Italiaanse houtgesneden bijzettafel met geschulpt blad en florale intarsia 2e helft 20e eeuw 71xø47cm. Cond.: G
Moderne ladenkast 2e helft 20e eeuw in goede staat 111x53x47cm.
Oude Jugendstil houtgestoken wandspiegel met twee lampen ca. 1910. Originele beschildering en in goede staat 81x61x19cm.
Oude beukenhouten verstelbare schildersezel 2e helft 20e eeuw 120x35x48cm. Cond.: G
Twee oude wijntafels met fineer en intarsia 2e helft 20e eeuw (1x met geschulpt blad), in zeer goede staat 60xø50cm. en 61xø56cm.
Grote decoratieve facetgeslepen spiegel 2e helft 20e eeuw met hoekornamenten 135x73cm. Cond.: G
Oud Hollandse eikenhouten tafel met 2 banken ca. 1930 in goede staat 60x90x50cm., 45x100x24cm. en 39x65x24cm.
Oud Hollandse eikenhouten kindertafel met 2 bankjes ca. 1930 in goede staat 34x45x25cm. en 45x68x41cm. Cond.: G
Hollands eikenhouten 18e-19e eeuwse vlastafel 9zonder kam) 75x70x46cm. Cond.: G
Mahoniehouten gestoken wandconsole-tafel 2e helft 20e eeuw in goede staat 75x79x36cm.
Eikenhouten gestoken armleunstoel ca. 1890 in barokstijl met velours stoffering 110x72x73cm.
Zwart gelakte pianohocker 2e helft 20e eeuw met lichte beschadiging en in hoogte verstelbaar 50x64x31cm. Cond.: G
Twee zware oude eikenhouten armleunstoelen 20e eeuw in goede staat 107x53x56cm.
Zwarte Louis Philippe bijzettafel met petit-point borduurwerk onder glazen blad ca. 1870 79x56x45cm. Cond.: G
Oude teakhouten sidetable met ruiten ingelegd en 2 lades, 2e helft 20e eeuw (lichte krassen) 74x130x45cm. Cond.: R