Zeldzame zeer grote oude Kathe Kruse etalagepop ca. 1950 met groot stoffen lichaam. Werd gebruikt om Kathe KRuse poppen aan te prijzen, in goede staat 108cm.
Oude Duitse Armand Marseille indianen pop met porseleinen hoofd en originele kleertjes van vilt ca. 1930, in goede originele staat H.: 39cm.
S.F.B.J. (Societé Francaise de Bebé et Jouets) karakterpo, gemerkt op hoofd S.F.B.J. 247 Paris 11, gemerkt op lichaam met stukje sticker "fabrication". Biscuit porseleinen hoodje met open mondje, 2 bo...
Prachtige oude porseleinen pop. gemerkt op het hoofd met 30. Biscuit porseleinen hoofdje met blauwe slaapogen, open mondje, 2 tandjes en bruin gemodelleerd haar. Composiet kleuterlijfje met vaste pols...
Armand Marseille pop, gemerkt A.M. (waarschijnlijk ook 351). Biscuit hoofdje met open mondje, 2 ondertandjes, bruine glazen slaapogen en gemodelleerd haar. Composiet babylijf en ledematen met vaste ge...
Twee grote oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Isebill en 1x Friedebald (80-er jaren, 52cm.) Cond.: G
Zeldzame oude Duitse porseleinen pop van Hertel, Schwab & Co no. 165/10 met slaapogen, Googly mond en origineel 5-delig lijf 34cm. Cond.: G
Pop van Alt, Beck & Gottschalk, ongemerkt. Biscuit porseleinen schouderplaat-hoofd met bruine glazen ogen en bruin haar. Lederen lijf met 4 geledingen (knieën en billen), porseleinen onderarmen en han...
Karl Hartman pop, gemerkt 2/0/½. Biscuit hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, bruine glazen ogen, bruine harenwimpers en blonde lange pruik. Composiet lichaam (11 geledingen) met losse polsjes . B...
Duitse blikken auto (Western Germany HP2 HP-001) in originele doos 50-er jaren. Nagenoeg onbespeeld met sleutel, auto rijdt en mannetje doet de deur open Cond.: G
Vier oude racebaan auto's uit de 60-er jaren van Scalextric; 2x groene Lotus, 1x McLaren, 1x Cooper (venster mist) 10,5-13cm. Cond.: R-G
Duitse Kathe Kruse pop, Friedebald, waarschijnlijk 50-er jaren met stoffen lichaam en 1 naad achterin de benen en naden in de armen. Echt haar en beschilderde ogen en mond, licht bespeeld 51cm. Cond.:...
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Schielböckchen in doos, onbespeeld 52cm. Cond.: G
Etienne Denamur pop, gemerkt op het hoofd E.10.D, gemerkt op het lijf 8 (linkerzijkant). Porseleinen hoofdje met gesloten mondje, grijsblauwe glazen ogen met geschilderde wimpers en bruine langharige ...
Simon & Halbig pop ca. 1900, gemerkt op het hoofd 1349 Jutta S & H (meisjespop maat 11), gemerkt op het lijf met een rode stempel op de rechterschouder. Porseleinen hoofdje met open mond, 4 tandjes, o...
Oude blikken Märklin poppenwagen en pop in originele doos uit 1996. Onbespeeld (jubileumsuitgave) 50x15x38cm. Cond.: G
Grenenhouten 19e eeuws paard gemaakt van segmenten (schommelvoet mist) 62x70x23cm. Cond.: R
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Sarali 1986 (25cm.) en 1x Gudrun 80-er jaren (25cm.) Cond.: G
Oude Kathe Kruse pop in doos Rosalie 1981, onbespeeld 36cm. Cond.: G
Hollandse 19e eeuwse mahoniehout fineer miniatuur Biedermeier kastje met twee deurtjes (recentelijk gerestaureerd). In goede staat 53x51x34cm.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten miniatuur chiffoniere (H.: 58cm.), compleet met koperen beslag en recentelijk gerestaureerd. In goede staat 58x41,5x19cm.
