Negentiende eeuwse mahoniehouten fineer Louis Philippe penantkastje omstreeks 1870 met gebogen front 84x77x35, in goede staat.
Messing haardset 19e eeuws bestaande uit vuurblokken pook, schep en tang. 20-70cm Cond:G
Oude Louis Quinze barokstijl armleunstoel met mooie stoffering in goede staat, 2e helft 20e eeuw 85x63x58cm.
Negentiende eeuwse eikenhouten renaissance stijl 4 deurs kast met laden, halve Corinthische zuilen, putti, leeuwen en grote figuren, poten weg, kast moet worden gerestaureerd, verbindingen/lijstwerk l...
Zeldzame 17e eeuwse stadsplattegrond van Middelburg, door cornelis Goliat overl. 1668, gedrukt door Johannes Meertens 55x48cm ets op papier, Cond:G
Onduidelijk gesigneerd ca. 19830 (Rezia?, Spaanse School), olieverf op linnen, Spaanse Finka 65x100cm. Cond.: G
Zeldzame Eikenhouten josef Seiler Liegnitzer Ringtisch omstreeks 1920, patent met een bijzonder uitschuifbaar ringblad mechanisme(gesigneerd) 78x118ø of 78x152ø in goede originele staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil vrijslinger met koperen wijzerplaat omstreeks 1915 in goede originele staat. 78cm Cond:G
Grote antieke Franse maremeren pendule omstreeks 1870 met compositie metalen figuur. (wijzer, bel en slinger missen) functies niet getest. Cond:R 39x46x15cm
Jan Hermanus Melcher Tilmes 1874-1920, stadgezicht Amsterdam met koepelkerk en vele figuren, olieverf op linnen 40x60cm Cond:G
Nico Vrielink, portret Indonesische vrouw, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Vier delen oud Chinees porselein. een grote penselen vaas, paradijsvogel met blauwe achtergrond, 2e helft 20e eeuw, een Kantonese vaas 20e eeuw(krijgers), een theepot met floraal en vlinder decor 20e ...
Stel prachtige antieke 19e eeuwse goud Imari dekselvazen met florale decors, in goede staat 36x15,5øcm Cond:G
Zeer grote oude antieke Chinees porseleinen dekselpot 1n 18e eeuwse stijl met rondom Chinese meubels en tekens, met Foohond op deksel, in goede staat 39x25ø Cond:G
Monogram, (toegeschreven aan) Andrei Andrevich Mylnikov ( 1919 - 2012 Rusland), rode potlood op papier, vrouwelijk model 30x23cm. Cond.: G
Tien delen oud/antiek tin 19e-20e eeuw met o.a: 6 maatbekers, 1 zoutstrooier, 1 vaas en 1 pul 4-22cm. Cond.: G
Grote 19e eeuws Neo Gotische eikenhouten wandconsole, in goede staat 52x44x50cm
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur omstreeks 1880 met halve zuilen en paardjes opzet, in zeer goede staat 93cm Cond:G
Antieke Franse porseleinen met compositiemetalen pendule omstreeks 1880, goudkleurig met (sevres) porseleinen wijzerplaat, plaquette en topstuk, 8 daags uurwerk, halfuurslag. In uitstekende staat 37cm
Oude Kathedraal skeletklok, 2e helft 20e eeuw mechanisch met slagwerk op bel, glazen stolp in goede staat 31x18ø Cond:G
Grote keramieken hoorn des overvloeds met bronzen monturen, drakendecor en stijgerend paard, eind 20e eeuw 52cm Cond:G
Art Deco lamp omstreeks 1930 met halfnaakte dame zittende op marmeren voet(compositiemetaal) daarachter een lamp(glazen tussenstuk kapot) 23x19x13cm Cond:R
Oude telefoon Jydsk telefon atieselskab omstreeks 1930. 38x25x14cm Cond:G