Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen vijzel
Startprijs 25 EUR

Oude zware bronzen vijzel met 16e eeuwse Latijnse opschrift (anno 1594), maar uit de 20e eeuw. In goede originele staat 11x15x13cm.

4 Marmeren eieren
Startprijs 25 EUR

Vier marmeren eieren 2e helft 20e eeuw in goede staat (2 boekensteunen) 18xø9cm. en 20x15x10cm.

2 Marmeren eieren
Startprijs 25 EUR

Twee decoratieve marmeren eieren 2e helft 20e eeuw 17xø9cm. Cond.: G

2 Koperen doosjes
Resultaat: 25 EUR

Twee oude kopergeslagen doosjes; 1x Oud Indonesisch met schrifjgedeelte (ook messing) en 1x WMF met decor van zeilboot ca. 1930 18-28cm. Cond.: G

Houtgesneden kerk
Resultaat: 25 EUR

Duitse of Oostenrijkse houtgesneden brandende kerk ca. 1800 met originele polychromie. In goede originele staat (paar chips af) 19x12x11cm.

Antieke kraankan
Resultaat: 150 EUR

Messing kraantjeskan ca. 1800 staand op klauwpoten in zeer goede originele staat 35x26xø14cm. Cond.: G

Theekan op rechaud
Resultaat: 35 EUR

Oude Art Deco kopergeslagen thee-rechaud ca. 1930 in zeer goede staat 33x26x18cm.

Brander + Olielamp
Startprijs 25 EUR

Twee delen koperwerk ca. 1900; 1x kleine petroleumlamp en 1x Phoebus brander no. 30 "made in Austria" met accessoires 20-28cm. Cond.: G

Religieus beeld + console
Resultaat: 25 EUR

Beschilderd religieus beeld ca. 1890 (chips af) met houten console 48cm. Cond.: R

3 Delen houtwerk
Resultaat: 30 EUR

Drie delen houtwerk 19e eeuw; 1x kleine speculaasplank 18e-19e eeuw, 1x botervat notenhout 19e eeuw, 1x Biedermeier wandbakje mahonie (krimpnaad) 13-25cm. Cond.: R-G

Tinnen koffiekan ca. 1800
Resultaat: 30 EUR

Duitse tinnen koffiekan met zijwaardse duimrust ca. 1800, monogram F.W. In goede staat (handvat gerestaureerd) 10x16xø11cm.

7 Delen tin
Startprijs 30 EUR

Zeven delen antiek tin 19e eeuw; 1x dekseldoos (beschadigd), 1x maatbeker met snaveltuit, 4x maten en 1x beker 6-17cm. Cond.: R-G

Olielamp
Startprijs 30 EUR

Grote petroleumlamp ca. 1900 met compositie metalen voet op zwart keramiek, met groen glazen reservoir 66cm.

2 Lampen
Startprijs 30 EUR

Twee oude/antieke tafellampen; 1x opaline glas (antiek), haarlijnen in het glas en 1x electrisch 2e helft 20e eeuw 41-42cm. Cond.: R-G

2 Petroleumlampen
Resultaat: 60 EUR

Twee glazen petroleumlampen; 1x blakertje ca. 1900 en 1x roze glazen petroleumlamp ca. 1900 (2 chips kapje) 23-32cm. Cond.: R

Russische lakdoos
Resultaat: 25 EUR

Oude Russische handbeschilderde lakdoos met bloemendecor (gesigneerd) 20e eeuw. In goede originele staat 5x10,5x10,5cm.

Cloisonne kandelaar
Resultaat: 30 EUR

Bronzen kaarskandelaar met cloisonne inleg ca. 1890 in zeer goede staat 16xø10cm.

Tafellampje
Resultaat: 30 EUR

Antieke koperen tafellamp met gebloemd glazen kap 1e helft 20e eeuw in goede staat 41xø24cm.

2 Koperen houtbakken
Resultaat: 60 EUR

Twee grote koperen hengsel-houtbakken ca. 1800 in goede originele staat 28xø45cm. en 32xø45cm.

