Prachtige grote Meissen porseleinen beeldengroep ca. 1910 (ontwerp Otto Pilz), voorstellend een boer met koeienspan (Duitsland). 30x42x18cm. In goede originele staat
Grote Duitse porseleinen fruitschaal "Entwurf prof. Fritz Klee, Lorens Hutschenreuther kunstabteilung". Decor van goud en binnenin floraal ca. 1980 14xø24cm. Cond.: G
Groot 19e eeuws porseleinen 4-delig klokkenstel met diverse figuren etc. Mooie kwaliteit, echter diverse beschadigingen en geen uurwerk. Gemerkt met een bijenkorf (vermoedelijk Wenen of Thuringen) 54x...
Grote oude porseleinen bloempot met ramskoppen(3x) en empire stijl gouddecor 20e eeuw in goede staat 32xø44cm.
Grote oude Chinese "blanc de Chine" figuur met draak 20e eeuw (stukje vinger af), verder in goede staat 64cm. Cond.: G
Zeldzaam 5-delig Hermes koffieservies, decor Cheval d'Orient (Parijs) 2e helft 20e eeuw in goede staat 8-22cm.
Oude Chinese geglazuurde keramieken zuil eind 19e eeuw met opengewerkt floraal decor (slijtageplekken bovenop) 80xø36cm. Cond.: G
Zeer grote Chinees porseleinen vaas 1e helft 20e eeuw Familie Verte met rondom geisha's in tuin en floraal decor. Onderkant gesigneerd in zeer goede staat 57xø22cm.
Chinees imari porseleinen 18e-19e eeuws trekpotje (8-kantig), deksel heeft randschade Cond.: R-G
Chinees porseleinen antieke Kang Xi vaas met rondom landschapsdecor, figuren en boot. Gesigneerd en in goede staat 17xø14cm.
Twee Fayence pronkkannen ca. 1880 (Historisme), vermoedelijk Italië. Handbeschilderd met ramskoppen, figuren en monsters. Minimale glazuurschade 51xø20cm. Cond.: G
Oude Chinees glazen vaas, 20e eeuw met figuren in landschap decor. In goede staat 18.5xø7.3cm.
Grote oude gipsen buste van Donatello 1e helft 20e eeuw in goede staat 60x40x36cm.
Grote oude Chinees porseleinen penselenvaas met rondom figurendecor in landschap 20,3xø20cm. Cond.: G
Chinees porseleinen bloempot (mogelijk overgangsperiode) met rondom diepblauw decor van figuren in landschap 15xø19,2cm. Cond.: G
Grote oude Chinese jade dekselcoupe, 1e helft 20e eeuw, met opengewerkte deksel, ringen en drakenkoppen. In goede staat. 23x18x12cm.
Twee grote Villeyroy & Boch cachepotten ca. 1900; 1x met 2 chips en 1x met bovenrand-schade 23x38xø30cm. Cond.: R
Groot 3-delig majolica kaststel met floraal- en figurendecor ca. 1900 in goede staat, 34x20xø14cm. en 28x23xø16cm.
Chinees porseleinen 19e eeuwse waterpot met bruin geglazuurd visdecor in goede staat 7,5xø15cm.
Majolica piedestal ca. 1920 met handgeschilderd bloemendecor (geglazuurd) 71cm. Cond.: G
Antiek gipsen koud beschilderd figuur, voorstellend een moor met tijger ca. 1900 (2 beschadigingen op voet) 38xø23cm. Cond.: R-G
Zes antieke porseleinen handbeschilderde sierschotels met goud- en bloemdecor. Verso gesigneerd J.B. Capellemans Bruxelles. In goede staat ø23,5cm.
Chinees keramieken figuur ca. 1900 voorstellend een aap als matroos, in zeer goede staat 42cm.
