Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Mahonie eettafel
Resultaat: 80 EUR

Mahoniehouten 19e eeuwse theetafel met mooi bewerkte driespant-poot in goede originele staat 72xø115cm.

3x Piedestal
Resultaat: 50 EUR

Drie oude/antieke piedestals (incompleet) 1e helft 20e eeuw 75-95cm. Cond.: R

2 Spiegels
Resultaat: 30 EUR

Twee spiegels ca. 1900; 1x langwerpige vergulde spiegel ca. 1900 68x20cm. en 1x barok spiegel ca. 1800 handgestoken 61x46cm. Cond.: G

Salontafel
Startprijs 40 EUR

Eikenhouten salontafel met lade (houtgepind) in goede staat 53x109x66cm.

Henri Deux salontafel
Startprijs 40 EUR

Eikenhouten Henry Deux salontafel ca. 1880 50x103x80cm. Cond.: G

Louis Seize stijl spiegel
Resultaat: 30 EUR

Oude Louis Seize stijl zilverkleurige spiegel 20e eeuw (stuk zit los en stukjes missen) 50x93cm. Cond.: R

Wortelnoten secretaire
Resultaat: 120 EUR

Oude wortelnoten fineer Hollandse Louis Quinze secretaire op klauwpoten ca. 1960 met bronzen beslag (lichte fineerschade) 104x55x95cm. Cond.: R

Theetafel
Startprijs 30 EUR

Art Deco metalen theecaddy op wieltjes ca. 1900 met bovenplaat als warmhoudplaat (met stekkeraansluiting) 71x43x68cm. Cond.: G

Antieke pianokruk
Resultaat: 40 EUR

Draaibare pianokruk ca. 1900 in goede staat 50xø35cm.

Grote spiegel
Resultaat: 50 EUR

Grote goudkleurige halspiegel in klassieke stijl 2e helft 20e eeuw 143x76cm. Cond.: G

Tafel, vossekop
Resultaat: 95 EUR

Eikenhouten gesneden vossenkop-tafel ca. 1880 (coulissentafel) zonder tussenblad in goede staat 72x114x100cm.

Massief mahonie stoel
Resultaat: 35 EUR

Massief mahoniehouten 19e eeuwse armleunstoel in goede originele staat 103x68x60cm.

Henri Deux tafel
Startprijs 60 EUR

Eikenhouten Henry Deux uittrek-tafel (zonder tussenbladen) met ballustervormige zuilen en kelk ca. 1880. In goede staat 75x100x110cm.

2x Voetenbankje
Startprijs 40 EUR

Twee oude.antieke voetenbankjes: 1x 18e eeuws Louis Seize van eikenhout met Petit Point bekleding, monogram Napoleon 49x45x31cm. en 1x 20e eeuw van mahoneihout met petit point stoffering 41x38x29cm. C...

Kastje, Japans lakwerk
Resultaat: 100 EUR

Oud Japans lakwerk met snijwerk kinderkastje (20e eeuw) met ijzeren beslag. Zijkanten tevens bewerkt en beschilderd . H 79x56x27cm.

Commode
Startprijs 320 EUR

Hollandse mahoniehout fineer penant-kast ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 100x104x50cm. Cond.: G

Tafeltje, 2 laden
Startprijs 30 EUR

Hoog mahoniehouten bijzettafeltje met 2 lades 2e helft 20e eeuw (krimpnaad) 82x40x28cm. Cond.: R

Goudkleurige spiegel
Resultaat: 30 EUR

Goudkleurige spiegel met facetgeslepen spiegel 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x74cm.

Wortelnoten bijzettafel
Resultaat: 150 EUR

Prachtige Louis Philippe notenhouten bijzettafel met wortelnoten-fineer blad ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. In zeer goede staat 58x43cm.

Wortelnoten bijzettafel
Startprijs 150 EUR

Prachtige Louis Philippe notenhouten bijzettafel met wortelnoten fineer blad ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd in zeer goede staat 66xø46cm.

