Chinees porseleinen familie verte brushpot met rondom figuren in berglandschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 18,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen plaquette met berglandschap. Afmeting: H 34 x B 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal/feniks decor. Ming-stijl. Afmeting: H 7,3 x Ø 16,7 cm. In goede staat.
Antieke Chinese trekpot van brons met draken decor. Afmeting: 20 x 15 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuws Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 29 -42 cm. In goede staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. Familie rose + 2x Celadon glazuur. Twee grotere borden beschadigd. Eén klein rose bord, chip. Twee celadon borden zijn gaaf. Afmeting: Ø 19 - 2...
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen vaas met floraal/goud decor. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuws Japans porseleinen Imari vaas met tuin/kraanvogel/goud decor. Afmeting: H 62,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen imari kom met landschap/pagode/goud decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 10 x Ø 23,6 cm. In redelijk/goede staat.
Japans porseleinen schotel met familie rose Chinees decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: Ø 36,7 cm. In goede staat.
Antieke Japanse Imari porseleinen schotel met tuin/paradijsvogel decor. Circa 1880. Afmeting: Ø 46,5 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit; Vaas, gerestaureerd. Vier borden, waarvan één beschadigd. Afmeting: 15 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Japans Imari porselein. Divers. Floraal/goud decor. Vijf delen gaaf. Eén bord gelijmd. Drie borden haarlijn en/of randschade. Afmeting: Ø 21 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek 25-delig Japans porseleinen theeservies met landschap decor. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 10 - 21 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen imari borden met bloemvaas/goud decor. Eén bord haarlijn + enkele minimale chips. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans porseleinen Imari scheerbekken. Floraal/goud decor. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari schotel met landschap/pagode/goud decor. Afmeting: Ø 33 cm. In goede staat.
Kapitale oude Chinees porseleinen godheid. Handbeschilderd. Gedetailleerde beschildering + gezichten, staande op een draak. Enkele minimale beschadigingen, beetje verfverlies. Afmeting: H 105 cm. In g...
Kapitale, oud Chinees porseleinen godheid met gedetailleerde beschildering + gezichten, staande op vis. Minimale beschadiging mogelijk, en iets verfverlies. Afmeting: H 98 cm. In goede staat.
Kapitale, oud Chinees porseleinen godheid met perzik, staande op schildpad. Handbeschilderd en gedetailleerde beschildering + gezichten. Enkele minimale beschadigingen + minimaal verfverlies. Afmeting...
Twee delen oud/antiek China. 1x Fantasie dier van jade. 1x Bronzen kalf. Afmeting: 6,5 - 8,5 cm. In goede staat.
Grote Chinese dekseldoos met kostbaarheden decor. Koper/emaille reliëf. Afmeting: H 11 x Ø 13 cm. In goede staat.
Antiek Chinese gu-vaas. 19e eeuw of ouder. Afmeting: H 21,6 cm. In goede staat.