This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

26. Oktoberveiling 2015

Auction on Friday, October 16, 2015 from 16:00

Completed | Default auction

Brons, Marianne Houtkamp
Starting price 700 EUR

Groot bronzen beeld (nr. 6 van 8) van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend 2 Keniaanse vrouwen achterom kijkend, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 41cm. Cond.: G

Jeno Ring
Result: 275 EUR

Jenö Ring Kasnar 1911 (Hongaarse School), olieverf op linnen, sprokkelhout verzamelaar in de winter 86x110cm. Cond.: G

Brons, Marianne Houtkamp
Starting price 400 EUR

Groot bronzen beeld van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse vrouw met kind, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 37,5cm. Cond.: G

Lithografie, Frans Peeters
Starting price 80 EUR

Frans Peeters nr 7/25( galerie Ootmarsum) titel: vrouw op piano, lithografie op papier, 42x32cm Cond:G

Pendant, J. Menatti
Starting price 700 EUR

Pendant J. Menotti, Duitse school, titel:eine diplomatische Antwort/ Liebesbrief (kleine beschadiging) olieverf op linnen 34x45cm Cond:R/G

Wim Bos, Overschie
Starting price 500 EUR

Wim Bos, 1906-1977, zeilboten met figuren, Overschie, olieverf op linnen 50x70 Cond:G

Vijf paar oorknoppen met kleurstenen
Starting price 60 EUR

Set zilver vergulde oorstekers, vijf paar, met kleurstenen. Rond model met rode en witte stenen, ø 9.5 mm, vierkant model met blauwe middensteen, 10x10 mm, twee markiesmodellen met groene steen en ro...

Zilveren vesta
Starting price 60 EUR

Zilveren antieke vesta, 835/000, met lijnbewerking MT onleesbaar, jl C 1862. 3.0x1.1x6.2cm Cond G

Kandelaar, 18e-19e eeuw
Result: 70 EUR

Verstelbare 4-lichts messing kaarskandelaar 18e-19e eeuws op leeuwenpoten, in goede originele staat 38x20x16cm

Choker WG/GG briljant
Starting price 450 EUR

Fijne choker WG/GG 585/000 met briljant. WG collier met vierkante schakel, ø1.1 mm, met in het midden een GG deel, maanvormig bezet met briljanten, totaal ca 0.16 crt W/P. Het collier is voorzien van ...

Gouden oorringen
Result: 90 EUR

Fraaie creolen GG 585/000, bol model met scharnier. ø 22 mm. breedte 4.5 mm. ca. 2.95 gr.

Witgouden hanger kyaniet/diamant
Starting price 350 EUR

Collier en hanger WG 585/000 met kyaniet en diamant. Fijn venetiaans collier met een langwerpige hanger met onderaan een grote kyaniet, ca 2.4 crt, rond gefacetteerd ø 8.5 mm. In het hangeroog zitten ...

Zilveren couvert
Starting price 50 EUR

Zilveren couvert 835/000 model Haags lofje, bestaande uit lepel en vork, lepel: MT H.E.Oving, Groningen JL:s:1852, vork: MT, J.A.A Gerritsen JL: B:1911. ca 98gr 21cm

Hanger, blauw saffier
Starting price 275 EUR

Collier en hanger, GG 585/000 met ioliet en diamant. Fijn singapore collier met hanger in de vorm van bloemen. Twee rozetten van ioliet, ca 1.26 crt. met 2 kleine diamantjes, 0.01 crt. Grootte 22x16 m...

Gouden ring met witopaal
Starting price 125 EUR

Gouden ring, 585/000, met witte opaal. Ring met grote ovale witte opaal gezet met een gladde strakke rand. ø 20x15 mm Grootte 52 mm ca. 5.1 gr. Cond. G.