Bijzonder zilveren tafelstuk voor het opdienen van ijs, in de vorm van een pompoen, op vier wielen met vergulde binnenzijde, 835/000. Totale lengte ca. 30cm., H. 30cm., ca. 1675 gr., Cond.:U
Prachtig groot zilveren tafel-pronkstuk, voorstellend een strijdwagen voortgetrokken door 2 leeuwen op ovale console rustend op 4 lauwerkrans-poten. Binnenzijde van de strijdwagen is vuurverguld en op...
Prachtige grote zilveren dekselbokaal met vuurvergulde binnenzijde, versierd met florale motieven. Met gravure "Die offiziere der vereinigten Artillerie und IngenieurSchule am 1. Mai 1852" Dem Herrn W...
Antieke zilveren bokaal met vuurvergulde binnenzijde. Rijkelijk bewerkt met eikenbladeren waartussen eikeltjes. Voorzien van een gravure "Die Handwerkerbank URACH Ihrem Vorstand 1869", 835/000, ca. 39...
Uitgebreid zilveren bestek van de Fa. Wilkens, 800/000 zilver, spatelmodel, Bestaande uit:16 dinervorken, 16 dinerlepels, 16 dinermessen,3 dessertvorken, 4 dessertlepels, 4 dessertmessen, 3 dessertvor...
Zeer fraai Hollands zilveren theeserviesje, pompoenvormig, op vier acanthusblad pootjes. Zware kwaliteit, 1e gehalte zilver 925/000, jaren 60. MT.: J.M.van Kempen & Zoenen, Voorschoten,Zeist. Ca. 723 ...
Hollands zilveren theeservies met parelranden bestaande uit; trekpotje, melkkannetje en suikerbakje met hengsel. 835/000, jaarletter R: 1927, MT: zilverfabriek Voorschoten, ca. 640gr. Cond.: U
Reiscouvert, 18e eeuw, met zilveren monturen en agaten heften, MT.: onleesbaar, Nederlands ca. 1750
Zilveren tafelstuk: Peruaanse kemphaan met uitgesneden gevederte, 925/000, ca. 778gr., 28x15cm., Cond.:U
Grote zware zilveren dekselkan met acanthusknop en ebbenhouten handvat. 835/000, voorzien van trembleersteek, MT: Jakob Grimminger, Schwabisch Gmünd. ca. 1050gr. 25xø15cm.
Twee zilveren art-deco kandelaars in de vorm van een vrouwenfiguur, 900/000, Samen ca. 950gr., H. 28cm., Cond.:U
Grote zilveren, met aan binnenzijde vergulde, dekselbokaal welke aan de buitenkant geheel versierd is met cloisonne. 84 solotniks ( 875/000 zilver) Rusland. Totaal gewicht 783gr., 28xø9.5cm., Cond.U
Antiek tafelmes met gegraveerd zilveren heft, bekroond met een veulen, 18e eeuw. L.ca.25cm.,
Empire zilveren kelk, P.Bruckmann Heilbronn ca. 1830, met vergulde rand en binnenzijde. Voet en stam bewerkt met bladmotieven, 835/000, ca. 280gr. 19xø9,5cm. Cond.: U
Groot Djokja zilveren theeservies met acanthusblad motief. Bestaande uit; ovaal dienblad, theepot, suikerpot, melkkan, lepelvaas en zeef met lekbak. Samen ca. 3300gr., Bladmaat 57x40cm., theepot: 16xø...
Antiek broodmes met Hollands zilveren heft, bewerkt met buiten taferelen en bekroond met jachthond, 835/000, Groot keur L. ca.35cm.
Zilveren amazone te paard met 2 jachthonden aan linkerzijde. 800/000, ca. 233gr. 12x13cm. Cond.: U
Geslepen kristallen beschuitbus met diverse fraaie geëtste graveringen en 835/000 zilveren knop met parelrand, compleet met onderschotel. MT.: J.M.van Kempen en Zn., Voorschoten, ca. 1880. H. 20cm.