Kersen bijzettafel
Startprijs 30 EUR

Oude kersenhouten bijzettafel 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) in Biedermeier stijl. Mooie kwaliteit 62x56x36cm. Cond.: G

Secretaire
Startprijs 120 EUR

Aparte mahoniehout fineer secretaire ca. 1950 met intarsia, 2 lades en taps toelopende poten (Duitsland) 123x122x36cm. Cond.: G

Noten boekenkast
Resultaat: 260 EUR

Notenhout-fineer 2-deurs boekenvitrinekast ca. 1880 in zeer goede originele staat 196x40x110cm.

Noten salontafel
Resultaat: 40 EUR

Oude notenhouten fineer salontafel 2e helft 20e eeuw in barokstijl 55x120x70cm. Cond.: G

Vitrine, geslepen glas
Resultaat: 210 EUR

Grote kersenkleurige 2-deurs vitrinekast met facetgeslepen glas en glazen schappen 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) in goede staat 180x100x50cm. Cond.: G

Dressoir
Resultaat: 75 EUR

Eikenhouten dressoir ca. 1920 met lijstwerk en parelrand. Losse opzet met vlechtwerk, 2 deuren en 2 lades. In goede originele staat 160x128x55cm.

Eiken kastje met roldeur
Resultaat: 45 EUR

Oud eikenhouten rolluik-kastje (halve-maan vormig) 1e helft 20e eeuw in goede staat 71x65x38cm.

Mahonie tafeltje
Startprijs 30 EUR

Oud mahoniehouten Art Deco bijzettafeltje met etage ca. 1935 in goede staat 53xø50cm.

Eiken panelen kist
Resultaat: 80 EUR

Antieke eikenhouten kist ca. 1900 Engeland met snijwerk in 3 panelen 58x107x45cm. Cond.: G

Mahoniehouten fauteuil
Startprijs 80 EUR

Zware mahoniehouten armfauteuil met velours stoffering in goede staat

Eikenhouten eethoek
Resultaat: 120 EUR

Oude robuuste eikenhouten (lichte) eethoek met 6 armleunstoelen en tafel met 2 ronde zuilen 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 112x56x55cm. en 76x89x200cm. Cond.: G

Eiken broodkast
Resultaat: 50 EUR

Oude Hollandse massief eikenhouten houtgepinde 5-deurs broodkast in goede staat 20e eeuw 129x47x175cm.

Lederen oren-zetel
Startprijs 100 EUR

Bruin lederen oorfauteuil met uittrekmechanisme 2e helft 20e eeuw, geheel staand op houten pootjes in goede staat 100x78x90cm.

Lederen oren-zetel
Resultaat: 80 EUR

Bruin lederen oorfauteuil met uittrekmechanisme 2e helft 20e eeuw, geheel staand op houten pootjes in goede staat 100x78x90cm.

4 Stoelen
Resultaat: 60 EUR

Vier decoratieve zwart gelakte Louis Seize stijl stoelen 2e helft 20e eeuw in goede staat met paarse velours stoffering 97x50x50cm.

Hutkoffer
Startprijs 50 EUR

Grote antieke beklede (jutte met hout) hutkoffer ca. 1900 in goede originele staat 53x97x50cm.

Armstoel
Startprijs 40 EUR

Mahoniehouten Empire stijl armleunstoel (stijlmeubel) in goede staat 20e eeuw 99x47x58cm.

Bijzettafel, webbing
Startprijs 30 EUR

Eikenhouten bijzettafel ca. 1920 met vlechtwerk in etagere (webbing) 58xø70cm. Cond.: G

3 Knopstoelen
Resultaat: 25 EUR

Drie oude Hollandse knopstoelen met biezen zitting 1e helft 20e eeuw 98x41x31cm. en 109x55x61cm. Cond.: G

Mahoniehouten bijzettafel
Resultaat: 90 EUR

Oude/antieke Engelse mahoniehouten bijzettafel in originele staat (1e helft 20e eeuw?) 42x48x67cm. Cond.: G

Barok commode
Resultaat: 40 EUR

Oude mahoniehouten Hollandse commode 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel Louis Quinze stijl in zeer goede staat 67x41x74cm.

