Antiquarisch Hollands boek uit 1888, staatsblad van het Koninkrijk der Nederlanden 1888, 23x15x6cm. Cond.: G
Afrikaans kleed, vol bestikt met schelpen en knopen 20e eeuw 77x24cm. Cond.: G
Oude Afrikaanse houtgesneden dekseldoos 20e eeuw, voorstellend een fabeldier met vleugels 33x30x11cm. Cond.: G
Oude tafellamp met Chinese bronzen bewerkte voet 2e helft 20e eeuw 51cm. Cond.: G
Kleine antieke vergulde jardiniere (compositie metaal) ca. 1870 met daarbij een spiegeltje met engel, verguld compositie metaal 10x24x10cm. en 16x11cm. Cond.: G
Grote oude messing kaarskandelaar (geëlectrificeerd) in Historisme stijl 20e eeuw 66x25x25cm. Cond.: G
Oude Chinese bronzen bewerkte hengselpot met drakendecor 20e eeuw 16xø18,5cm. Cond.: G
Vijf 19e eeuwse tinnen borden (stempels, jaartal etc.) ø21-ø24cm. Cond.: R-G
Oude majolica hangpetroleumlamp 2e helft 20e eeuw 65xø47cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse koperen kraankan in empire stijl. In goede staat 47cm.
Doofpot 19e eeuw, en een koperbeslagen met ijzeren boulloir ca. 1950 in goede staat 46-48cm.
Oude box camera van Zeiss Ikon ca. 1930 in lederen houder 12x13x9cm. Cond.: G
Engels 19e eeuws mahoniehouten dienblad met koperen banden in goede staat 51x36x10cm.
Twee bajonetten ca. 1900 ( 1 punt afgebroken en oxidatie) 43-57cm. Cond.: R