This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

26. Oktoberveiling 2015

Auction on Friday, October 16, 2015 from 16:00

Completed | Default auction

2 Imari dekselvazen
Result: 375 EUR

Stel prachtige antieke 19e eeuwse goud Imari dekselvazen met florale decors, in goede staat 36x15,5øcm Cond:G

Ovaal schilderij rode klaprozen
Starting price 75 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, stilleven met klaprozen, olieverf op linnen 63x85cm Cond:G

Naief schilderij paarden
Starting price 50 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw naieve school, ruiters te paard, olieverf op paneel 60x34cm Cond:R/G

Schilderij, opengewerkte lijst
Starting price 80 EUR

Th. Bernen 20e eeuw met antieke opengewerkte lijst, vrouw bij haard, olieverf op linnen, 44x28cm Cond:G

Neogothische lamp
Result: 70 EUR

Grote oude/antieke Neogotische messing tafellamp. 7-lichts(waarschijnlijk later geelectrificeerd) in goede staat. 92x42ø Cond:G

Kroonluchter
Result: 50 EUR

Messing kroonluchter met kristal 2e helft 20e eeuw Cond.: R-G 113x45x192

Chinese voorraadpot
Starting price 250 EUR

Zeer grote oude antieke Chinees porseleinen dekselpot 1n 18e eeuwse stijl met rondom Chinese meubels en tekens, met Foohond op deksel, in goede staat 39x25ø Cond:G

Inktstel Pierot
Starting price 525 EUR

Art Deco marmeren inktstel met bronzen/ivoren pierrot met luit en inktpot ca. 1920, in goede originele staat 15x38x23cm.

Schilderij, vrouw leest boek
Starting price 60 EUR

Naar Nicolaes Maes ca. 1900, olieverf op linnen, interieur met lezende vrouw 40x50cm. Cond.: G

Bruno Bruni
Result: 30 EUR

Bruno Bruni (1935), nr. 236/1000, lithografie op papier, liggende naakte vrouw in bed 60x80cm. Cond.: G

Tweeluik, onduidelijk
Starting price 80 EUR

Twee maal onduidelijk gesigneerd, bloemen, more to you, always together, zeefdrukken op papier 70x10cm Cond:G

2 Bronzen kandelaren
Result: 100 EUR

Twee bronzen 4-lichts kaarskandelaar omstreeks 1880 Historisme, staande op leeuwenpoten 43cm Cond:G

Imari theeservies
Starting price 80 EUR

Zes delig Imari theeservies, theepot, melk en 2x suikerpot 2 kopjes 1 schotel(1 chip schotel) 6-16cm Cond:G

2 Imari bloempotten
Result: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen bloempotten en tuin en vogeldecor(chip) 12x5x17øcm

Koperen lamp
Result: 30 EUR

Oude koperen verstelbare buraulamp, 2e helft 20e eeuw in goede staat 60cm

Doos voetbalbeeldjes EK 1988
Result: 40 EUR

Twaalf gegoten voetbalbeelden, Nederlands elftal 1988 10-40cm Cond:G

3 Delen Hollands aardewerk
Starting price 20 EUR

Drie delen antiek Hollands aarderwerk, een platelen bloempot gemerkt 1846 Sita Holland, 2 Petrus Regout Maastricht kastkommen decor packhorse(1kom haarlijn craquele) 11,5x16ø en 11x16,5ø cm Cond:G

Bad
Starting price 100 EUR

Antiek wit geemailleerde badkuip op poten, in goede staat 57x166x72cm Cond:G

Landkaart Middelburg
Result: 110 EUR

Zeldzame 17e eeuwse stadsplattegrond van Middelburg, door cornelis Goliat overl. 1668, gedrukt door Johannes Meertens 55x48cm ets op papier, Cond:G

Onduidelijk gesigneerd
Result: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 19830 (Rezia?, Spaanse School), olieverf op linnen, Spaanse Finka 65x100cm. Cond.: G

Bontjas (Blaufuchs)
Result: 110 EUR

Oude bontjas, poolvos, korte jas76cm Cond:G

A. Seluk
Result: 60 EUR

A. Seluk 1989, olieverf op linnen, stilleven 80x80cm. Cond.: G

5 Zandstenen poeren
Starting price 50 EUR

Vijf antieke zandstenen poeren 19e eeuw 36-38cm. Cond.: R-G

5 Cakebakvormen
Starting price 25 EUR

Vijf antieke cakebakvormen, waaronder 1 van koper en 4 van metaal 19e eeuw. 15x24cm Cond.G