Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Vuurvergulde pendule, marmer
Startprijs 700 EUR

Prachtige 19e eeuwse vuurvergulde bronzen pendule met tortelduiven, rozen, fakkel en pijlenkoker ca. 1850, met wit marmer. Achtdaags uurwerk met halfuurslag in zeer goede originele staat (1e verguldin...

Staande Westminster klok
Startprijs 600 EUR

Oude Westminster staande klok met kwartierslag en slagwerk op 8 gongstaven 20e eeuw met mooi snijwerk en harpslinger. Hermle uurwerk in zeer goede staat (geen beschadigingen) 187x70x35cm.

Vuurvergulde pendule
Startprijs 600 EUR

Prachtige 19e eeuwse vuurvergulde bronzen pendule met 8-daags uurwerk en halfuurslag met touwtjesslinger. Prachtige 1e vergulding en verzilverde wijzerplaat, gesigneerd Rollin 37x22x12cm. Cond.: G

Lenzkirch tafelklok
Startprijs 600 EUR

Grote Lenzkirch tafelklok met origineel bronzen armaturen en uurwerk. Nr. Lenzkirch Aug 51 549329 ca. 1880 (historisme). In goede staat 48x21x17cm.

Tafelklok, spillegang
Startprijs 600 EUR

Franse pensule 18e eeuw met 18e eeuws uurwerk (uurwerk niet helemaal compleet), spillegang, halfuurslag. Eikenhouten kast met mahonie-fineer en messing applicaties (Louis Seize) 46x31x16cm. Cond.: R

Schilderij klok
Startprijs 490 EUR

Schilderij klok ca. 1870 met handgeschilderde voorstelling van kerk in landschap met figuren (olieverf op linnen achter glas). Zwaar bronzen uurwerk met grote opdraaibussen, 8-daags uurwerk (of langer...

Klok, marmer en brons
Startprijs 475 EUR

Grote marmeren pendule met zware vergulde bronzen applicaties en dekselvaas met putti en eend. Brons en plated brons (2-kleurig). Griekse voorstellingen aan de zijkanten en origineel Frans 8-daags uur...

Vuurvergulde pendule
Startprijs 400 EUR

Prachtige vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule ca. 1835 met origineel 8-daags uurwerk met touwtjesslinger in uitstekende staat 41x24x10cm.

Friese staartklok
Startprijs 400 EUR

Prachtige 19e eeuwse eiken Friese staartklok met bruidskrans, maanstand en wekkerfunctie. In zeer goede originele staat 150x41x22cm.

Stoel schippertje
Startprijs 400 EUR

Friese stoelschippertje 19e eeuw met mooi bronzen uurwerk in zeer goede staat 43x26x15cm.

Miniatuur klok
Startprijs 400 EUR

Franse miniatuur staande klok ca. 1880 met notenhouten kast, 8-daags Frans pendule uurwerk zonder slagwerk. Koperen armaturen en zichtbare slinger. Geheel in goede staat 38x17x11cm.

Staande klok
Startprijs 400 EUR

Engelse mahoniehouten staande klok ca. 1850 met 8-daags uurwerk en latere wijzerplaat (gerestaureerd). Originele gewichten en slinger. Kast is in goede originele staat 207cm. Cond.: R-G

Stoelklok
Startprijs 400 EUR

Prachtige Hollandse 19e eeuwse stoelklok met bronzen meerminnen. kroon en eiken handgestoken trompet-spelende keerminnen. Handbeschilderde wijzerplaat en uurwerk met wekkerfunctie. Met 3 messing peerv...

Regelateur
Resultaat: 500 EUR

Originele Gustav Becker 2-gewichten regelateur met notenhouten kast en latoenkoperen beslag ca. 1880. Prachtig gegraveerd uurwerk, gewichten en slinger. Uurwerk met halfuurslag. Geheel in goede staat ...

Pendule op bokaal
Startprijs 375 EUR

Grote historisme plated pendule met keramiek. Beschilderd met floraal decor ca. 1880. Achtdaags uurwerk met halfuurslag, in zeer goede staat 50x19x18cm.

Bronzen klok met jongen
Resultaat: 332 EUR

Grote vergulde bronzen pendule met putti 2e helft 20e eeuw met emaille platen met voorstellingen in 19e eeuwse stijl 45x25x19cm. Cond.: G

Engelse klok
Startprijs 350 EUR

Engelse 18e eeuwse lantaarnklok, uurwerk compleet. Deuren, pootjes en ophangsysteem missen. gemerkt John Thornton. Wijzerplaat ø 22cm.Cond.: R

Mahonie Empire pendule
Startprijs 350 EUR

Cuba mahonie empire pendule ca. 1830 met vuurvergulde kapitellen, wijzerplaat en slinger. Origineel 8-daags Frans uurwerk met halfuurslag. Minimale restauratie aan de kast, verder in goede staat 44x13...

Franse tafelklok
Startprijs 325 EUR

Grote Franse notenhouten tafelklok ca. 1880 met bronzen armaturen en grote bel, uurwerk met halfuurslag. Gesigneerd Raison en Thomas. In zeer goede originele staat 52x25x17cm.

Klokkenstel, historisme
Resultaat: 300 EUR

Bronzen historisme klokkenstel ca. 1880 met 5-lichts kaarskandelaars in zeer goede staat. 8-Daags uurwerk met halfuurslag, recentelijk door klokkenmaker volledig nagekeken 37-38cm.

Vuurvergulde pendule
Startprijs 300 EUR

Vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met 8-daags uurwerk en halfuurslag met touwtjesslinger ca. 1840. Vergulding is iets sleets aan de voorzijde, verder in goede originele staat 38x27x8cm. Cond.: ...

Reiswekker met slagwerk
Startprijs 300 EUR

Grote antieke messing reiswekker met slagwerk op spiraal 19x9x8cm. Cond.: G

Friese staartklok
Startprijs 300 EUR

Friese staartklok 19e eeuw met maanstand, wekker en datumaanduiding. Goede originele beschildering en in zeer goede originele staat 140x34x23cm.

Friese staartklok
Startprijs 300 EUR

Grote 19e eeuwse Friese eikenhouten burgermeester staartklok met wekkerfunctie, volle zwarte zuilen en spiegels in zeer goede staat (Glaasjes zijkant kapot) 150x42x20cm.