Duitse mahoniehouten poppen-schommelwieg ca. 1880 in goede originele staat 37x31x57cm.
Duitse Kathe Kruse pop, waarschijnlijk 50-er jaren met stoffen lichaam. Naad achter op de benen en armen en ingebonden hoofd met echt haar. Beschilderde ogen en mond in goede (licht bespeelde) staat 5...
Grote oude Duitse Kathe Kruse pop, Kätlichen 80-er jaren in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Ilsebill 80-er jaren, onbespeeld 52cm. Cond.: G
Oud vooroorlogs Chinees spel ca. 1930. Dobbelsteenspel en speelstukken zijn van been en hout (Mahjongg?). In origineel schuifblik en in goede originele staat 9x19x13,5cm.
Vier oude vooroorlogse papier-mache popjes met gehaakte kleertjes in goede originele staat ca. 1930 15-22cm.
Oud poppenhuis ca. 1930 met diverse oude en antiek inboedelstukken o.a; aardewerk, porselein, meubels, schouw bestede en popje (2 popjes kapot) 98x44x27cm. Cond.: R-G
Waarschijnlijk Guttmann & Schiffnie pop (of Gans en Seyfarth), gemerkt G&S 6 Germany. Biscuit porseleinen hoofdje met open mond, 4 tandjes, geen oorringen, donker grijsblauwe ogen en bruin haar. Compo...
S.F.B.J. pop, gemerkt S.F.B.J. 236. Biscuit porseleinen hoofdje met blauwe glazen ogen en donkerblond oud pruikje. Composiet babylijf met gebogen ledematen, ene been krommer dan de andere (kikkerlijf)...
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Fips 1983-1984 (24cm.) en 1x Bettina 1981 (26cm.) Cond.: G
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Ulli 1983-1984 (24cm.) en 1x Oscar 1983-1984 (26cm.) Cond.: G
Recknagel "Amberg baby", gemerkt op hoofd L.A - S, RA 241. Biscuit hoofd met blauwe slaapogen en gemodelleerd haar. Stoffen lijfje met porseleinen handjes H.: 16cm. + Los porseleinen hoofdje van Reckn...
Eisenmann en Co pop, gemerkt Einco 4/10 Germany. Biscuit porseleinen hoofdje met grijze slaapogen en blond haar. Lijf en benen van hetzelfde materiaal (lijkt papier-machee) met vaste polsen H.: 25cm.
Twee Duitse Kathe Kruse jubileumspoppen 80-er jaren, "75 Jahre Kathe Kruse", Friedebald en Ilsebill (0941) in doos, onbespeeld 52cm.
Duitse Kathe Kruse pop, Du mein 1981 in doos, onbespeeld 47cm. (vlekje in gezicht) Cond.: G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Livia 1983 in doos (doos beschadigd), onbespeeld 47cm. Cond.: G
Vijf oude soldaten; 4x tin, 1x kunststof 20e eeuw 5,5-13cm. Cond.: R-G
Drie oude porseleinen poppen; 1x Armand Marseille nr. 390 ca. 1930 met geleed lichaam 37cm., 1x JDK nr. 247 ca. 1980 (Kopie) met geleed lichaam 48cm., en 1x JDK nr. 237 ca. 1980 (Kopie) met geleed lic...
Pop, gemerkt 1894 AM 2/0 DEPO . Biscuit porseleinen hoofd met open mondje, tandjes, bruine vaste ogen en blond haar. Composiet (of papier-mache) lichaam (9 geledingen) met losse draaiende polsen, draa...
Pop (Armand Marseille?), gemerkt 2/0. Biscuit porseleinen hoofdje met blauwe vaste ogen. Lijfje met draaiende armen en benen en met vaste polsjes. H.: 33cm.
Grote oude Duitse Gama electrische speelgoed-auto uit de 80-er jaren, gemaakt van kunststof in originele doos. Model Mercedes 450 SE. In zeer goede originele staat (licht bespeeld) 14x45x20cm.
