Mahoniehouten spiegel ca. 1870, Louis Philippe in redelijke staat 88x54cm.
Mahoniehouten oude bijzettafel in Engelse Sheraton stijl 2e helft 20e eeuw. Met lade en koperen leeuwenpoten op wieltjes 53x38x74cm. Cond.: G
Eikenhouten handgestoken spiegel ca. 1880 met volle zuilen en leeuwenkoppen. facetgeslepen spiegel in goede originele staat 13x493x19cm.
Oude 3-delige miniset van mahoniehout 2e helft 20e eeuw staand op klauwpoten 50x40x59cm.
Iepenhouten 18e eeuwse kinderstoel in originele staat 62x39x33cm. Cond.: G
Oude armleunstoel 1e helft 20e eeuw. mahonie kleur in Engelse stijl 83x55x69cm. Cond.: G
Oude Hollandse notenhouten wandvitrine-kastje 2e helft 20e eeuw in goede staat 68x70x20cm.
Decoratieve mahoniehouten kinderstoel met rode velours stoffering in goede originele staat 2e helft 20e eeuw 85x38x35cm. ( lijmverbinding van armleggers is los)
Design theetafel van messing met glas ca. 1980 in goede originele staat 54x80x40cm.
Handgestoken bijzettafel ca. 1880 met gedraaide poten in goede staat (blad bewerkt) 48x33x33cm.
Grenenhouten 19e eeuws kindertafeltje met lade in goede originele staat 50x60x40cm.