Oude mahoniehouten hangvitrine (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in barokstijl 67x65x18cm. Cond.: G
Oude houten wandspiegel 2e helft 20e eeuw met facetgeslepen spiegel en bewerkte goudkleurige lijst in goede staat 87x60cm.
Hollandse 4 laden commode 2e helft 20e eeuw met bronzen beslag in barokstijl 74x40x73cm. Cond.: G
Eikenhouten salontafel met lade (houtgepind) in goede staat 53x109x66cm.
Eikenhouten Henry Deux salontafel ca. 1880 50x103x80cm. Cond.: G
Oude kersenhouten bijzettafel 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) in Biedermeier stijl. Mooie kwaliteit 62x56x36cm. Cond.: G
Louis Seize stijl hocker 20e eeuw, gestoffeerd met zijde in zeer goede staat 48x47x45cm.
Hoog mahoniehouten bijzettafeltje met 2 lades 2e helft 20e eeuw (krimpnaad) 82x40x28cm. Cond.: R
Kamergemak 19e eeuw, gefineerd met bandintarsia. Vermoedelijk kersenhout met satijnhout. Geheel staand op messing poten en wieltjes (lichte schades) 45x45x45cm. Cond.: R-G