaat: 35 EUR

Ongesigneerd plasgezicht met visser, olieverf op linnen, 50x70cm. Cond.: G

Petri
Resultaat: 35 EUR

Petri, olieverf op linnen, zonnebloemen op vaas, 27x32.5cm., Cond.:G

Ongesigneerd schilderij, boten
Resultaat: 35 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, diverse boten bij de kust 24x10cm. Cond.: G

Resultaat: 35 EUR

Ton Ancone, vaas met bloem
Resultaat: 35 EUR

V. Kranz, kamelen
Resultaat: 35 EUR

V. Kranz ca. 1930, olieverf op paneel, bedoeïnen met kamelen bij water 48x34cm. Cond.: R-G

Ton Ancone, Auerhaan in bos
Resultaat: 35 EUR

Map, Berlin Stalinallee
Resultaat: 30 EUR

Oude map Berlin Stalinallee, Zwölf aquarelle von joe Averdung Veb. Verlag der Kunst Dresden (drukkunst) 40,5x31cm. Cond.: G

Gravure Decaris
Resultaat: 30 EUR

Decaris, gravure op papier, vrouw bij de industrie 17x11,5cm. Cond.: G

Steenkool tekening
Resultaat: 30 EUR

Zaran Gera
Resultaat: 30 EUR

Zaran Gera 1915, olieverf op paneel, mansportret 34x45cm. Cond.: G

Aquarel
Resultaat: 30 EUR

Schilderij
Resultaat: 30 EUR

v.d. Bosse ca. 1910, olieverf op linnen, bospad 40x60cm. Cond.: G

Eduard Lespenewy 1895
Resultaat: 30 EUR

Eduard Lespenewy 1895, aquarel op papier, postkoets met figuren (Duitse school) 32x24 cm.: Con.:G

Japanse prent, geisha
Resultaat: 30 EUR

Gesigneerd, Japan ca. 1950, gouache op zijde, Japanse geisha met bloem 33x42cm. Cond.: G

Aqaurel, M.A. Hanton
Resultaat: 30 EUR

M.A. Ranton 1928, aquarel op papier, Engels dorpsgezicht 31x24cm. Cond.: G

Oosterse houtsnede
Resultaat: 30 EUR

3 Etsen in lijst
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 80e jaren,ets op papier, 3 etsen in lijst, 1x hooikar, 1x clown, 1x teckel. 6x6cm., Cond.:G

Schilderij, molen
Resultaat: 30 EUR

W.R. Dore 1915, olieverf op paneel, riviergezicht met molen 23x16cm. Cond.: G

Vaas met bloemen
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, vaas met bloemen 50x60cm. Cond.: G