Antieke Hollandse zilveren tafelbel met bronzen binnenbel, versierd met bloemmotieven. 835/000, grootkeur, jaarletter D: 1863, MT: Paulus Roesgen Den Haag, ca. 70gr. 16xø10cm. Cond.: U (binnenbel zit ...
Kristallen loddereinflesje met Hollands gouden dop en kraag, op voetje. H. 11cm., Cond.:U
Mooi bewerkt zilveren trekpotje (scharnierend deksel) met ebbenhouten greepje staand op 4 pootjes. Versierd met bloemmotieven, 800/000, ca. 240gr., 10xø9,5cm. Cond.: U
Zeer fraaie Hollands zilveren hengselmand op dubbele filetvoet met fijne ajourgezaagde rand, afgebiesd met eveneens filetrand. Massief filetfhengsel is gemonteerd aan 2 zware scharnieren, 1e gehalte. ...
Zilveren salade couvert, bekroond met hand gegraveerde adelaars en swastika's, 835/000 L.ca.23cm., Ca. 140gr.
Mooi silver-plated antiek busje met deksel, compleet versierd met leliemotieven, 10xø9cm. Cond.: G
Bijzonder en zeldzaam ovaal 835/000 zilveren empire loddereindoosje met ribbels. MT.: Reinier Brugman, Ootmarsum anno 1826. 4x2.5x3cm., ca. 20gr.
Zilveren wijnkan op onderschotel met bijzonder "biezenmanden" vlechtwerk. De onderschotel heeft een inzetstuk voor de4 kan en een gecontourneerde geschulpte rand, 835/000 ( z2), ca. 788gr. totaal. Sch...
Exclusieve grote sigarenkoker van zilver met vuurvergulde binnenzijde, buitenzijde versierd met cloisonne en bekroond met adelaar. 84 solotniks ( 875/000 zilver Rusland). Totaalgewicht 164gr., 19xø2.5...
5-Delig Hollands zilveren dienbestekje; vleesvorkje, zuurvorkje, botermesje, natfruitschep, sardienschepje. Allen met opengewerkte bloemmotieven, 835/000, MT: van Eldrik Zutphen, ca. 97gr. (samen) L.:...
Mooi groot tafelstuk bestaande uit zeer fraai bewerkte zilveren voet met acanthus-en druivenblad motieven, en gaaf geëtst kristallen opzetschaal( afneembaar). Buitenlands gekeurd. Zilver gewicht ca. 4...
Zilveren filigrain haarkam, bekroond met vergulde adelaar. Duitsland 19e eeuw. B12cm. H 15cm.
Kristallen inktstel met Holllands zilveren kragen en doppen, op houten basement rustend op 3 voetjes, compleet met thermometer en zilveren kroontjespen, 835/000. 18x14cm., Cond.:U
Zilveren gedreven ovale schaal rustend op 4 acanthusblad pootjes versierd met bloemmotieven, 925/000, ca. 332gr., 23x20x5.5cm., Cond.:U
Zilveren filigrain Riksja met passagier, 800/000 Ca. 48gr., 8cm., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren tasbeugel aan ketting met oud-Hollands bewerkte voorstellingen, 2e gehalte Grootkeur, Jaarletter: K: 1920, MT.: J.Rikkoert, Schoonhoven, ca. 180gr., Beugelbreedte 20cm.Cond.:...
Fraai geslepen kristallen bonboniere, ca. 13.5cm., met divers slijpsel en geslepen ster op de bodem voorzien van 835/000 zilveren hengsel met parelrand (reparatie) Nederlands gekeurd ca. 1900.
