Find

2x Engelse bisquit figuren
5101
2x Engelse bisquit figuren

Starting price 25 EUR

Grote Fürstenberg pronkvaas
6000
Grote Fürstenberg pronkvaas

Starting price 300 EUR

Delftse scherts schenkkan, 1900
6001

Starting price 100 EUR

2x Delftse dekselvazen
6002
2x Delftse dekselvazen

Starting price 200 EUR

18e Eeuwse fruitschaal
6003
18e Eeuwse fruitschaal

Starting price 600 EUR

Zeldzaam 5-delig Colenbrander kaststel, 1912
6004

Starting price 5.000 EUR

Hildo Krop dekselpot
6005
Hildo Krop dekselpot

Starting price 500 EUR

2 Sets Empire kratervazen
6006
2 Sets Empire kratervazen

Starting price 400 EUR

5-Delig Makkumer kaststel
6007
5-Delig Makkumer kaststel

Starting price 300 EUR

Duits Meissen servies
6008
Duits Meissen servies

Starting price 425 EUR

Antiek Rozenburg tegeltableau
6009
Antiek Rozenburg tegeltableau

Starting price 350 EUR

Antiek tegeltableau
6010
Antiek tegeltableau

Starting price 300 EUR

Porseleinen inktstel
6011
Porseleinen inktstel

Starting price 160 EUR

2 Porseleinen vazen met brons, 1860
6012

Starting price 160 EUR

KPM dekselpot
6013
KPM dekselpot

Starting price 500 EUR

2x Antieke Egyptische figuren
6014
2x Antieke Egyptische figuren

Starting price 800 EUR

6-Persoons Royal Copenhagen servies
6015

Starting price 450 EUR

Majolica piedestal
6016
Majolica piedestal

Starting price 110 EUR

Antieke Majolica piedestal
6017
Antieke Majolica piedestal

Starting price 125 EUR

Majolica piedestal
6018
Majolica piedestal

Starting price 125 EUR

Porseleinen dekseldoos
6019
Porseleinen dekseldoos

Starting price 250 EUR

Antieke Delftse dekselvaas, 1930
6020

Starting price 275 EUR

Colenbrander Ram vaas Schifty 3
6021

Starting price 300 EUR

Biedermeier theeservies
6022
Biedermeier theeservies

Starting price 200 EUR