Porseleinen specht ca. 1900, gemerkt. (staart stukje af) 16cm. Cond.: M
Duits porseleinen figuur, voorstellend een bloemenmeisje uit de 20e eeuw. Onduidelijk gemerkt, mooie kwaliteit (stukje tak af en chip) 26cm. Cond.: R
Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen vazen ca. 1800 met decor van flora-, bloemen- en landschap (gesigneerd). 2 Oorgrepen zijn gerestaureerd H.:45cm. Cond.: R
Zeldzaam 18e eeuws Chinese theepot met blauw landschapsdecor "The Nanking Cargo" (chip bij tuit) 14,5x21,5xø11,5cm. Cond.: G
Groot Chinees porseleinen KangXi schotel ca. 1700 met floraal decor (lichte randschades en oude haarscheur) ø34,5cm. Cond.: R
Groot 18e-19e eeuws Chinees porseleinen schotel met landschap- en watervaldecor in goede staat ø31cm.
Oude Chinees porseleinen lachende boedha, gesigneerd 1e helft 20e eeuw in goede staat (1 vinger gelijmd) 13x13x9cm.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figuren in landschap 30xø22cm. Cond.: G
Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin- en insectendecor (1x gaaf, verder lichte randschades en 1x bord met haarscheur) ø22cm. Cond.: R
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuindecor, 1x stuk gelijmd en 1x oude haarscheur ø22,7cm. Cond.: M-R
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen trekpotje (8-kantig) met rondom landschap- en bloemendecor. Chip van de tuit af, deksel heeft lichte randschade en handvat is gelijmd) 11x14,5x8cm. Cond.: R
Vijf aparte imari porseleinen 19e eeuwse sierborden met decor van veel bloemen en goud (gesigneerd). 2x gaaf, 3x minimale chip ø22cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen knobbelvazen met rondomd decor van draken en flora. Gesigneerd 18,5xø10cm.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met 6 landschapsdecor. Ongesigneerd in Familie Verte stijl in goede staat 47,8xø23cm.
Grote oude gesigneerde Chinese rood geglazuurde vaas, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw in goede staat 35xø17cm.
Grote Chinese 19e eeuwse voorraadpot, gemerkt met diverse decors in medaillons 25xø20cm. Cond.: G
Veertien delen 19e eeuws Chinees porselein (bij elkaar horend); 6 schotels met 6 kopjes (+2 losse kopjes) met handbeschilderd floraal decor met vlinders (4 schotels gaaf, 2x oude haarlijn en 1x chip),...
Vijf antieke Chinees porseleinen schotels ca. 1800 met figurendecor onderop de bodem (gesigneerd), 1x gelijmd, 2x schotel met chip en 2x gaaf
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen Samson sierschotels met haandecor. Beide met oude haarlijn ø23,7cm. Cond.: R
Twee antieke Chinese schotels; 1x Familie Rose porselein, 19e eeuw met figurendecor (Cond.: G) en 1x keramieken schotel ca. 1880 met figurendecor (chips, haarscheur) ø13-ø13,5cm. Cond.: R-G
Drie Chinese jade kop en schotels ca. 1900 (1 schotel heeft een chip) ø10x6cm. Cond.: R-G
Vier Chinese 18e eeuwse porseleinen schotels met floraal decor. Allen met randschade en 1x met haarscheur ø23,3cm. Cond.: M-R
Chinees porseleinen 19e eeuws papbord met zilveren antieke beugel gemonteerd (1 chip) 4xø16cm.
Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse presenteerschaal met herten in landschapsdecor (beschadigd) 32,5x24cm. Cond.: M
Twee Chinees porseleinen penselenvazen met tekst,. figuren en tekens ca. 1900. Handbeschilderd en in goede staat 29,5x12,7cm.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met geisha's aan 1 zijde en tekst op de andere zijde, in zeer goede staat 44xø19,5cm.
Grote oude Chinees porseleinen vaas, midden 20e eeuw, met decor van bloesemtakken en vogels (gesigneerd) 46xø22cm. Cond.: G
Grote Duitse Hutschenreuther porseleinen 3-delige amfora vaas in empire stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 43cm. Cond.: G
Duits Thuringen porseleinen groep ENS 20e eeuw, voorstellend twee stijgerende paarden in goede staat 24x29x11cm.