3 Stoelen
Resultaat: 75 EUR

Drie decoratieve koperen Boudoir damesstoelen 20e eeuw 97x40x40cm. en 92x44x47cm. Cond.: G

4 Stoelen intarsia
Resultaat: 100 EUR

Vier barokstoelen met klauwpoten en intarsia in de rugleuningen met wortelnoten ca. 1900 met velours stoffering. In zeer goede originele staat 108x55x52cm.

1-Deurs kast, bamboestijl
Resultaat: 71 EUR

Amerikaans grenen bamboe stijl 1-deurs kast ca. 1900 met spiegel en lade. In goede originele staat met binnenin schappen en lades 220x103x55cm.

Wortelnoten salontafel
Resultaat: 40 EUR

Wortelnoten fineer salontafel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 54xø100cm. Cond.: R-G

Commode, bamboestijl
Resultaat: 400 EUR

Amerikaans grenen bamboe-stijl commode ca. 1900 met marmeren blad en 3 lades. In goede originele staat 90x50x105cm.

2 Spiegels
Resultaat: 20 EUR

Twee decoratieve wandspiegels 2e helft 20e eeuw; 1x ovaal met putti en 1x langwerpig met schelpkroon 55-90cm. Cond.: G

Glazen salontafel
Startprijs 60 EUR

Grote messing salontafel ca. 1980 met facetgeslepen glas (1 onderste plaat mist). Wortelnoten effect op de poten 40x78x130cm. Cond.: R

Glazen sidetable
Startprijs 60 EUR

Oude messing sidetable ca. 1980 met facetgeslepen platen en wortelnoten effect op de poten 75x115x38cm. Cond.: G

Antieke spiegel
Startprijs 50 EUR

Duitse mahoniehouten fineer spiegel ca. 1870 in goede originele staat 110x60cm.

Antieke pianokruk
Resultaat: 50 EUR

Pianokruk ca. 1890 met draaibare zitting en bewerkte lederen bekleding in originele staat (lyra voorstelling) 50xø36cm. Cond.: G

Eiken kist,
Resultaat: 160 EUR

Eikenhouten 19e eeuwse gestoken kist in Gothische stijl 46x96x30cm. Cond.: R-G

Mahonie tafel, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Vroeg 19e eeuwse tafel van mahoniehout en mahoniehout fineer (lichte fineerschades), In originele staat 63xø80cm. Cond.: R-G

Mahonie nachtkastje
Resultaat: 60 EUR

Mahoniehouten fineer op eiken nachtkastje 19e eeuw in redelijk tot goede staat 70x36x31cm.

Stoel, bekleed
Resultaat: 40 EUR

Oude armleunstoel 1e helft 20e eeuw met petit point stoffering in Louis Quinze stijl 82x60x60cm. Cond.: G

Hoek speeltafeltje
Startprijs 120 EUR

Vroeg 19e eeuwse hoek-speeltafel (opklapbaar blad) met eikenhouten basis in goede originele staat 74x37x74cm. Cond.: G

Wortelnoten theemeubel
Resultaat: 120 EUR

Aparte wortelnoten barok theemeubel, presenteertablet en serviesvitrine met daaronder 2 lades. geheel in Louis Quinze stijl (wortelnoten) 2e helft 20e eeuw 80x90x50cm. Cond.: G

Bloemtafel
Resultaat: 60 EUR

Prachtige Jugendstil bloemtafel ca. 1910 met stijlen van eikenhout. bevat originele rode en groene tegels in zeer goede staat (3 etages) 116x36x36cm. Cond.: G

Theetafel
Resultaat: 80 EUR

Eikenhouten theetafel met afneembaar blad en facetgeslepen glas ca. 1910 in goede staat 77x69x41cm.

