This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Chinees bord Ø 23,2 cm.
Starting price 500 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen vrijmetselaarsbord met symbolen en goudrand. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 34,5 cm.
Starting price 1.000 EUR

Chinees porseleinen kalebas-vormige knobbelvaas met perenboom decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Starting price 70 EUR

Lot divers antiek Chinees porselein. 18e Eeuw. Twee schotels gaaf. Rest chips en/of beschadigd. Afmeting: 11 - 16,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Starting price 300 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Kom met lichtblauw floraal reliëf decor, met bodemmerk, Afmeting: H 6,5 x Ø 20,9 cm. 1x Chinees porseleinen drakenvaas met bodemmerk, afmeting: H 14,3 cm. In goede sta...

Yixing wierookbrander Ø 12,5 cm.
Starting price 60 EUR

Oude Chinese yixing wierookbrander met draak/feniks decor. Met hengsels. Afmeting: 18 x 20 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Chinese bloembak
Starting price 200 EUR

Chinese celadon porseleinen bloembak met groen glazuur + gouden tekst op bodem. Afmeting: 7 x 16,3 x 23,7 cm. In goede staat.

Houten boeddha
Starting price 375 EUR

Grote houtgesneden lachende boeddha met patina. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 36 x 35 x 48 cm. In goede staat.

Chinese theeglazuur oorvaas, H 17,5 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen theeglazuur oorvaas met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

2x Chinees papier geld
Starting price 200 EUR

Twee delen oud Chinees papiergeld. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.

Chinees schilderij bamboe
Starting price 275 EUR

Chinees gesigneerde lithografie. Bamboe bomen met tekst + signatuur. Lithografie op papier. Afmeting: H 135 x B 59 cm. In goede staat.

Antiek Chinees schilderij
Starting price 400 EUR

Antiek Chinees voorouder schilderij. Eerste helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting; H 172 x B 109 cm. In goede staat.

Chinees schilderij
Starting price 500 EUR

Zeer groot oud Chinees voorouder portret schilderij. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 189 x B 131 cm. In goede staat.

Chinese fam. verte waterschaal Ø 27 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen familie verte waterschaal met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 27 cm. In goede staat.

2x Oud Chinees brons
Starting price 140 EUR

Twee delen oud Chinees brons. Met bodemmerken. 1x Rechthoekige wierookbrander. 1x Geurverdrijver. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.

Brushpot (fam. verte) Ø 18,6 cm.
Starting price 500 EUR

Chinees porseleinen familie verte brushpot met rondom figuren in berglandschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 18,6 cm. In goede staat.

Japanse satsuma kom Ø 18,3 cm.
Starting price 80 EUR

Prachtige antieke Japanse Satsuma kom met figuren in tuin decor + verso landschap + bodemmerk. Afmeting: 7,5 - Ø 18,3 cm. In goede staat.

Groene celadon vaas, H 29,5 cm.
Starting price 900 EUR

Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen plaquette
Starting price 1.000 EUR

Chinees porseleinen plaquette met berglandschap. Afmeting: H 34 x B 20 cm. In goede staat.

Chinese ming-stijl kom Ø 16,7 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal/feniks decor. Ming-stijl. Afmeting: H 7,3 x Ø 16,7 cm. In goede staat.

Bronzen trekpot met draken
Starting price 225 EUR

Antieke Chinese trekpot van brons met draken decor. Afmeting: 20 x 15 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

2x Imari bord Ø 29 - 42 cm.
Starting price 100 EUR

Twee 19e eeuws Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 29 -42 cm. In goede staat.

Vijf Chinese borden Ø 19 - 26 cm.
Starting price 100 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. Familie rose + 2x Celadon glazuur. Twee grotere borden beschadigd. Eén klein rose bord, chip. Twee celadon borden zijn gaaf. Afmeting: Ø 19 - 2...

Japanse Imari vaas
Starting price 100 EUR

19e Eeuws Japans Imari porseleinen vaas met tuin decor. In goede staat. Afmeting: H 45 cm x Ø 21 cm.

Chinese Imari vaas, H 22,5 cm.
Starting price 250 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen vaas met floraal/goud decor. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.