Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Tinbuffet
Resultaat: 500 EUR

Engelse 18e eeuwse 2-delige tinkast met 3 lades en 3 deuren in goede staat 192x150x49cm. Cond.: G

Eiken 2-deurs kast
Resultaat: 500 EUR

Eikenhouten Duitse 2-deurs barokkast met schuin aflopende hoeken met origineel slot, beslag en binnenschappen 200x160x60cm. Cond.: R-G

Kruisvoet kabinet
Startprijs 500 EUR

Kleine 18e eeuwse eikenhouten kruisvoetkabinet met sterintarsia en bandintarsia, Noord Duits barok ca. 1780. Eikenhout met grenen basis, licht beschadigingen en krimpnaden. Bovenstuk met 2 deuren en s...

Hollandse vitrine
Startprijs 500 EUR

Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast 1e helft 19e eeuw (2-delig). Staand op hoge klauwpoten, 2 orgelgebogen lades en origineel beslag, sleutels en sloten. Lichte fineerschades 210x120x33cm. Cond.: ...

Louis Quinze commode
Resultaat: 500 EUR

Zuid DUitse 18e eeuwse barok commode, notenfineer op vurenhout (dik fineer). Bevat 2 lades en origineel beslag, sloten en sleutel. lichte fineerschade 82x113x60cm. Cond.: G

Reflectorie tafel
Startprijs 450 EUR

Prachtige handgemaakte iepenhouten eettafel in 17e-18e eeuwse reflectory stijl (stijlmeubel 21e eeuw) in zeer goede staat 77x210x100cm.

Commode met brons
Startprijs 450 EUR

Louis Quinze stijl commode met zwaar bronzen sierwerk en beslag. Rondom met intarsia (inlegwerk) van notenhout met ahornfineer en marmeren blad. 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 103x90x52cm. Cond...

Biedermeier kast
Startprijs 400 EUR

Antieke Hollandse Biedermeier meidenkast, mahoniehout fineer, ca. 1860, In zeer goede originele staat , uitneembaar met schappen en lades. 173x115x48cm.

Eiken kabinet
Resultaat: 400 EUR

Hollands eikenhouten 18e eeuws Louis Quize kabinet in ongerestaureerde originele staat. Beslag is vervangen door ander antiek beslag. 235x170x60cm. Cond.: R

Commode
Startprijs 350 EUR

Hollandse mahoniehout fineer penant-kast ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 100x104x50cm. Cond.: G

Engelse secretaire
Resultaat: 400 EUR

Engelse 18e eeuwse eikenhouten secretaire in redelijk tot goede staat 102x53x91cm.

Lyra naaitafel
Startprijs 325 EUR

Oude mahonie-fineer lyra-naaitafel met bloemenintarsia en bandintarsia. Stijlmeubel 20e eeuw, lichte fineerschade 70x62x47cm. Cond.: R-G

Mahonie vitrinekast
Resultaat: 300 EUR

Uitneembare Hollandse mahoniehout fineer 2-deurs vitrinekast ca. 1860. Uitneembaar met prachtige kroon, tollen, snijwerk en schappen. In goede originele staat 225x140x43cm.

Wortelnoten glaskast
Resultaat: 300 EUR

Wortelnoten Louis Quinze stijl vitrine-opzetkast (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw met snijwerk, klauwpoten en bronzen beslag. In zeer goede originele staat 210x150x45cm.

Wortelnoten porseleinkast
Resultaat: 300 EUR

Hollandse 19e eeuwse wortelnoten vitrinekast in Louis Quinze stijl, in zeer goede staat 213x140x40cm. Cond.: R

Kaaspers
Resultaat: 2.200 EUR

Uiterst zeldzame 19e eeuwse Hollandse handbeschilderde houten kaaspers. Compleet met originele gewichten, emmers etc. Werd vroeger in Noord Holland vaker gebruikt als huwelijksgeschenk. Het meubel is ...

Hoekkast
Resultaat: 475 EUR

Prachtige Hollandse Biedermeier mahoniehouten hoek-bonheur ca. 1860 met mooi snijwerk en spiegels, gebogen deuren met glas onder. In goede originele staat 200x95x61cm.

Franse hoekkast
Startprijs 300 EUR

Duitse notenhouten barok vitrine opzet-hoekkast (2-delig) ca. 1780, omgeving Elzas. In goede originele staat met origineel beslag, sleutels en sloten 210x112x70cm.

Commode, marmeren blad
Startprijs 280 EUR

Gefineerde en beschilderde Louis Quinze stijl commode met bronzen beslag en lijstenwerk. Gebogen zijkanten en gebogen front met zwart marmeren blad 21e eeuw. In zeer goede staat 87x63x44cm.

Kapspiegel met inleg
Startprijs 280 EUR

Zeldzame empire toiletspiegel van mahoniehout fineer met intarsia ingelegd met bloemen en vaas ca. 1820. Gefineerd op eiken lade met origineel slot. In goede originele staat 67x43x31cm.

Noten boekenkast
Startprijs 250 EUR

Notenhout-fineer 2-deurs boekenvitrinekast ca. 1880 in zeer goede originele staat 196x40x110cm.

Secretaire
Resultaat: 450 EUR

Antieke Duitse grenenhouten beschilderde dubbelgebogen barok secretaire ca. 1900, met oudere sloten, beslag brons maar later. In goede staat. 108x57x101cm.

Hoekvitrine
Startprijs 250 EUR

Zware antieke Duitse boeren vier deurs hoekvitrine kast, ca. 1880, met schuine aflopende hoeken. In goede staat 195x110x60cm.

Bronzen salontafel, vrouw
Resultaat: 275 EUR

Grote salontafel met vrouwelijke bronzen figuur en glazen blad 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x80x135cm.