2 Armleunstoelen
Resultaat: 130 EUR

Twee notenhouten rococo-stijl armleunstoelen met gevlochten rugleuning 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) in goede staat 90x52x50cm.

2 Stoelen
Resultaat: 90 EUR

Twee notenhouten rococo-stijl stoelen met gevlochten rugleuning 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) in goede staat 103x47x43cm.

Tafeltje
Startprijs 40 EUR

Oud mahoniehouten bijzettafel 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) in goede staat 65x78x43cm.

Tafeltje
Resultaat: 25 EUR

Wortelnoten fineer salontafel ca. 1920 met glasplaat, staand op gebogen klauwpoten in goede staat 59x98x54cm.

Vitrinekastje
Resultaat: 55 EUR

Oude Engelse mahoniehout-fineer 2-deurs vitrinekast met Queen Anne poten ca. 1930 met 1 glazen schap (1 mist) in goede staat 120x104x34cm.

Klaptafel
Resultaat: 50 EUR

Antieke Twentse klaptafel met eiken 3-spant voet en grenenhouten blad, oudere restauratie 70xø92cm. Cond.: G

Ovale tafel
Resultaat: 25 EUR

Eikenhouten tafel ca. 1900 met rondom twee parelranden in zeer goede staat 64x70x104cm.

Barok commode
Resultaat: 40 EUR

Notenhouten barokstijl 3-laden commode met intarsia en koperen beslag 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 74x40x86cm.

Italiaanse theetafel
Resultaat: 30 EUR

Decoratieve Italiaanse gefineerde theetafel met intarsia en koper (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw 70x90x77cm. Cond.: G

Etagere kastje
Resultaat: 25 EUR

Decoratief notenhouten met wortelnoten etagere-kastje met 2 lades en bandintarsia (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 107x40x30cm.

Eiken hoekstoel
Resultaat: 20 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten hoekstoel met snijwerk, getorste poten en gevlochten zitting in goede originele staat 74x66x60cm.

Dekenkist
Resultaat: 75 EUR

Eikenhouten 18e eeuwse kerfsnede dekenkist, omgebouwd met 2 lades en 2 deuren (gedateerd 1719) 78x180x74cm. Cond.: G

Jugendstil wandmeubel
Resultaat: 100 EUR

Groot Duits notenhouten Jugendstil wandmeubel ca. 1900 met koperen beslag, glazen schuifdeuren en onderin 3 lades. Heeft waarschijnlijk nog een grote spiegel bovenop gezeten 118x36x220cm. Cond.: G

Commode
Resultaat: 65 EUR

Duitse notenhout fineer 4-laden commode ca. 1890 in goede staat 73x53x83cm.

Hollandse vitrine
Startprijs 250 EUR

Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast 1e helft 19e eeuw (2-delig). Staand op hoge klauwpoten, 2 orgelgebogen lades en origineel beslag, sleutels en sloten. Lichte fineerschades 210x120x33cm. Cond.: ...

Kruisvoet kabinet
Resultaat: 250 EUR

Kleine 18e eeuwse eikenhouten kruisvoetkabinet met sterintarsia en bandintarsia, Noord Duits barok ca. 1780. Eikenhout met grenen basis, licht beschadigingen en krimpnaden. Bovenstuk met 2 deuren en s...

Franse hoekkast
Resultaat: 190 EUR

Duitse notenhouten barok vitrine opzet-hoekkast (2-delig) ca. 1780, omgeving Elzas. In goede originele staat met origineel beslag, sleutels en sloten 210x112x70cm.

Klapbuffet, Louis Seize
Resultaat: 125 EUR

Zeldzaam Hollands mahoniehout fineer op eiken klapbuffet ca. 1800. louis Seize met 2 lades, origineel beslag en sloten, in zeer goede originele staat 123x40x135cm.

Biedermeier tafel
Resultaat: 50 EUR

Biedermeier 19e eeuwse iepenhouten eettafel. Lichte wormbeval in middendeel van 3-spantpoot en oudere restauratie 76x130x100cm. Cond.: R-G

Tafeltje
Startprijs 50 EUR

Hollands roodbeschilderd tafeltje anno 1915 met 2 lades en geschulpt blad. In goede originele staat 77x45x70cm.