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Frank 1987 in doos, onbespeeld 48cm. Cond.: G
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Reni 1983 (26cm.) en 1x Tobi 1987-1988 (27cm.) Cond.: G
Duitse Kathe Kruse pop, Lottchen 1981 in doos, onbespeeld 36cm. Cond.: G
Pop genaamd "Bye Lo baby" van verschillende makers o.a. Kestner (verschillende delen door verschillende makers), gemerkt op het hoofd "by Grace S. Putman", gemerkt op het lijf met een rode stempel. Bi...
Hertel & Schwab 152 karakterbaby. Biscuit porseleinen hoofd met blauwe slaapogen en donkerbruine pruik. Lijf is 5-delig H.: 42cm.
Duitse Kathe Kruse pop, waarschijnlijk 50-er jaren met echt haar en stoffen lichaam. Ingebonden hoofd met beschilderde ogen en mond. Naden achterin de benen en armen. In zeer goede staat (licht bespee...
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Geraldine? 80-er jaren, onbespeeld 47cm. Cond.: G
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Wiggi (23cm.) en 1x Fritzi 1986 (27cm.) Cond.: G
Oude Duitse Kathe Kruse pop (1930-1950) nr. 2478. Stoffen hoofd met 3 naden achterop het hoofd. Oude kleertjes en rolschaatsen. In goede (licht bespeelde) staat 46cm. Cond.: G
Grote oude Duitse Armand MArseille pop met gipsen kop (geen porselein) nr. 2006 13/15. Origineel papier mache lichaam, slaapogen. Tong mist en geen pruik, H.: 64cm. Cond.: G
Kaiserbaby, gemerkt op hoofd "2 Germany". Geleed lichaam (5 geledingen) met krommen beentjes en vaste polsjes. Hoofdje met blauw geschilderde ogen en gemodelleerd haar H.: 32cm.
Kaiserbaby, gemerkt op het hoofd 1 Germany. Biscuit porseleinen hoofd met blauw geschilderde ogen en gemodelleerd haar. Lichaam niet geleed met rechte beentjes H.: 27cm.
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Ilsebill?, waarschijnlijk 60-er/70-er jaren met stoffen lichaam, naden in de benen en armen en ingebonden hoofd met echt haar en beschilderde ogen en mond 47cm. Cond.: G
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Dina 1983-1984 (24cm.) en 1x Eva 80-er jaren (26cm.) Cond.: G
Duitse Kathe Kruse pop, Melanie 1987 in doos, onbespeeld 32cm. Cond.: G
J.D. Kestner pop, gemerkt op het hoofd 11Dep154(lijkt 12Dep154, maar met vergrootglas is te zien dat het om 11 gaat), tevens gemerkt op onderrand schouderplaat (echter onleesbaar vanwege overheen gepl...
Gaultier pop ca. 1890, gemerkt op het hoofd 10 F.G. Porseleinen hoofdje met gesloten mond, gaatjes in de oren, blauwe ogen en donkerblond haar. Pop heeft losse polsen en de handjes zijn nieuw. Hoofd i...
Duitse Kathe Kruse pop uit de 80-er jaren met originele kleertjes (met doos van een andere pop), onbespeeld Cond.: G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Gundel 80-er/80-er jaren in doos, licht bespeeld 47cm. Cond.: G
Duitse Kathe Kruse pop, Christine 1983 in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G
Elf boeken over oud speelgoed, poppen en blikken speelgoed 24-30cm. Cond.: G
Drie oude poppen/kinderstoeltjes ca. 1930; 1x kinderstoel met biezen zitting, 1x poppen-strandstoel (beschilderd, vlechtwerk) en 1x poppenstoel van beukenhout 33-57cm. Cond.: G
Onbekende pop, gemerkt KB 61/2 Germany (Klenig en Blasberg?). Biscuit porseleinen hoofdje met gesloten mondje, blauwe ogen en gemodelleerd haar. Composiet babylijf (heeft mama-zegger ingezeten). H.: 4...
Kestner pop, gemerkt op het hoofd 9. Biscuit porseleinen schouderplaat-hoofd (hoofd staat iets naar rechts gedraaid), gesloten mond, bruine ogen en donkerbruin haar. Porseleinen vaste polsen en gelede...