Flesje
Startprijs 30 EUR

Oosterse messing plated flacon (gevuld met witte substantie) 20e eeuw, stop mist 16,5x10x2,5cm. Cond.: R

Art Deco haardscherm
Startprijs 30 EUR

Oud kopergeslagen Art Deco haardscherm ca. 1930 in goede staat 77x58cm.

Wijnkist, drakenmotief
Resultaat: 30 EUR

Chinese wijnkist voor twee flessen wijn, gemaakt van met leder bekleed hout en beschilderd met floraal- en drakendecor 20e eeuw 17x33x26cm. Cond.: G

Bureaulamp
Resultaat: 35 EUR

Moderne bureaulamp (nieuwwaardig) in Art Deco stijl met messing voet en groen-glazen kap in goede staat (21e eeuw) 38x26x40cm.

Kavel divers
Startprijs 30 EUR

Vier delen oud koperwerk/brons 20e eeuw; 1x tafelbel "Bataille de Waterloo" met manneke pis (brons), 1x bronzen vijzel naar 16e eeuws voorbeeld, 1x bronzen emmer, bewerkt naar gotisch voorbeeld en 1x ...

3 Delen Chinees
Resultaat: 25 EUR

Drie delen Chinese voorwerpen 20e eeuw; 2x geisha en 1x lakwerk wandbakje 1e helft 20e eeuw 21-34cm. Cond.: G

Cloisonne luciferhouder
Startprijs 30 EUR

Cloissone lucifersdoosjeshouder ca. 1900 in goede originele staat 11xø8cm.

3 Branders + Soldeerbout
Startprijs 30 EUR

Drie oude/antieke bunzenbranders en 1 antieke soldeerbout (gemerkt Barthel) in goede staat 19-47cm.

4 Replica pistolen
Resultaat: 70 EUR

Vier oude replica pistolen naar oud voorbeeld (onschadelijk), gemaakt van gietijzer en hout 24x39cm. Cond.: G

2 Bronzen vijzels
Resultaat: 25 EUR

Twee bronzen vijzels ca. 1800 met stamper in goede originele staat 11xø13cm. en 11xø12cm.

Map brieven
Resultaat: 60 EUR

Map met diverse oude/antieke brieven naar/van bekende personen en/of instanties

Ventilator ca. 1900
Resultaat: 100 EUR

Ventilator ca. 1900 van Utrecht Holland E.M.J. Getest en fuctionerend 46x36cm. Cond.: R-G

2 Verrekijkers
Resultaat: 25 EUR

Twee oude/antieke verrekijkers 1e helft 20e eeuw; 1x Sportal (kleiner) en 1x ongemerkt (groter) 11-15,5cm. Cond.: R-G

3 Delen brons/koper
Resultaat: 30 EUR

Drie delen Indonesisch bronzen voorwerpen midden 20e eeuw (of ouder); 1x theepot rondom bewerkt met dierendecor, 1x dekselpot met rondom dierendecor en 1x 8-kantige vaas met floraal decor 11x23cm. Con...

Speculaasplank
Startprijs 30 EUR

Grote decoratieve eikenhouten speculaasplank met voorstelling van ridder te paard 20e eeuw in goede staat 74x60cm. Cond.: G

2 Vergulde wandlampen
Resultaat: 35 EUR

Twee Louis Quinze stijl wandlampen van verguld brons 20e eeuw. in goede staat 55x28x13cm.

Koffie-apparaat
Startprijs 30 EUR

Antiek koffie-apparaat ca. 1900 met porseleinen voet, vermoedelijk Duitsland (koffiepot mist). Verder in goede originele staat 32x30x15cm.

Wandkastje, Louis Philippe
Resultaat: 30 EUR

Klein Louis Philippe wandkastje met borduurwerk centraal ca. 1870. in goede originele staat 45x27x12cm.

Sluitgewicht
Startprijs 30 EUR

Bronzen sluitgewicht 9-delig (naar 16e eeuws voorbeeld) in goede staat 10x10xø8cm.

Tegel, Baayens
Startprijs 30 EUR

Tegel, handbeschilderd door Bertus Baayens 1944 in goede staat 31x15cm.

