This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Chinese schenkkan, H 19 cm.
Starting price 100 EUR

Chinees porseleinen sung schenkkan met drakenkop/feniks en zotje met blaasinstrument. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Chinees guan yin hoofd, H 36 cm.
Starting price 400 EUR

Antiek Chinees guan yin hoofd van marmer, geplaatst op een teakhouten sokkel. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

5x Chinese vissen (celadon)
Starting price 100 EUR

Vijf Chinees porseleinen celadon vissen met lichtgroen glazuur. Sung stijl. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.

Chinese brushpot Ø 10 cm.
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen familie verte brushpot met kippen in landschap decor. Afmeting: 12,2 x Ø 10 cm. In goede staat.

3x Chinees bord Ø 22 cm.
Starting price 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese borden met tuin decor. Eén bord goed. Eén bord haarlijn. Eén bord chips. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein
Starting price 225 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kang xi revival kom met floraal decor + bodemmerk, chips/haarlijn. Afmeting: H 8 - Ø 24 cm. Tevens acht borden met pagode decor. Eén bord haarlijn/chips. Rest goed...

Japanse Satsuma vaas, H 17 cm.
Starting price 60 EUR

Antiek Japans porseleinen satsuma vaas met geisha's in tuin decor. Gaatje in bodem. Afmeting: H 17 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 57,5 cm.
Starting price 250 EUR

Antieke, grote Chinees porseleinen vaas met pioenroos decor + tekst. Circa 1900. Afmeting: H 57,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 42,3 cm.
Starting price 190 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geisha + tekst decor. Circa 1880. Afmeting: H 42,3 cm. In goede staat.

Chinese vaas (perzik), H 21 cm.
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen vaas met matte beschildering van perzik decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese fam. verte knobbelvaas, H 30,5 cm.
Starting price 600 EUR

Chinees porseleinen familie verte knobbelvaas met floraal/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

2x Chinese pijpvaas op sokkels
Starting price 250 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen pijpvazen op sokkel. Floraal/draak/decor. Eén vaas haarlijn. Eén vaas chips. Afmeting: H 16,5 cm. In redelijke staat.

Japanse doos plated
Starting price 50 EUR

Plated doos, rechthoekig model voorzien van een draak en Japans landschap. 9x15,5x5cm. De doos is voorzien van een houten interieur. Deels verpoetst.

Bruschpot/Familie Verte
Starting price 800 EUR

Chinees porseleinen familie vert brushpot met figuren/paarden decor. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Chinese bloempot Ø 20 cm.
Starting price 800 EUR

Chinees porseleinen bloempot met karavaan in landschap/waterval decor. Afmeting: H 14,3 x Ø 20 cm. In goede staat.

Lot Japans aardewerk (3x)
Starting price 70 EUR

Lot met Japans geglazuurd aardewerk. Bestaande uit; Grote kom met bodemmerk. Kleinere kom, haarscheur. Bord met landschap. 20e Eeuw. Afmeting: H 15 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen boeddha beeld
Starting price 140 EUR

Chinees porseleinen boeddha figuur. Zittend. 20e Eeuw. Beschadiging aan lint van kalebas. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

3 Delen Chinees
Starting price 60 EUR

3x China. Bestaande uit: Twee Yixing theepotten + plated cup. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.

Chinese theepot Ø 19 cm.
Starting price 50 EUR

Zeer grote, oude Chinees porseleinen theepot met floraal decor. Afmeting: 25 x 25 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinees celadon bord met tekst Ø 21 x 21,5 cm.
Starting price 350 EUR

Chinees lelieblad-vormige porseleinen celadon schotel met geritste tekst in goud + signatuur. Afmeting: 3 x 21 x 21,5 cm. In goede staat.

Chinese hoedenstandaard, H 28,3 cm.
Starting price 200 EUR

Antiek Chinees porseleinen familie rose hoedenstandaard met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 28,3 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot, H 25 cm.
Starting price 100 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen familie verte dekselpot met bollingen. Landschap met vogel/floraal decor. Randrestauratie + haarlijn in bodem. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.

Chinese wierookbrander Ø 13,3 cm.
Starting price 700 EUR

Chinees porseleinen ruby red wierookbrander met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 13,3 cm. In goede staat.

Chinese theepot
Starting price 100 EUR

Chinees porseleinen familie rose theepot met floraal/vogel decor. Bodemmerk. Afmeting: 12 x 15 x 12,5 cm. In goede staat.