Stel Engelse sterling zilveren strooiers op ronde voet, 925/000 ca. 38gr. (samen) 8,5xø3cm. Cond.: U
Twee vingerhoedjes, zilver 835/000. Een bewerkt met een bloemenrand en de andere met gegraveerde rand. Totaal ca 8,7 gr
Twee Hollands zilveren ovale zoutvaatjes op vier pootjes, versierd met ramskoppen en guirlandes. Blauw glazen inzetbakjes, zilvergewicht ca. 70gr. (samen) 6x4x4cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren mosterdpotje op 3 pootjes, versierd met guirlandes en bewerkt scharnierend deksel. 835/000, grootkeur Arnhem (MT: van Eldik) 9xø5cm. Cond.: G
Zilveren zoutvaatje Rusland met vergulde binnenkant en cloisonne versiering rondom. 84 solotniks (875/000 zilver) Keuren: A.C. 1896, MC. 4xø7cm., Totaal gewicht ca. 93gr.
Fraaie grote opengewerkte zilveren kom op voet met onderschotel, 900/000, schotel ø 30cm., kom ø 21cm., Totale hoogte 13cm., ca. 965 gr. samen. Cond.:U
Geslepen kristallen koekschaal ø 26cm., met diamantslijpsel en geslepen ster op de bodem, aan 835/000 zilveren hengsel met parelrand. MT.: P.J.Bierenbroodspot & J.P. v/d Starre, Amsterdam ca. 1908.
Zilveren bekertje op voet met bladmotief op voet en bekerrand, Wien 1819, Mt.Th.Silber. (Oostenrijks belastingstempel) 835/000, ca. 107gr. 11xø6cm. Cond.: U
Kristallen geëtste hoorn des overvloeds op zilveren voet, gemonteerd op houten basement rustend op 3 pootjes, 835/000. Hoorn ø 9x18cm., Cond.:G
Zeer fraai groot ovaal zilveren dienblad met 2 handgrepen. Het gehele drijfwerk bestaat uit florale motieven, putti's en cherubijnen. In het midden met afbeelding van de barmhartige samaritaan. ca. 15...
Twee zilveren zoutvaatjes met opengewerkt motief en blauwglazen inzetbakjes, 800/000, ca. 25gr. 3xø4,5cm. Cond.: U
Zeven-delige manicure-set met parelmoer heften in 835/000 zilveren standaard op geslepen driehoekige voet, Birmingham anno 1922 en 1934
Zilveren klontjestang, gegoten met roosmotieven, 835/000 (Z1), ca. 45gr. 15x5cm. Cond.: U
Zilveren wapenbordje met gecontourneerde rand, 835/000, ø 12cm., ca. 77gr., Cond.:U
Antiek kristallen parfumflacon met glazen stopje en Hollands gekeurde 14 karaats (585/000) gouden dop en kraag, H.: 8,5cm. Cond.: U
Mooi antiek zilveren doosje met de hand gegraveerd. Op het deksel bevindt zich een olifantje in reliëf en een gouden harp, Rusland (gehalte 84 zolotniks), ca. 69gr. 7,5x5,5x2cm. Cond.: U
Zilveren 835/000 kinderlepel met ovale bak ( om kinderen te dwingen rechtshandig te eten) steel met puntfilet, Zilverfabriek Voorschoten ca. 1940, L.12cm., Ca. 28gr.
Antieke handgemaakte zilveren sleef met ebbenhouten steel met ivoren knop, 835/000, vergulde binnenbak, begin 19e eeuw. L. 39cm., Cond.:U
Fraai geslepen kristallen koekschaal ø25cm., met ruit- en waaierslijpsel en geslepen ster op de bodem, aan 835/000 gecontourneerd zilveren hengsel met florale graveringen, toegeschreven aan Fa. N.S.V...
Antiek broodmes met niëllo zilveren heft, 835/000, 18e eeuw. L.ca. 26cm.
Kleine Oosterse zilveren schenkkan, gehalte 925, in vitrine baklijst, 2e helft 20e eeuw. 42x35x7cm.
