Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Delen glas 5524
3 Delen glas
Startprijs 50 EUR
7 Delen  glas 5525
7 Delen glas
Startprijs 50 EUR
Verkocht
3 Delen glas 5526
3 Delen glas

Resultaat:

30 EUR

Ronde schaal, WMF 5527
Ronde schaal, WMF
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2 Glazen kandelaren 5528
2 Glazen kandelaren

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Kavel glaswerk 5529
Kavel glaswerk

Resultaat:

30 EUR

2 Glazen schenkkannen 5530
2 Glazen schenkkannen
Startprijs 50 EUR
4 Glazen bierpullen 5531
4 Glazen bierpullen
Startprijs 30 EUR
4 Karaffen 5532
4 Karaffen
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Swarovski hond 5533
Swarovski hond

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
3 Swarovski zwanen 5534
3 Swarovski zwanen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Jaarstukken met schade 5535
2 Jaarstukken met schade

Resultaat:

50 EUR

7 Delen glaswerk 5536
7 Delen glaswerk
Startprijs 30 EUR
Tiffany stijl glas-in-lood 5537
Tiffany stijl glas-in-lood
Startprijs 60 EUR
2 Karaffen + fles 5538
2 Karaffen + fles
Startprijs 40 EUR
Kristallen mandje 5539
Kristallen mandje
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2 Delen glas, 19e eeuw 5540
2 Delen glas, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3 Delen glaswerk 5541
3 Delen glaswerk

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
9 Roemers 5542
9 Roemers

Resultaat:

45 EUR

2 Kristallen karaffen 5543
2 Kristallen karaffen
Startprijs 30 EUR
2 Kristallen schenkkannen 5544
2 Kristallen schenkkannen
Startprijs 40 EUR
5 Delen kristal 5545
5 Delen kristal
Startprijs 35 EUR
13 Kristallen schalen 5546
13 Kristallen schalen
Startprijs 30 EUR
6 Delen waaierkristal 5547
6 Delen waaierkristal
Startprijs 100 EUR