Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Oude glazen
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse kristallen borrelglazen, facetgeslepen met brede voet in goede staat 14xø6cm.

2 Delen glas ca. 1880
Resultaat: 25 EUR

Twee delen antiek glas ca. 1880: 1x grote groenglazen mondgeblazen amfora 36xø16cm. en 1x grote groenglazen schaal met emaille beschildering, voorstelling met gouddecor en ruiters te paard 4xø29cm. Co...

6 Delen kristal
Startprijs 30 EUR

Zes delen ou kristal: 1x bonbonschaal ca. 1930 waaierkristal, 4x waaierkristallen schalen (chips) en 1x asbak 2e helft 20e eeuw

5 Delen glas
Startprijs 30 EUR

Vijf delen oud glaswerk 20e eeuw: 1x sodafled Jacon Haindle Wien, 2x cocktailshaker (plated), 1x houder met plated rand en 1x bonbonschaal met plated rand en voet 7-32cm. Cond.: G

Glazen coupe met deksel
Resultaat: 30 EUR

Mooie oude/antieke kristalglazen geslepen dekselcoupe ca. 1920 in goede staat 23xø12cm.

2 Glazen schalen
Resultaat: 30 EUR

Twee moderne blauwe Orrefors (Zweden) kristallen schalen 2e helft 20e eeuw en 1x blauwe paperweight in goede staat 14-18cm.

2 Delen oud glas
Startprijs 30 EUR

Twee delen oud/antiek glas: 1x 3-delige antieke boerenjongenspot met gravering 19e eeuw (minimale chips), en 1x gegraveerde wijnkaraf 19e eeuw, 22-31cm. Cond.: G

6 Delen modern glaswerk
Resultaat: 60 EUR

Zes delen modern glaswerk: 1x 3-kleurige bolle vaas Orrefors( Zweden) , 1x rode asbak Costa Boda, 1x kristallen transparante vaas Orrefors, 1x groenglazen vaas ca. 1900 (mondgeblazen) en 1x paperweig...

3 Delen glas
Resultaat: 30 EUR

Drie delen oud/antiek kristal: 1x Russisch kristallen ei (gegraveerd) met gouddecor, St. Petersburg, 1x vaas met gouddecor en messing ca. 1900 en 1x Boheems (amandelgeslepen) met gouddecor ca. 1900, 9...

Kristallen glazen
Resultaat: 35 EUR

Kavel met 18 facetgeslepen kristallen oude glazen ca. 1930 (3 chips) Cond.: R-G

Grote bokaal + glas
Startprijs 35 EUR

Twee delen oud glas/kristal: 1x groot kristallen wijnglas met geslepen stam 19e eeuw 23xø9cm. en 1x bokaal, gegraveerd met floraal decor ca. 1900 met brede voet en dikke bovenrand 20,5xø11cm. Cond.: G

2 Delen kristal
Resultaat: 40 EUR

Twee delen ruit- en waaierkristal ca. 1910: 1x rozensteker en 1x karaf 15-18cm. Cond.: G

Divers waaierkristal (21x)
Startprijs 40 EUR

Kavel van 21 delen antiek geslepen waaierkristal met diverse schaaltjes ca. 1900 (minimale chips mogelijk) 8-30cm. Cond.: G

Karaf met 2 glazen
Resultaat: 100 EUR

Drie delen glas ca. 1900: 1x bewerkte glazen karaf met beschildering , 2x glazen beker met beschildering, Bohemen 12-27cm. Cond.: G

2 Kerstborden
Startprijs 40 EUR

Twee grote Rosenthal glazen kerst-sierborden "StudioLine Björn Wiinblad" 29x29cm. Cond.: G

3 Miniatuur wijnkaraffen
Startprijs 40 EUR

Drie miniatuur likeurkaraffen 20e eeuw (1 chip) 16-17cm. Cond.: G

Ruitkristallen glazen
Startprijs 40 EUR

Kavel met vijftein ruitkristallen glazen (2 chips) 9-14cm. Cond.: R-G

3 Kristalhangers in bakje
Startprijs 40 EUR

Drie grote geslepen kristallen hangers van een kroonluchter 19cm. Cond.: G

7 Delen kristal
Startprijs 40 EUR

Zeven delen kristal: 4x ruitkristallen fruitschaaltjes, 2x geslepen schalen, 1x Rosenthal karaf 11-30cm. Cond.: G

Swarovski, Bald Eagle
Resultaat: 45 EUR

Swarovski kristallen "Bald Eagle" (248003) in goede staat, ca. 12,5cm.

Swarovski, Reiger
Resultaat: 60 EUR

Swarovski kristallen zilverreiger (Silver Heron) "uitgave 1998" met amberkleurige snavel en heeft zwarte veren bovenop zijn kop, de rest van deze reiger is van helder kristal. 14cm. Cond.: G

Swarovski, 2 boten
Resultaat: 60 EUR

Twee delen oud Swarovski kristal: 1x driemaster (jaarstuk) 9x11x3cm. en 1x plezier-zeilboot. Beide gemerkt en in goede staat

Swarovski, Giraffe
Resultaat: 70 EUR

Swarovski kristallen baby-giraffe "uitgave 1999" (13,9cm.), ontwerper Michael Stamey. Uitgevoerd in helder kristal, gematteerde hoorns en met zwarte ogen. Cond.: G

Swarovski, toekan + papegaaien
Resultaat: 95 EUR

Twee delen Swarovski kristal: 1x toekan (uitgave 1999), uitgevoerd in helder kristal en zit op een tak van gematteerd kristal. De snavel is van Fire-Opal. Ogen zijn van Jet kristal (7,8x6,3cm.) en 1x ...