Oude Chinese benen snuffbottle, voorstellend een kikker op aubergine 1e helft 20e eeuw 9cm. Cond.: G
Originele potvis tand in de vorm van een pinguïn ca. 1930 (stukje snavel beschadigd) 11cm. Cond.: R-G
Oude staande Chinees ivoren geisha 1e helft 20e eeuw in goede staat 6cm.
Ivoren 19e eeuwse bureau- pennenhouder met gegraveerd monogram in goede staat 7x20x13cm.
Oude Chinese benen netsuke, voorstellend een kikker bij een kool, 1e helft 20e eeuw 4,5cm. Cond.: G
Antiek Oosters ivoren figuur van man met lendedoek (mist iets in de handen) in goede staat 15cm.