Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

23. Januariveiling 2015

Veiling op vrijdag 9 januari 2015 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Boek
Startprijs 20 EUR

Antiquarisch Hollands boek uit 1888, staatsblad van het Koninkrijk der Nederlanden 1888, 23x15x6cm. Cond.: G

Afrikaans kleed
Resultaat: 20 EUR

Afrikaans kleed, vol bestikt met schelpen en knopen 20e eeuw 77x24cm. Cond.: G

2 Wandlampen
Startprijs 20 EUR

Twee oude messing wandlampen, 20e eeuw. In goede staat. 26x10x22cm.

6 Delen divers
Resultaat: 20 EUR

Zes delen divers oud/antiek: 1x theelicht met plaquettes ca. 1920, 2x dekseldoosjes (1x Loyd met zilver inlay), 2x delen koper Lips kluizen, 1x plaquette religieus 8-25cm. Cond.: R-G

Afrikaans vat
Startprijs 20 EUR

Oude Afrikaanse houtgesneden dekseldoos 20e eeuw, voorstellend een fabeldier met vleugels 33x30x11cm. Cond.: G

Lamp, bronzen voet
Resultaat: 20 EUR

Oude tafellamp met Chinese bronzen bewerkte voet 2e helft 20e eeuw 51cm. Cond.: G

Collectie Verkade
Resultaat: 50 EUR

Zeven plaatjeslabums Verkade 1e helft 20e eeuw o.a: 1) winter door P. Thysse, 2) Hans de Torenkraai, 3) de bloemen en haarvrienden, 4) herfst door Jacques P. Thysse, 5) lente door Thysse, 6) De boerde...

Jardiniere + deel met engel
Resultaat: 20 EUR

Kleine antieke vergulde jardiniere (compositie metaal) ca. 1870 met daarbij een spiegeltje met engel, verguld compositie metaal 10x24x10cm. en 16x11cm. Cond.: G

Lijst, Louis Seize
Resultaat: 25 EUR

Louis Seize stijl spiegellijst ca. 1870 in goede staat met originele goudkleur 125x49cm.

Petroleum kachel
Startprijs 20 EUR

Petroleumkachel ca. 1890 beschilderd en met messing (1 deukje), "New Ardent Stove Belgium" 60xø30cm. Cond.: G

Schippertje
Startprijs 20 EUR

Hollandse hangpetroleumlamp ca. 1900, model schippertje. In goede originele staat 45xø30cm.

Staande messing lamp
Resultaat: 20 EUR

Grote oude messing kaarskandelaar (geëlectrificeerd) in Historisme stijl 20e eeuw 66x25x25cm. Cond.: G

Pot
Resultaat: 20 EUR

Oude Chinese bronzen bewerkte hengselpot met drakendecor 20e eeuw 16xø18,5cm. Cond.: G

14 Delen bestek
Startprijs 20 EUR

Veertien delen antiek bestek o.a: 11 fruitmesjes met parelmoer heft, 1x botermesje met parelmoer heft, 1x messenvijl met ivoren heft en 1x grote vork met ivoren heft 16-29cm.

5 Tinnen borden
Startprijs 25 EUR

Vijf 19e eeuwse tinnen borden (stempels, jaartal etc.) ø21-ø24cm. Cond.: R-G

Japanse lakdoos
Resultaat: 25 EUR

Japanse lakdoos met fijn parelmoer inleg, voorstellend een landschap met huizen ca. 1900, gevuld met Japanse sigaretten 13x2x8cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Resultaat: 25 EUR

Oude majolica hangpetroleumlamp 2e helft 20e eeuw 65xø47cm. Cond.: G

Koperen kraankan
Resultaat: 25 EUR

Grote 19e eeuwse koperen kraankan in empire stijl. In goede staat 47cm.

2 Delen divers
Resultaat: 25 EUR

Doofpot 19e eeuw, en een koperbeslagen met ijzeren boulloir ca. 1950 in goede staat 46-48cm.

Camera, Carl Zeiss
Startprijs 25 EUR

Oude box camera van Zeiss Ikon ca. 1930 in lederen houder 12x13x9cm. Cond.: G

Antiek dienblad
Resultaat: 45 EUR

Engels 19e eeuws mahoniehouten dienblad met koperen banden in goede staat 51x36x10cm.

Diverse boeken
Resultaat: 25 EUR

Diverse oude kunst- en antiekboeken Cond.: G

Diverse boeken
Resultaat: 60 EUR

Groot kavel met diverse kunst- en antiekboeken Cond.: G

2 Bajonetten
Resultaat: 25 EUR

Twee bajonetten ca. 1900 ( 1 punt afgebroken en oxidatie) 43-57cm. Cond.: R