7 Delen koperwerk
Resultaat: 30 EUR

Zeven delen koperwerk; 2x bewerkte vaas ca. 1900 en 1x 5-delig koperen koffieset ca. 1900 van Daalderop Tiel (Tablet is China) 5-24cm. Cond.: R-G

Tinnen schotel Duits
Startprijs 30 EUR

Grote Duitse tinnen schotel gesigneerd "Christiaan Bollmann 1826" met floraal gravering, in goede originele staat ø38,5cm.

Diverse doosjes
Resultaat: 30 EUR

Kavel diverse kistjes en houders 19e-20e eeuw; 1x Oosters beschilderde dekseldoos van hout 19e eeuw, 2x tafelstukken (consoles) 19e eeuw houtgesneden, 1x kruik met smeedijzeren beslag 19e eeuw, 1x hou...

Antiek kistje
Resultaat: 30 EUR

Houten kistje 19e eeuw met slot, origineel beslag en ringbeslag. In goede staat (schrnaier vervangen) 10x23x17cm.

Dienblad, inleg
Resultaat: 30 EUR

Prachtige antieke ovale mahoniehouten presenteerblad 19e eeuw met intarsia 63x41cm. Cond.: G

2 Kistjes
Startprijs 30 EUR

Twee Oosterse handgestoken kistjes; 1x groot met been, bronzen poten en bronzen hengsels en 1x klein met been en intarsia 20e eeuw Cond.: R-G

Bureaulamp groen
Startprijs 30 EUR

Vervallen uit veiling

Theeketel + houder
Startprijs 30 EUR

Messing theecomfoor ca. 1900 met rieten handvat in zeer goede staat 36x20x16cm.

4 Chinese zijde figuren
Startprijs 30 EUR

Vier Chinese zijde figuren ca. 1900 in goede originele staat (zijde en papier) 30-32cm.

2 Bronzen wandluchters
Resultaat: 50 EUR

Twee oude bronzen 3-lichts wandluchters 20e eeuw, naar oud voorbeeld (in barokstijl). In goede staat 28x26x18cm.

6 Objecten voetbal
Resultaat: 160 EUR

Zes herinneringsobjeckten voetbal: Play off Europa Leaque 2012-2013 FC Dynamo Bucaresti-FC Metalist Khartin, Champions Leaque 2001-2002 Real Club Deportivo de la Coruwa-Bayer 04 Leverkussen, Bella pai...

3 Bewerkte kistjes
Startprijs 30 EUR

Drie oude Oosterse houtgestoken kistjes 1e helft 20e eeuw en later 14-25cm. Cond.: G

5 Objecten voetbal
Resultaat: 220 EUR

Vijf herinneringsobjecten voetbal; 1x plauqtte FC Porto, 1x bronzen figuur Sevilla Futbol Club to uefa match Delegate PSG-Sevilla 2010, 1x ledern sleutelhanger Austria Wien, 1x schaal PSG-FC Panathina...

5 Objecten voetbal
Resultaat: 400 EUR

Vijf oude herinneringsobjeckten voetbal: Champions Leaque 2006-2007 Moskou-FC Porto, Uefa Champions Leaque A.C.Milan-Manchester United 16-+02-2010, Uefa Champions Leaque Sparta Praha-Milan 24-2-2004, ...

6 Objecten voetbal
Resultaat: 135 EUR

Zes herinneringsobjecten voetbal; 1x porseleinen bord 27 july 2010 Bucharest, 1x porseleinen bord Depuis 1958 coupe le monde de footbal, 1x dekselschaal Turkiye Futbol, 1x tablet Champions League Fene...

Comfoor ca. 1900
Resultaat: 50 EUR

Prachtig 3-delig theecomfoor ca. 1900 bestaande uit; 1 tablet met Jugendstil tegel en comfoor met beschilderd glas en theekan van vernikkeld messing 30x18x16cm. Cond.: G

Antieke wandlamp
Resultaat: 30 EUR

Koperen wandlamp ca. 1900 met glazen kap in goede originele staat 30x24x16cm.