Stoel, Louis Philippe
Resultaat: 30 EUR

Louis Philippe armleunstoel ca. 1870 met vlechtwerk zitting (wit geschilderd) 130x60x60cm. Cond.: G

Kamergemak
Startprijs 20 EUR

Kamergemak 19e eeuw, gefineerd met bandintarsia. Vermoedelijk kersenhout met satijnhout. Geheel staand op messing poten en wieltjes (lichte schades) 45x45x45cm. Cond.: R-G

Set stoelen (6x)
Startprijs 80 EUR

Zes antieke eikenhouten met maccasar eetkamerstoelen ca. 1900 (coromandel) met goede velours stoffering. 2x Armleunstoel en 4x zonder armleuning. Bijzondere stoelen in goede staat 98x50x48cm. en 98x55...

Ovale eiken tafel
Resultaat: 150 EUR

Zware eikenhouten ovale gestoken tafel ca. 1800 met appels gesneden in de 4-spant poot. 72x122x143cm. Cond.: G

Fauteuille Indonesië
Startprijs 50 EUR

Oude Indonesische houtgestoken fauteuil 2e helft 20e eeuw. Geheel staand op klauwpoten en rondom bewerkt (stoffering is matig) 82x85x95cm. Cond.: R

Penantkastje met opzet
Startprijs 125 EUR

Prachtige notenhout-fineer penantkastje met opzet ca. 1880 met volle zuilen, spiegel, tollen en kroon (lichte fineerschade) 162x96x47cm. Cond.: R-G

6 Kuifstoelen
Resultaat: 125 EUR

Zes mahoniehouten Hollandse kuifstoelen ca. 1870 met goede rode velours stoffering (2 stoelen iets afwijkend) 100x44x50cm. Cond.: G

Speeltafel
Startprijs 80 EUR

Mahoniehouten opklapbare 19e eeuwse speeltafel met driespant-poot ca. 1840. Bekleed met groen vilt (lichte fineerschades) 74x79x79cm. Cond.: R-G

Penantkast Holland
Resultaat: 65 EUR

Hollandse Willem III penantkastje met tollen en gebogen front. Notenhout met zwart afgezet ca. 1870, 100x104x40cm. Cond.: G

Tafel, sterintarsia
Resultaat: 60 EUR

Antieke tafel van notenhout met sterintarsia op het blad (lichte fineerschade). geschulpt blad 63x89x71cm. Cond.: R

Bijzettafel
Resultaat: 50 EUR

Duitse Grunderzeit bijzettafel ca. 1880, Grunbderzeit 6-kantig van mahoniehout 60x49x56cm. Cond.: G

Italiaanse salontafel
Resultaat: 35 EUR

Oude Italiaanse ingelegde salontafel met handgestoken 4-spant poot. Floraal decor op het blad 2e helft 20e eeuw in goede staat 54xø120cm.

Biedermeier tafel
Resultaat: 40 EUR

Mahoniehouten biedermeier tafel ca. 1860 in goede staat 78xø103cm.

Bijzettafel
Resultaat: 30 EUR

Duitse Grunderzeit bijzettafel ca. 1880 met etage. Massief eikenhout in goede originele staat 70x47x70cm.

Hangvitrine
Resultaat: 20 EUR

Oude Hollandese eikenhouten hangvitrine 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 61x60x16cm.

Kastje + etagere
Resultaat: 135 EUR

Prachtige 19e eeuwse palisanderhouten spiegel-etagere met intarsia, bloemvaasdecor en bandintarsia. Onderste gedeelte is een vitrinekast. Torentjes van het hekwerk missen diversen 136x86x48cm. Cond.: ...

Mahonie hangoor kastje
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten 19e eeuwse dommeknecht met 2 lades, etageres en opklapbaar blad (blad zit los) ca. 1840 100x69x46cm. Cond.: G