Kristallen schaal met carreslijpsel en gefacceteerde rand, met Hollands zilveren beugel, 835/000., Grootkeur. MT.: Jan de Groot, Rotterdam, ca. 1860, ø 22cm., Cond.:U
Schaartje met zilveren grepen met man- en vrouwfiguur, 925/000, L., 13cm., Cond.:U
Ronde gedreven en gegraveerde 835/000 zilveren brandewijnkom met platte oren van 2 gekroonde leeuwen, op ronde voet met oude keuren en oude belastingkeur. 4xø13cm., ca. 157gr.
Schildpaddoos met scharnierende deksel waarop zilveren florale applicatie. 17.5x12x4cm., Cond.:U
Stel 18e eeuwse tafelmessen, lemmet gemerkt SHEMEL, aan zilveren heft met parelmoer en versierd met afbeelding van urnen met guirlandes en schelpvormig uit einde. MT.: onleesbaar.ca. 1780
Zevendelig tafelgarnituur in etui met zilveren heften, 800/000 L.: 13-16cm. Cond.: U
Lot zilver: Hollands zilveren bekertje van Kempen, 835/000 Jaarletter:O: 1949, zilveren kinderlepel 800/000 en een zilveren servetband 800/000, Totaal gewicht ca. 123gr., Beker hoogte 7cm., lepellengt...
Antiek Hollands zilveren kluwenmandje, ajourgezaagd, met hengsel, op voet, versierd met knerren, 2e gehalte 835/000, Jaarletter: Z: 1834, MT.: onduidelijk, ca. 40gr., 9x8x4cm., Cond.:U
Grote ovale zilveren hengselmand, ajourgezaagd, gegraveerd en met parelrand dun afgebiesd. Geheel staand op ajourgezaagde voet. Rusland (84 zilver) 875/000), ca. 1195gr. 37x27x14cm. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren soepdienlepel, model Haags Lofje, 835/000, Grootkeur, Jaarletter: Z: 1909, MT.: Gerritsen, Amsterdam en Zeist, L. 28cm., Ca. 183gr., Cond.:U
Antiek zilveren kinderbeker,( doopbeker) 2e helft 19e eeuw, Meester: J.Friedrich Garland 1798-1867, Keurmeester: J.C.S. Kessner en Ch.F.Deppe,835/000, ca. 56gr. H.: 7cm. Cond.: G
Geslepen kristallen koekschaal ø 24cm., met oa. waaierslijpsel aan 835/000 zilveren hengsel met parelrand (reparatie). MT.: G.v/d Velden, Amsterdam anno 1891
Russisch zilveren luciferdooshouder, 84 solotniks (8975/000). Binnenzijde verguld, buitenzijde rondom versierd met cloisonne. 6x4x2cm., totaal gewicht ca. 51gr. Cond.:U
Kristallen glas op zilveren voet (Hollands) met inscriptie op de voet "Ter gedachtenis uwer kinderen, 1891". 835/000 18xø6,5cm. Cond.: U
13-Delige zilveren bonbonset met oud-Hollands gedreven voorstellingen (midden 1900), 835/000, MT: Zaanlandse zilversmeden Haarlem, ca. 447gr. ø15cm. en ø6,5cm. Cond.: U
Hollands zilveren ajourgezaagd bonbonmandje met parelrand, 835/000, MT: van Kempen en Begeer, ca. 123gr. 16x11x5cm. Cond.: U
Groot zwaar kristal geslepen cognac glas op Hollands zilveren voet 835/000, MT.: van Bersselaar, Udenhout. H.21xø15cm., Cond.:U
Geslepen kristallen gembercoupe met Russisch slijpsel, op 835/000 zilveren voet met dubbele parelrand (knop gelijmd). MT.: F.E.Held, Amsterdam ca. 18975 H. 30cm.
