Oud Chinees porseleinen lachende boedha, gesigneerd ca. 1920 in goede staat 24x21x15cm.
Oude Chinees porseleinen kan met drakendecor, gesigneerd en in goede staat 23x20,5xø10,5cm.
Chinees keramieken 18e-19e eeuws figuur, voorstellend een waterbuffel met slapende Chinees 21x13x12cm. Cond.: G
Grote oude Chinese jade dekselcoupe, 1e helft 20e eeuw, met opengewerkte deksel, ringen en drakenkoppen. In goede staat. 23x18x12cm.
Oude Chinees glazen vaas, 20e eeuw met figuren in landschap decor. In goede staat 18.5xø7.3cm.
Twee vroeg 19e eeuwse porseleinen Empire vazen met gedetaillerde landschappenbeschildering en gouddecor. Beide beschadigd bij de Sphinx H.: 25cm. Cond.: M
Oude Chinese keramieken celadon vaas met cracele glazuur, gesigneerd en in goede staat 19xø13cm.
Chinees porseleinen vaas ca. 1800 met floraal decor (2 chips van voetrand af) 19xø11cm. Cond.: R
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin- en vlinderdecor. 2 Schotels hebben een minimale chip ø23,3cm. Cond.: G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin- en vlinderdecor. Alle schotels hebben een minimale randschade ø23,3cm. Cond.: R
Duits KPM porseleinen zoutnap 19e eeuw met putti (stukje van 1 cm. in schaaltje gelijmd) 12x8x13cm. Cond.: R
Oude Chinees porseleinen lachende boedha, gesigneerd 1e helft 20e eeuw in goede staat (1 vinger gelijmd) 13x13x9cm.
Chinees porseleinen 19e eeuwse waterpot met bruin geglazuurd visdecor in goede staat 7,5xø15cm.