Prachtige Duitse Westerwald steengoed wandreliëf (onduidelijk gesigneerd, H. Silum/ H. Wurl?) ca. 1920. Voorstellend een vrouw met kind, salamander en wijnranken (bakscheur) 35x40x5cm. Cond.: R-G
Duitse keramieken bolvaas ca. 1910, gemerkt "D.R.G.M. 901149 R en C 1014/5". Zoutglazuur bruin/grijs/rood/blauw in goede staat 11x18cm.
Oude/antieke Duitse pronk-dekselvaas met figuren en bloemen, 2e helft 20e eeuw in goede staat (minimale chip mogelijk maar niet gevonden) 32x21x20cm.
Duits KPM porseleinen zoutnap 19e eeuw met putti (stukje van 1 cm. in schaaltje gelijmd) 12x8x13cm. Cond.: R
Historisme stijl terracotta wit geglazuurde helm met putti en paard 20e eeuw, paardemaan is gelijmd 37x33x27cm. Cond.: R-G
Oude Deens porseleinen Bing& Grondahl siervaas nr. 8322-243 A.N. met landschapsdecor in goede staat 25xø13cm.
Twee oude Duits porseleinen siervazen, gemerkt Sitzendorf ca. 1930 met putti, visnet en visdecor (1x gaaf, 1x stukje af) 22cm. Cond.: M-G
Twee oude Herend porseleinen dekselschalen (bonboniere en suikerpot) met groen-goud floraal decor in goede staat 10-17cm.
Duitse Meissen porseleinen handbeschilderde houder ca. 1900 (deksel mist) 5,7x2,5x5cm. Cond.: R
Grote Jugendstil keramieken groen geglazuurde vaas met goudkleurig pauwendecor ca. 1900 en 1x majolica jardiniere ca. 1880 (haarscheuren en stukje gelijmd) 17-57cm. Cond.: R_G
Negen Duitse K.P.M. porseleinen handbeschilderde schotels met vlinder- en bloemendecor ca. 1920-1930 ø15cm. Cond.: G
Vier Chinees porseleinen 19e eeuwse kommetjes; 2x ingevlochten met geisha, 2x gesigneerd met aan de buitenkant blauw landschapsdecor rne binnenin met tekst en gouddecor met figuren (zeldzaam) ø5,2-ø6,...
Grote Duitse Rosenthal porseleinen dekseldoos, ontwerp Bjorn Wiinblad Studio Line. Rondom bewerkt met ranken en figuren ca. 1990, in goede staat 8xø13,5cm.
Vijf oude Duitse Nymphenburg porseleinen schotels ca. 1950 met "Erzgebizge" afbeeldingen, houten kerst-accessoires. ø24cm. Cond.: G
Drie oude keramieken olielampen uit het Alpenland; 2x groot (chips) en 1x klein (1 chip) 12-26cm. Cond.: R
Vijf oude Meissen borden met zwiebelmuster ( uienmotief) 20e helft 20e eeuw. ( zwaardje met punt). In goede staat. ø21cm.
Oude Duitse Rosenthal keramiek hengselschaal, gesigneerd Faber 2e helft 20e eeuw in goede staat met fruit- en vogeldecor 20x32x31cm.
Duitse porseleinen tafelspiegel met putti en bloemen opgewerkt (chips van bloemen af, arm gelijmd en bakfout). Gemerkt R ca. 1900 31x20x6cm. Cond.: R
Zes oude Meissen porseleinen schotels ca. 1930 "Stadt Meissen" met geschulpte rand en gouddecor in goede staat ø18cm.
