Italiaanse Fayence stijl wekkerklok met putti ca. 1960, polychroom geglazuurd in goede staat 40x23x15cm.
Oude Hollandse Zaanse klok met mahoniehouten kast, bronzen armaturen en atlas . Kuif zit los 2e helft 20e eeuw 62x27x16cm.
Grote oude Hollandse mahoniehouten Zaanse klok met bronzen armaturen en atlas met bel. 2e helft 20e eeuw in goede staat 63x26x18cm.
Oude handbeschilderde Zaanse wandklok met bel en Duits F.H.S. uurwerk 2e helft 20e eeuw in goede staat 50x80x10cm. Cond.: G
Oude Duitse klokkendrager 20e eeuw van compositie metaal (1 wijzer mist) 36cm. Cond.: R-G
Wekker ca. 1900 in notenhouten kast, functioneert niet 19x12x7cm. Cond.: R
Oude regelateur 2e helft 20e eeuw, functies niet getest 64x29x13cm., Cond.: R
Kleine koekoeksklok 1e helft 20e eeuw. Koplijst gelijmd,1 ketting mist verder in goede originele staat 29x21x14cm.