Duitse Kathe Kruse pop, Katrin 1983 in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Coco 1981 (24cm.) en 1x Fritzel 1986 (26cm.) Cond.: G
Duitse Kathe Kruse pop, Ludwig 1985 in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G
Heinrich Handwerk pop, gemerkt 109-6 Germany handwerck. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 2 boventandjes, gaatjes in de oren, blauw-grijze ogen en blonde haren. Geleed lijf (lijkt papier ma...
Oude massief houten pop ca. 1930, gemerkt met een C (bijgeschilderd) H.: 31cm. Cond.: M-R
Kavel divers speelgoed 20e eeuw; 1x duwslede handbeschilderd, 1x blikken kolenkit ca. 1930, 1x celluloide minerva pop en 1x ladenkastje 2e helft 20e eeuw 12-26cm.
Duitse blikken toverlantaarn ca. 1900, gemerkt E.P. (Ernst Plank). Brander mist en 2 achterste pootjes missen 34x26x10cm. Cond.: R
Duitse Kathe Kruse pop, Otto 1981 in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Bastel 1983 en 1x Felix 1987 Cond.: G 23-25cm.
Grote Duitse Kathe Kruse pop, mogelijk Tim 70-er/80-er jaren met camera en rugzak, licht bespeeld 44cm. Cond.: G
Armand Marseille pop "Dreambaby 341/0", gemerkt AM Germany. Biscuit porseleinen hoofdje met blauwe slaapogen en gemodelleerd haar. Stoffen lijf met aangenaaide luier en composiet handjes H.: 25cm.
J.D.K. Kestner pop, gemerkt op hoofd made in Germany F 10 211 J.D.K. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 2 ondertandjes, blauwe slaapogen en blond haar. Composiet Toddlerlijf met gelede hande...
Duitse Kathe Kruse pop, mogelijk Undine 80-er jaren, H: 37cm. Cond.: G
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Dorle 1981-1982 (25cm.) en 1x Lens 1983 (26cm.) Cond.: G
Duitse Kathe Kruse pop, Irmela 1986 in doos, onbespeeld 37cm. Cond.: G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Tim 1986 in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G
Hertel, Schwab & Co pop, gemerkt 142 5. Biscuit porseleinen hoofdje met open-gesloten mondje, blauw geschilderde ogen en gemodelleerd haar. Linkerbeen is krommer en korter dan rechterbeen en enkele ba...
Pop, karakter jongen ca. 1912. Hoofdje is van Baehr & Proeschild voor Kley en Hahn. Biscuit porseleinen hoofdje met open-gesloten mond, blauw geschilderde ogen en gemodelleerd haar. Geleed lichaam (pa...
Cattenfelder Porzellan Manufaktur pop ca. 1910, gemerkt CP 208/34 deponiert. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 2 boventandjes, grijsblauwe glazen slaapogen en blonde pruik (vastgeplakt). Co...
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Jockerle 1984 (26cm.) en 1x Bimbi 1973-1974 (22cm.) Cond.: G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Hasso 1983 in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G
Duitse Kathe Kruse pop, Gisela 1981/1982 in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G
Armand Marseille karakter pop, gemerkt op hoofd G 329 B A.1.M. orgm 26-7,5. Biscuit hoofd met open mondje en 2 ondertandjes, lichtbruin-blond haar en blauwe slaapogen. Papier maché/composiet lichaam (...
Kammer en Reinhardt pop, gemerkt Simon & Halbig - K (ster) . Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, gaatjes in de oren, bruine ogen en zwart haar. Composiet (of celluloid) lichaa...
Armand Marseille pop, gemerkt Germany A 985 M 6. Biscuit porseleinen hoofdje met open mondje, 2 boventandjes, blauwgrijze slaapogen met haren-wimpers en bruine mohair pruik. Composiet lichaam (5 geled...
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Dolle 1985 in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G
Duitse Kathe Kruse pop, Tilly 1981 in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G
Grote Duitse Kathe Kruse pop, Mizzi 1990-1992 in doos, onbespeeld 47cm. Cond.: G