2 Chinese theepotten
Resultaat: 30 EUR

Twee oude Chinese bronzen trekpotten 20e eeuw met vernikkeling (gemerkt) in goede staat 12xø11cm. en 16xø11cm.

2 Duitse plaquettes
Startprijs 30 EUR

Twee Duitse metalen plaquettes; 1x rond "Zu neuen Ufren ruft ein Neuer Tag" monogram M.H. ø13,5cm. en 1x langwerpig Ehrenplaquette "1. Preis Einzeldauerfahrt Bundestag dec. BDR 1924" Monogram Erw.FRFT...

2 Tinnen schotels
Resultaat: 30 EUR

Twee delen 19e eeuws tin in goede originele staat; 1x tinnen schotel ø37cm. en 1x tinnen tablet 45x31cm.

Lamp
Resultaat: 35 EUR

Koperen hanglamp met geslepen glazen kappen ca. 1920 4-lichts in goede originele staat 50x40x40cm.

Russische lakdoos
Resultaat: 35 EUR

Prachtige handbeschilderde Russische lakdoos (gesigneerd). Voorstelling van landschap met figuren, mooie kwaliteit 4x12,5x12,5cm. Cond.: G

Russische lakdoos
Resultaat: 35 EUR

Prachtige handbeschilderde Russische lakdoos (gesigneerd). Voorstelling van landschap met figuren, mooie kwaliteit 4x16x8cm. Cond.: G

Russische lakdoos
Resultaat: 35 EUR

Prachtige handbeschilderde Russische lakdoos (gesigneerd). Voorstelling van landschap met figuren, mooie kwaliteit 4x14x10,5cm. Cond.: G

5 Dekseldoosjes
Resultaat: 60 EUR

Vijf oude dekseldoosjes 20e eeuw; 1x schildpad doosje, 3x houten doosjes in schoenvorm en 1x rond doosje met "General George Washington" 8-13cm. Cond.: G

5 Tinnen kaarskandelaars
Resultaat: 70 EUR

Vijf antieke tinnen kaarskandelaars Engeland (2 stellen en 1 losse kandelaar). In goede originele staat 19-22cm.

Doofpot, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Prachtige 19e eeuwse koper met messing doofpot (2-kleurig), gezwaluwstaart. In goede originele staat 42xø25cm.

Miniatuur portret
Resultaat: 85 EUR

Oude miniatuur damesportret (geschilderd), gesigneerd H. Drenais 1749 (zonder glas), in redelijke staat 11x9cm.

Tiffany lamp, vlinder
Resultaat: 35 EUR

Oude Tiffany stijl lamp in de vorm van een vlinder 2e helft 20e eeuw in goede staat 24x17x10cm.

Tiffany stijl lampje
Resultaat: 30 EUR

Tiffany stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 38xø24cm.

Sieradenkistje, 8-hoekig
Resultaat: 35 EUR

Chinees 8-hoekig sieraden-opbergdoosje met 3 lades, gemaakt van hout en met leder bekleed. Handbeschilderd met bloemen- en vogeldecor 2e helft 20e eeuw 26x20x20cm. Cond.: G

Tinnen wandschotel
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke tinnen wandschotel met portret van B. v. Meer 1882. Verso gesigneerd Gebr. Arens Fect Nijmegen 1906, ø40cm. Cond.: G

Tinnen koffiekan en theebus
Resultaat: 35 EUR

Twee delen tin 19e eeuw; 1x grote koffiekan (gemerkt) en 1x gemerkte theebus. Beide in zeer goede originele staat 10-28cm.

5 Trechters
Startprijs 35 EUR

Vijf 19e eeuwse trechters; 4x tin en 1x koper, in goede originele staat 8-15cm.

2 Bronzen kandelaars
Resultaat: 35 EUR

Twee bronzen Hollandse 4-lichts kaarskandelaars ca. 1920 met Hollandse leeuw bovenop. In goede originele staat 37x26x10cm. Cond.: G

3 Speculaasplanken
Startprijs 40 EUR

Drie 19e eeuwse houtgestoken speculaasplanken in goede originele staat 55-73cm.

