Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Frans klokje, deels Limoges
Startprijs 450 EUR

Franse pendule ca. 1870 met porseleinen beschilderde wijzerplaat en plaquettes, compositie metalen kast en 8-daags uurwerk (H. Molle Paris). In goede originele staat 36x23x12cm.

Porseleinen Lenzkirch klok
Resultaat: 400 EUR

Porseleinen pendule ca. 1890, handbeschilderd met bloemen- en gouddecor. Lenzkirch uurwerk, zonder slagwerk. Bovenkroon klok gerestaureerd 31x18x11cm. Cond.: R-G

Vuurvergulde pendule
Startprijs 400 EUR

Prachtige vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule ca. 1835 met origineel 8-daags uurwerk met touwtjesslinger in uitstekende staat 41x24x10cm.

Engelse klok
Startprijs 400 EUR

Engelse 18e eeuwse lantaarnklok, uurwerk compleet. Deuren, pootjes en ophangsysteem missen. gemerkt John Thornton. Wijzerplaat ø 22cm.Cond.: R

Engelse staande klok
Resultaat: 350 EUR

Engelse staande 19e eeuwse klok van mahoniehout met intarsia. 8-Daags uurwerk met seconden- en dagaanduiding. In goede staat 220x49x27cm.

Klok, dubbele kap
Startprijs 350 EUR

Grote 19e eeuwse staartklok met dubbele kap, wekkerfunctie en originele panelen en wijzerplaat. In goede originele staat 159x45x25cm.

Franse tafelklok
Startprijs 350 EUR

Grote Franse notenhouten tafelklok ca. 1880 met bronzen armaturen en grote bel, uurwerk met halfuurslag. Gesigneerd Raison en Thomas. In zeer goede originele staat 52x25x17cm.

Barometer klok
Startprijs 350 EUR

Franse barometer klok ca. 1870 met barometer, thermometer en klok met 8-daags uurwerk en halfuur-slag. Compositie metaal, zwart- en goudgekleurd 66x25x8cm. Cond.: G

Bronzen klok met jongen
Startprijs 350 EUR

Grote vergulde bronzen pendule met putti 2e helft 20e eeuw met emaille platen met voorstellingen in 19e eeuwse stijl 45x25x19cm. Cond.: G

Vergulde pendule, strijdwagen
Startprijs 300 EUR

Italiaanse bronzen strijdwagen klok 2e helft 20e eeuw staand op houten plateau en bronzen pootjes in zeer goede staat 33x34x14cm.

Engelse tafelklok
Resultaat: 300 EUR

Engelse bracket klok met dubbele snek ca. 1900 van mahoniehout met intarsia. Uurwerk gemerkt Salisburg in zeer goede staat 36x28x18cm.

Klok met brons
Startprijs 300 EUR

Notenhouten pendule ca. 1880 met origineel massief bronzen beslag. Origineel 8-daags werkend uurwerk met half-uurslag in goede staat 45x29x18cm.

Tafelklok
Startprijs 300 EUR

Grote Duitse notenhouten tafelklok met messing applicaties en origineel uurwerk. Serienr: 47161 (Lenzkirch stijl) in goede originele staat (halfuurslag) 47x26x16cm.

Klokkenstel
Resultaat: 250 EUR

Decoratief bronzen klokkenstel met porseleinen delen en emaille wijzerplaat in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw. Duits FHS uurwerk met dubbele bel, in zeer goede staat 32-42cm.

Grunder tafelklok
Startprijs 250 EUR

Duitse Grunderzeit Junghans tafelklok van notenhout-fineer met halfuurslag in zeer goede originele staat ca. 1880 50x29x19cm. Cond.: G

Porseleinen klok
Startprijs 240 EUR

Porseleinen tafelklok ca. 1930, Duitsland Nr. 11 met putti en bloesem, beschadigd 32x14x20cm. Cond.: M

Gestoken hangklok
Startprijs 240 EUR

Notenhouten handgestoken 19e eeuwse wandklok in rococo-stijl met emaille cartouches, origineel 8-daags uurwerk met halfuur slag. In zeer goede staat. 65x39x12cm.

Reiswekker
Resultaat: 250 EUR

Franse messing reiswekker ca. 1900 met rondom facetgeslepen glas, emaille wijzerplaat en sleutel 15x8x6,5cm. Cond.: G

Comtoise
Startprijs 200 EUR

Comtoise ca. 1850 met vouwslinger,, spillegang met wekkerwerk. Cijferplaat met bloemetje en signatuur. Compleet met vouwslinger, sleutel, gewichten en draagstoel. Comtoise is in perfecte staat 38x25x1...

Grunder tafelklok
Startprijs 200 EUR

Duitse notenhouten tafelklok ca. 1880 met kwartierslag op 2 gongstaven (Junghans) in goede originele staat (lichte wormbeval in onderste lijst) 41x25x18cm.

Scheepsklok
Resultaat: 200 EUR

Zware messing scheepsklok ca. 1900 met emaille wijzerplaat en facetgeslepen glas in zeer goede originele staat 11xø26cm.

Stoelklok
Resultaat: 200 EUR

Grote Hollandse Friese stoelklok ca. 1900 met wekkerfunctie in goede originele staat. Linker zijkant zit los 80x44x26cm.

Franse pendule
Resultaat: 200 EUR

Prachtige gave 19e eeuwse Franse vuurvergulde pendule, ca. 1860, met albasten voet, 8-daags uurwerk met halfuurslag. 35x31x11cm.

Tafelklokje, maanstand
Resultaat: 275 EUR

Grote oude notenhout fineer tafelklok, 1e helft 20e eeuw, met maanstand en Pfeilkreuz uurwerk. Wijzerplaat gesign. Thomas Smith London. Kast met bronzen ornamenten. In goede originele staat. 38x25x16c...