Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

J.D. Kestner 11Dep154
Startprijs 185 EUR

J.D. Kestner pop, gemerkt op het hoofd 11Dep154(lijkt 12Dep154, maar met vergrootglas is te zien dat het om 11 gaat), tevens gemerkt op onderrand schouderplaat (echter onleesbaar vanwege overheen gepl...

Heinrich Handwerck, S & H
Resultaat: 175 EUR

Oude Duitse pop, gemerkt Heinrich Handwerck, Simon en Halbig. Porseleinen hoofd met oorbellen, slaapogen, open mond, 4 tandjes, licht getinte huid en origineel lichaam 40cm. Cond.: G

Simon & Halbig 5
Startprijs 175 EUR

Simon & Halbig - C.M. Bergman pop, gemerkt S & H C.M.B. 5. Porseleinen hoofdje met open mondje, 4 tandjes, gaatjes in de oren, blauw/grijze vaste ogen en donkerbruine pruik. Composiet geleed lichaam (...

Jumeau Dep. 9
Resultaat: 310 EUR

Jumeau pop, gemerkt DEP. 9. Biscuit porseleinen hoofdje met bruine slaapogen (echte wimpers) en lichtbruin haar. Composiet lijf (11 geledingen) met gelede handjes en losse polsjes H.: 50cm.

Majestie
Startprijs 150 EUR

Oude pop uit Duitsland, gemerkt Majestic nr. 26/3 Germany Regel. Porseleinen hoofd met slaapogen, open mondje en 4 tandjes. Oud geleed lichaam (bijgeschilderd) H.: 43cm. Cond.: R

Kathe Kruse, 50-er jaren
Resultaat: 150 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, waarschijnlijk 50-er jaren met stoffen lichaam. Naad achter op de benen en armen. Ingebonden hoofd met echt haar en beschilderde ogen en mond. Gaatje op de knie, gaatje op de h...

Armand Marseille 1894
Startprijs 150 EUR

Oude Duitse pop met porseleinen hoofd, nr. 1894 O. Dep. Germany (Armand Marseille) met vaste ogen (mogelijk bij ogen iets gerestaureerd, maar niet zichtbaar) en geleed lichaam (gerestaureerd) H.: 34cm...

Louis Wolf en Co.
Startprijs 150 EUR

Oude Duitse pop, gemerkt Louis Wolf en Co nr. 152/5. Porseleinen hoofd met slaapogen, open mond en 2 tandjes. Babylichaam H.: 36cm. Cond.: G

Armand Marseille 390 A5/0M
Startprijs 150 EUR

Armand Marseille pop, gemerkt Made in Germany 390 A5/0M. Biscuit porseleinen hoofdje met bruine ogen en donkerbruin haar. Geleed lichaam (11 geledingen) met losse polsjes H.: 29-30cm.

J.D. Kestner 143
Resultaat: 300 EUR

J.D. Kestner pop, gemerkt op hoofd 11 Germany 12 143, biscuit hoofd met open mondje, 2 boventandjes, bruine slaapogen en asblonde pruik. Geleed lijf (11 geledingen) met losse polsjes H.: 49cm.

Handwerck 109-11
Startprijs 150 EUR

Handwerck pop, gemerkt op hoofd 109-11 H 2.1/2. Porseleinen (vast) hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, helderblauwe slaapogen en blonde pruik. Lijfje met 11 geledingen, gelede handjes met roodoml...

Kestner 148
Resultaat: 150 EUR

Kestner pop gedateerd 1890, gemerkt op hoofd 7 1/2 148. Biscuit hoofd met open mondje, 4 boventandjes, bruine slaapogen en rode pruik. Lederen lijf met porseleinen onderarmpjes en handjes. H.: 43-44cm...

Heinrich Handwerck
Startprijs 150 EUR

Heinrich Handwerck pop, gemerkt (mal) 79 (maat) 10 Germany. Biscuit hoofd met gaatjes in de oren, open mondje, 2 boventandjes, blauwe slaapogen en blond haar. Lijfje van hout? (11 geledeingen) met los...

Heinrich Handwerck, Walküse
Startprijs 150 EUR

Heinrich Handwerck pop, gemerkt op hoofd 8 Walküse Germany. Biscuit porseleinen hoofd met gaatjes in de oren, open mond en 4 boventandjes. Blauwe slaapogen en roodbruine pruik. Composiet lichaam (11 g...

Handwerck 109-11
Startprijs 150 EUR

Handwerck pop, gemerkt op hoofd 109-11 Germany 2 1/2. Biscuit (vastgeplakt op lijf) hoofd met open mond, 4 boventandjes en oorbelletjes. Donkerblond haar met bruine slaapogen. Composiet lijf (11 geled...

Armand Marseille
Startprijs 150 EUR

Armand Marseille karakter pop, gemerkt op hoofd G 329 B A.1.M. orgm 26-7,5. Biscuit hoofd met open mondje en 2 ondertandjes, lichtbruin-blond haar en blauwe slaapogen. Papier maché/composiet lichaam (...

Kaiserbaby
Resultaat: 150 EUR

Kaiserbaby, gemerkt op hoofd "2 Germany". Geleed lichaam (5 geledingen) met krommen beentjes en vaste polsjes. Hoofdje met blauw geschilderde ogen en gemodelleerd haar H.: 32cm.

Kathe Kruse, Ilsebill
Resultaat: 150 EUR

Grote Duitse Kathe Kruse pop, Ilsebill 80-er jaren, onbespeeld 52cm. Cond.: G

Kathe Kruse, Friedebald
Resultaat: 230 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Friedebald, waarschijnlijk 50-er jaren met stoffen lichaam en 1 naad achterin de benen en naden in de armen. Echt haar en beschilderde ogen en mond, licht bespeeld 51cm. Cond.:...

Jumeau DEP 7
Resultaat: 165 EUR

Jumeau pop, gemerkt DEP 7. Biscuit hoofdje met oorbelletjes, open mond, 4 boventandjes, blauwe slaapogen en rood haar. Composiet (hout?) lichaam (11 geledeingen) met losse polsjes en gelede handen H.:...

J.D. Kestner pop
Resultaat: 135 EUR

Oude Duitse pop (jongen) ca. 1930, J.D.K. Kestner nr. 14. Porseleinen hoofd met geschilderd haar, slaapogen, open mondje en 2 tandjes. Babylichaam (overgeschilderd) H.: 41cm. Cond.: R-G

Armand Marseille Floradora
Resultaat: 125 EUR

Oude Duitse, gemerkt Armand Marseille D.R.G.M. 246/1 Floradora (maat 6). Porseleinen hoofdje en geleed lichaam H.: 53cm. Cond.: G

Bähr en Pröschild 30-95
Startprijs 125 EUR

Bähr en Pröschild pop, gemerkt op hoofd (mal nr.) 30-95. Porseleinen hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, blauwe vaste ogen (eigenlijk slaapogen?) en blonde pruik. Lederen lijf met porseleinen ond...

Pop, Heubach
Startprijs 125 EUR

Oude Duitse Heubach Koppelsdorf porseleinen pop nr. 342.S ca. 1930. Origineel papier mache lichaam. Hoofdje met slaapogen en beweegbare tong. In goede originele staat 45cm.