Borstbeeld, senator
Resultaat: 40 EUR

Grote oude goudkleurige gipsen borstbeeld, waarschijnlijk van een Romeinse senator. in goede staat 52x31x24cm.

8 Tinnen borden
Resultaat: 30 EUR

Acht tinnen borden 19e eeuw in goede originele staat ø21-ø37cm.

2 Tinnen dekselkannen
Startprijs 40 EUR

Twee kleine tinnen dekselkannen met gleuf in het deksel voor de lepel (1 duimrust afgebroken) 17e-18e eeuw 14-15cm. Cond.: R

Jugendstil petroleumlamp
Resultaat: 60 EUR

Jugendstil petroleumlamp ca. 1900 met floraal Jugendstil motief (zweepslag). 1 Arm gebroken, verder in goede staat (compositie metaal) 60xø47cm.

Petroleumlamp
Startprijs 40 EUR

Petroleumlamp ca. 1890 met beschilderd glazen reservoir en vernikkelde messing voet. In zeer goede originele staat 54cm.

Opaline lamp
Startprijs 40 EUR

Grote oude opaline glazen petroleumlamp 1e helft 20e eeuw met landschapsdecor en originele kap. In goede originele staat 54cm.

Weegschaal
Resultaat: 60 EUR

Oude bronzen weegschaal 20e eeuw of ouder met eikstempels en gewichten 55x36x11cm. Cond.: G

Grote bel
Resultaat: 35 EUR

Grote oude bronzen 20e eeuwse scheepsbel met opschrift "1841" 26xø22cm. Cond.: G

Appelketel
Resultaat: 40 EUR

Zeer grote 19e eeuwse koperen appelketel (gezwaluwstaart) in goede originele staat 25x42xø31cm.

Doofpot, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Prachtige 19e eeuwse koper met messing doofpot (2-kleurig), gezwaluwstaart. In goede originele staat 47xø24cm.

Messing plafondlamp
Resultaat: 40 EUR

Messing kroonluchter 19e eeuw in barokstijl, in goede originele staat 47xø54cm.

2 Miniaturen, ivoren lijst
Resultaat: 40 EUR

Twee oude miniaturen met ivoren en parelmoer lijsten 20e eeuw in goede originele staat 10x8cm. en 8,5x10,5cm.

Indonesische fotolijst
Resultaat: 40 EUR

Antieke Indonesische (of Chinees) handgestoken fotolijst, afgebeeld met vissen, vogels, tempel etc. Cond.: G 35x25cm. Cond.: G

Kolenkit met schep
Startprijs 40 EUR

Prachtige antieke koperen kolenkit met schep in goede originele staat 48x51x28cm.

Koperen haardscherm
Resultaat: 110 EUR

Zwaar messing gedreven haardscherm ca. 1900 met voorstelling van Hollandse ijspret in goede staat 96x60cm.

14-Delige lexicon kunstboeken
Startprijs 40 EUR

Prachtige 14-delige lexicon over diverse schilders en stromingen in goede staat. bevat vele foto's. Franstalig "Chefs D'oeuvre de la peinture" Cond.: G

Duitse bijbel
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse bijbel, Berlin Preussische Haupt-Bibelgesellschaft 1905, Familien Chronik D. Martin Luthers 5,5x16x23cm. Cond.: G

Diverse boeken
Resultaat: 75 EUR

Groot kavel oude/antiquarische boeken met plaatjes o.a; vliegtuigen, sigarenbandjes, voetbal, landen, kinderboeken, koningshuis etc. Erg interessant. Cond.: G

Cloisonne vaas
Resultaat: 40 EUR

Oude Japanse cloissone siervaas (1e helft 20e eeuw?) met diverse voorstellingen in zeer goede staat 31xø12,5cm.

2 Antieke thermometers
Resultaat: 60 EUR

Twee aparte thermometers ca. 1900 24-25cm. Cond.: G

Sieradenkistje, spiegeltje
Resultaat: 40 EUR

Oosters sieradenkistje met lades en opklapbare spiegel, gemaakt van hout en handbeschilderd leer in goudkleur 2e helft 20e eeuw 21x33x30cm. Cond.: G