Antieke Hollands zilveren tabaksdoos met ribmotief en handgegraveerd scharnierend deksel, 835/000, Grootkeur, Jaarletter: R: 1876, MT.: onduidelijk. Ca. 152gr., 13.5x7.5x2.5cm., Cond.:U
Antieke handgemaakte zilveren biedermeier sleef met houten steel , (1845), L.44cm.
Twaalf Hollands zilveren gebaksvorkjes met getordeerde steel en gestyleerd kroontje, in passend etui. 835/000, van Kempen en Begeer. Samen ca. 138gr., Cond.:U
Twaalf Hollands zilveren theelepels, bekroond met pauwenmotief, 835/000, van Kempen, in passend etui. Samen ca. 134 gr., Cond.:U
Bestekcassette 72-delig, gemerkt Hanseat ca. 1930 bestaande uit; 12 eetlepels, 12 grote vorken, 12 voorgerecht vorken, 12 grote messen en 12 voorgerecht-messen 47x26x10cm.
Oude 12-delige koperen bewerkt servies bestaande uit 6 likeurkelken en 6-delige koffieset 10,5-22cm. Cond.: G
Kristallen kaasstolp met onderschotel, rondom geëtste druivenranken met Hollands zilveren knop, 835/000. Stolp ø15cm., onderschotel is beschadigd
Zeldzame vroege 18e eeuwse Hollandse statenbijbel anno 1719 door Pieter Keur Dordrecht en Pieter Rotterdam te Amsterdam. Met originele band en zilveren slot. 12x22x31,5cm. Cond.: G
Duits zilveren herinneringsbeker met handgegraveerde inscriptie "Die Regierungstischgesellschaft" 1911 usw. 800/000, 9xø5cm., ca. 95gr. Cond.:U
Zilveren miniatuur, 835/000 voorstellend een duiventil met duiven, op ronde voet met gedraaide poot. MT.: Niekerk, Schoonhoven. H. 9cm., ca. 12gr.
Russische poederdoos in schelp met zilveren montuur (begin 1900), 875/000, 7,5x6,5x3,5cm. Cond.: U
Zilveren flessenonderzetter, 12 löth (750/000) Bremen ca. 1871/1872 fa. Wilkens, modelnr. 20199, rondom voorzien van Kymaband motief, 4.5cø14.5cm., ca. 113gr., Cond.:U
Hollands zilveren brandewijn kom met gedreven eikenblad motief op voet, 925/000, ca. 277gr., ca. 23x11x10cm., Cond.:U
Slabestek met zilveren jugendstil heften, in etui. 800/000 L. ca. 25cm., Cond.:U
Amerikaanse art-deco sterling zilveren natfruitschep, fraai gestileerd ca. 1900, L. 16cm., ca. 13gr.
Oud plated visbestek ca. 1930 in originele cassette 29,5x11,5cm. Cond.: G
Zilveren biedermeier klontjestang met binnenvergrendeling en vergulde klauwtjes, gravering op de zijkant F.M., zilver: (12 lot/750/000) L. 16cm., ca. 52gr., Cond.:U
Zilveren tabaksdoos met opgehoogde bovenkant, gecontourneerde rand en graveerwerk (o.a. 2 paarden), MR: Van der Meulen - Joure anno 1979, 835/000, 13x7,5x2,5cm. ca. 167gr.
Zilveren kindercouvert met afbeelding van een hertje en eekhoorn (800/000) en 1x zilveren lepeltje (835/000), ca. 100gr. (samen) L.: 16cm. Cond.: U
Kristallen theebus met Hollands zilveren kraag en dop, met dubbele parelrand 835/000. H. 12xø 6.5cm., Cond.:U
18eEeuws voorsnijmes met 835/000 zilveren pistoolheft voorzien van schelpdecor. MT.: Hendrik Grauharet, Amsterdm anno 1717.
Grote decoratieve plated bewerkte fruitschaal met rondom bloemendecor 2e helft 20e eeuw 18x50x24cm. Cond.: G