Twee delen oud Duits K.P.M. porselein ca. 1930; 1x amfora vaas 23x17xø14cm. en 1x pot met lussen 11xø13cm. Cond.: G
Grote porseleinen groep 2e helft 20e eeuw, voorstellend een vrouw bij zuil en engel. Met opgewerkt rozendecor. Minimale chip mogelijk maar niets gevonden 48x30x22cm. Cond.: G
Zeven delen Furstenberg porselein uit Duitsland met rozendecor en goudrand 20e eeuw; 5x petit-four schaaltjes, 1x bonbonschaal en 1x vaas 10-20cm. Cond.: G
Antieke Jugendstil aardewerken vaasjes van Amphora Czecholovakia (voorheen Turn-Teplitz Austria). Met reliëfversiering van vogels en bloemen 18-15-14-14cm. (1 chip) Cond.: G
Vijf delen oud Deens Royal Copenhagen porselein; 1x schotel Tivoli Kopenhagen (chip), 1x schotel Börsen, 1x schotel met sneeuwklokjes (B&G), 1x schotel met gebouw (B&G, chip), 1x bordje 1878-1918 Danm...
Drie oude Deens porseleinen Bing en Gröndahl vogelfiguren; 1x groep van vogels 1670U (chip staart), 1x vogel op tak 1775 ME (Cond.: G), 1x vogel met blauw 1633 JE (Cond.: G) 13-17cm.
Twee oude Deense Bing en Gröndahl vazen; 1x met landschapsdecor 8522 210, 1x met bloesemtakdecor 88/2 -210 B (haarscheur) 17,5xø7,5cm. Cond.: R-G
Prachtige oude Weens keramieken vaas van Ernst Wahliss met floraal decor, nr. 6564 V in goede originele staat 24xø16cm.
Oud Deens Royal Copenhagen figuur, voorstellend een ganzenhoedster PE 528 (haarscheur in voet) 17,5cm. Cond.: M-R
Oud Deens Royal Copenhagen figuur, voorstellend een jongen met paraplu GG4526 in goede staat 16cm.
Twee oude Deens porseleinen Royal Copenhagen vazen; 1x groot met zeilschip voor de kusr nr. 2141/67 (chip) en 1x met decor van paardebloesem 174/232, 22,5-27cm. Cond.: R
Twee oude Deense Royal Copenhagen figuren; 1x zwaan 755 OPX en 1x penguins 1190 XN, 10-17cm. Cond.: G
Grote oude Deens porseleinen Bing & Gröndahl vaas met decor van zeilboten. Genummerd 8784-504 E.S. in goede staat 23,5xø13,2cm. Cond.: G
Oude Deens porseleinen Bing en Gröndahl siervaas met landschapsdecor 1885.10.juni 1935 in goede staat 24xø13cm.
Oude Deense porseleinen Royal Copenhagen vaas met zeemeermin, genummerd 4576 po Langeline 17xø10cm. Cond.: G
Oude keramieken figurengroep, voorstellend 3 valsspelende kaartspelers in goede staat 19x26x15cm.
Duits porseleinen groep, gemerkt N met een kroon Thuringen. Voorstellend een man en dame met bloemendecoratie (minimale chips hoed en chips voet) 19x24x12cm. Cond.: R
Grote Duits porseleinen Rosenthal balletdanseres, gesigneerd L.F. Gronau 2e helft 20e eeuw in goede staat 34cm.
Twee porseleinen figuren ca. 1900, gemerkt W 1812/9377 (vermoedelijk Duitsland of Engeland), jongen met vogel (chip bij console) en meisje met ballen (arm gelijmd, chip vinger) 25-26cm. Cond.: R
Groot oud porseleinen Royal Dux paard ca. 1980 in goede originele staat 36x24x14cm.
Vier 19e eeuwse porseleinen miniatuur figuren vermoedelijk Duitsland (1 chip) 2,3x5,5cm. Cond.: R-G
Porseleinen rookverdrijver ca. 1920 in de vorm van een pierrot (Art Deco) in goede staat 16x13x8,5cm.
Duitse porseleinen flacon in de vorm van een pierrot ca. 1900 (Germany 7417) H.: 16cm. Cond.: G
Twee antieke Jugendstil porseleinen bestek-afleggers in de vorm van een pierrot 13x2x4cm. Cond.: G
Twee oude porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw; 1x groep van man en vrouw op sofa met vogel en kooi, gemerkt Maiko porzellan, 1x boerenjongen met stok en melkkruik op zijn rug, onduidelijk gemerkt 18...