Oude Hollandese eikenhouten hangvitrine 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 61x60x16cm.
Oude handgestoken rococo stijl stoelstoel, midden 20e eeuw met goede velours stoffering 92x47x50cm.
Duitse Grunderzeit bijzettafel ca. 1880 met etage. Massief eikenhout in goede originele staat 70x47x70cm.
Wortelnoten fineer salontafel ca. 1920 met glasplaat, staand op gebogen klauwpoten in goede staat 59x98x54cm.
Oude kinder fauteuil 2e helft 20e eeuw. Verguld houtgestoken met roze velours stoffering 82x55x60cm. Cond.: R
Grote ijzeren kinderwieg ca. 1900, staand op wieltjes 180x106x55cm. Cond.: G
Antieke verstelbare armleunstoel met velours stoffering in goede originele staat 119x70x64cm.
Hollands 19e eeuws Biedermeier mahoniehouten penantkast met gebogen front (krimpnaden) 100x97x50cm. Cond.: R
Eikenhouten bijzettafel ca. 1910, staand op gebogen klauwpoten in goede staat 44x58cm.
Aparte Indonesische teakhouten handgestoken thuisbar met rondom snijwerk (voorstellingen van figuren in landschap). Bargedeelte is opklapbaar, ondergedeelte voor flessen met houders. Zijkanten en hoek...
Vier handgestoken stoelen met gevlochten rugleuning en zitting ca. 1880. In zeer goede originele staat 112x40x50cm.
Twee eikenhouten handgestoken armleunstoelen met gevlochten rugleuning en zittingen ca. 1880 in zeer goede staat 120x58x65cm.
Eikenhouten dressoir ca. 1920 met lijstwerk en parelrand. Losse opzet met vlechtwerk, 2 deuren en 2 lades. In goede originele staat 160x128x55cm.
Prachtige houtgestoken Hollandse armleunstoel met goede gobelin stoffering en kussen ca. 1880. In zeer goede staat 114x62x78cm.
Handgestoken bijzettafel ca. 1880 met gedraaide poten in goede staat (blad bewerkt) 48x33x33cm.
Eikenhouten theekastje ca. 1900 met los dienblad en geslepen glas in zeer goede staat 78x63x44cm.
Grote halspiegel ca. 1870, zwart met bladgoud (links beschadigd) 132x75cm. Cond.: M
Hollands 19e eeuwse Biedermeier vitrinekastje van grenenhout (wit geschilderd) in goede staat 98x85x37cm.
Mahoniehouten tafel ca. 1870, Louis Philippe met geschulpt blad (minimale fineerschade) 75xø100cm. Cond.: G
Eikenhouten kapstok ca. 1920 met ranken en leeuwenkoppen in goede staat 101x30x19cm.
Duitse Biedermeier naaitafel ca. 1840 van mahoniefineer op eiken. In goede originele staat met getorste poten 79x29x53cm.
Franse eikenhouten dressoir ca. 1880 met 2 lades onder en 2 lades boven. Drie getorste zuilen. Blad zit los en is verbogen 100x54x140cm. Cond.: R
Hollandse eikenhouten 4-laden Empire commode ca. 1820 met bronzen beslag in goede staat (looplijsten veel gebruikt) 103x104x48cm.
Grote kersenhouten eethoek mjet 6 stoelen 2e helft 20e eeuw in goede staat. 78x150x100cm. en 95x50x40cm.
Kersenhouten salontafel 2e helft 20e eeuw met lade in goede staat 50x120x76cm.
Hollandse dubbelgebogen wortelnoten baroksecretaire, staand op klauwpoten. Mooi binnenwerk met lades, deurtje, vakverdeling en kelder. Bronzen beslag en sloten, compleet met sleutels 2e helft 20e eeuw...
Noord Duitse 18e eeuwse barokkast met ossenkop, 2-deurs met lades. Kast is uitneembaar. In zeer goede originele staat met schuine hoeken, origineel slot en slotplaat. Woonkamer-klaar 227x165x65cm.
Duitse notenhout-fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880 (blad opnieuw gefineerd, laat los), verder in goede originele staat 77x47x40cm. Cond.: R
Prachtige handgemaakte iepenhouten eettafel in 17e-18e eeuwse reflectory stijl (stijlmeubel 21e eeuw) in zeer goede staat 77x210x100cm.
Duitse empire dekenkist ca. 1830 van eikenhout met notenhout etc. Ingelegd en met monogram, origineel. Oudere restauratie, in redelijk tot goede staat 80x121x62cm.
Antiek Duits Louis Philippe schrijfbureau met opstand. Recentelijk vakkundig gerestaureerd met prachtig snijwerk en bloemenmotief. Bevat 5 lades in de tafel en 3 lades in het bovenstuk. Twee deurtjes ...
Antiek vroeg Biedermeier mahonie fineer nachtkasje, ca. 1830. In goede recentelijk gerestaureerde staat. 80x37x37cm.
Zware antieke Duitse boeren vier deurs hoekvitrine kast, ca. 1880, met schuine aflopende hoeken. In goede staat 195x110x60cm.
Antieke Duitse grenenhouten beschilderde dubbelgebogen barok secretaire ca. 1900, met oudere sloten, beslag brons maar later. In goede staat. 108x57x101cm.
Oude 3-delige miniset van mahoniehout 2e helft 20e eeuw staand op klauwpoten 50x40x59cm.
Groot 18e eeuws Louis Quinze kabinet met antiek bronzen beslag. Notenhoutfineer op eiken. Oude restauraties in redelijke staat. Geheel staand op klauwpoten 260x200x67cm. Cond.: G
Prachtig 18e eeuws mahoniehouten fineer op eiken Louis Quinze kabinet ca. 1780. In goede staat met minimale beschadiging (woonkamer-klaar). Bevat antieke sloten en vuurverguld bronzen beslag. Geheel s...
Notenhout-fineer 2-deurs boekenvitrinekast ca. 1880 in zeer goede originele staat 196x40x110cm.