Negen diversen betreffende Chinees Mahjongg spel o.a: 2x spelen en 7x diverse accessoires 8-44cm. Cond.: G
Drie oude Japanse Mahjongg spelen ca. 1930-1950 (Amerikaanse editie): 20x11x7cm., 8x21x13,5cm. en 9x20,5x14,5cm. Cond.: R-G
Twee oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930, Amerikaanse uitvoering met houten stenen 7x17x14cm. en 8x22x14cm. Cond.: G
Drie oude Japanse Mahjongg spellen Matsuo Pai ca. 1930 met Duitse en Engelse beschrijving en houten speelstukken 4x14x28cm., 26x14x11cm. en 26x19x6cm. Cond.: G
Twee oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930: 1x been 8x21x14cm. en 1x bamboe 6x17x21cm. Cond.: G
Koffer met diverse oude speelgoedauto's 60-er jaren (16 delen) o.a: Corgi Major Toys, Corgi Toys James Bond Aston Martin, Corgi Toys Batmobile, circus trucks + aanhangers (Chipperfields aanhanger), Di...
Kavel van 4 delen speelgoed: 1x Thunderbirds SPV 36x15x15cm. (Cond.: R-G), 1x Thunderbird 2 van Carlton 40x29x11cm. (Cond.: R-G), 1x MF 204 Fire Chief auto 26x10x8cm. in bespeelde staat (Cond.: R) en ...
Kavel van 3 oude speelgoedauto's 60-er / 70-er jaren: 1x grote blikken Jaguar E-Type cabriolet (ongemerkt), Cond.: G, 1x Mercedes 220 SE Dinky Toy (bespeeld, 1 band mist) en 1x Chevrolet impala Police...
Duitse Jugendstil kinder-naaimachine ca. 1910 in goede originele staat 20x23x11cm.
Decoratieve oude poppenwagen met twee oude klederdacht poppen 2e helft 20e eeuw in goede staat 37-50cm.
Oude retro poppenwagen van hout en leder 2e helft 20e eeuw in goede staat 55x51x25cm.
Kleine Duitse blikken kinder-naaimachine ca. 1910 in goede originele staat 14x15x10cm.
Antiek Duits blikken kinder-naaimachinemerk: "Casige"made in Germany, ca. 1910 in doosje. In zeer goede staat 14x12x8cm.
Oud Chinees Mahjongg spel ca. 1930 met benen en bamboe speelstukken, tevens kist met beenintarsia 7x29x16cm. Cond.: G
Oud Chinees Mahjongg spel ca. 1930 met benen en bamboe speelstukken (USA uitvoering in blikken doos) 6x24x16cm. Cond.: G
Oude decoratieve poppenwagen met porseleinen pop 2e helft 20e eeuw 60x55x28cm. Cond.: G
Vier oude Engelse Dinky \toys ca. 1960: 1x Castrol tankwagen, 1x Observation Coach, 1x Volkswagen en 1x Studebaker 9-11cm. (bespeeld) Cond.: G
Doos met oude dominostenen van been en hout ca. 1930 7x23x8cm. Cond.: G
Drie delen oud vooroorlogs blikken speelgoed: 1x seinpaal (Bing), 1x spoorbrug (ongemerkt) en 1x koetsgondel 6-79cm. Cond.: R
Ichiko (made in Japan) taxi 573 Taunus met batterijfunctie en uitklapbare taxi-lamp 22,5x7,5x8,5cm. In redelijke bespeelde staat (bodemplaat moet vastgezet worden)
Gama 280 speelgoed kraan ca. 1950-1960 in bespeelde tot redelijke staat, 1 rupsband in gebroken. 34x27x12cm.
Doos met oud Hollandse spelen 20e eeuw o.a: vlooienspel, mikado, spel van 13, kwartet, Mensch erger je niet, Grand Prix en Schowanek Cond.: R-G