Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Boedha beeld
Resultaat: 275 EUR

Oud Chinees porseleinen lachende boedha, gesigneerd ca. 1920 in goede staat 24x21x15cm.

Porseleinen kan
Startprijs 250 EUR

Oude Chinees porseleinen kan met drakendecor, gesigneerd en in goede staat 23x20,5xø10,5cm.

Chinees beeld, buffel
Startprijs 250 EUR

Chinees keramieken 18e-19e eeuws figuur, voorstellend een waterbuffel met slapende Chinees 21x13x12cm. Cond.: G

2 Pijpvaasjes
Resultaat: 250 EUR

Twee oude Chinese porseleinen Familie Roze pijpvaasjes met bloementuin en vogeldecor 14,5xø7,2cm. Cond.: G

Groot KangXi bord
Resultaat: 325 EUR

Groot Chinees porseleinen KangXi schotel ca. 1700 met floraal decor (lichte randschades en oude haarscheur) ø34,5cm. Cond.: R

Jade coupe op voetstuk
Resultaat: 270 EUR

Grote oude Chinese jade dekselcoupe, 1e helft 20e eeuw, met opengewerkte deksel, ringen en drakenkoppen. In goede staat. 23x18x12cm.

Glasvaasje
Startprijs 250 EUR

Oude Chinees glazen vaas, 20e eeuw met figuren in landschap decor. In goede staat 18.5xø7.3cm.

Imari trekpotje
Startprijs 250 EUR

Chinees imari porseleinen 18e-19e eeuws trekpotje (8-kantig), deksel heeft randschade Cond.: R-G

Porseleinen klokkenstel
Resultaat: 425 EUR

Groot 19e eeuws porseleinen 4-delig klokkenstel met diverse figuren etc. Mooie kwaliteit, echter diverse beschadigingen en geen uurwerk. Gemerkt met een bijenkorf (vermoedelijk Wenen of Thuringen) 54x...

Divers Boerenbont
Startprijs 220 EUR

Antiek Societe Ceramique Maastricht boerenbont serviesgoed ca. 1900 (26 delen); 5 dekselterrines, 6 borden, schalen, melkkan, suikerpot, theepot, sauskommen etc. etc. 13-40cm. Cond.: G

Chinees beeld ca. 1900
Startprijs 220 EUR

Chinees keramieken figuur ca. 1900 voorstellend een aap als matroos, in zeer goede staat 42cm.

2 Empire vazen
Startprijs 200 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse porseleinen Empire vazen met gedetaillerde landschappenbeschildering en gouddecor. Beide beschadigd bij de Sphinx H.: 25cm. Cond.: M

Celadon vaas
Resultaat: 240 EUR

Oude Chinese keramieken celadon vaas met cracele glazuur, gesigneerd en in goede staat 19xø13cm.

Vaas, rode glazuur
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen vaas ca. 1800 met floraal decor (2 chips van voetrand af) 19xø11cm. Cond.: R

3 Chinese borden
Resultaat: 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin- en vlinderdecor. 2 Schotels hebben een minimale chip ø23,3cm. Cond.: G

3 Chinese borden
Resultaat: 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin- en vlinderdecor. Alle schotels hebben een minimale randschade ø23,3cm. Cond.: R

Samson drinkmok
Startprijs 200 EUR

Franse Samson 19e eeuwse porseleinen drinkbeker, handbeschilderd met gouddecor, bloemen, wapen etc. In goede staat 14x14xø9cm.

Beeldje KPM
Startprijs 200 EUR

Duits KPM porseleinen zoutnap 19e eeuw met putti (stukje van 1 cm. in schaaltje gelijmd) 12x8x13cm. Cond.: R

Porseleinen boedha
Resultaat: 200 EUR

Oude Chinees porseleinen lachende boedha, gesigneerd 1e helft 20e eeuw in goede staat (1 vinger gelijmd) 13x13x9cm.

Waterpot
Resultaat: 220 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse waterpot met bruin geglazuurd visdecor in goede staat 7,5xø15cm.

Porseleinen schaal
Startprijs 200 EUR

Grote Duitse porseleinen fruitschaal "Entwurf prof. Fritz Klee, Lorens Hutschenreuther kunstabteilung". Decor van goud en binnenin floraal ca. 1980 14xø24cm. Cond.: G

Porseleinen buste
Startprijs 190 EUR

Grote oude gipsen buste van Donatello 1e helft 20e eeuw in goede staat 60x40x36cm.

Beeld, Chinese man
Startprijs 180 EUR

Chinees terracotta figuur (deels geglazuurd) ca. 1900 van een Chinese man met waaier in goede staat 37cm.

5 Nymphenburg borden
Startprijs 180 EUR

Vijf oude Duitse Nymphenburg porseleinen schotels ca. 1950 met "Erzgebizge" afbeeldingen, houten kerst-accessoires. ø24cm. Cond.: G