Twee Chinees porseleinen schotels ca. 1900 of ouder; 1x apart met vogeldecor (gesigneerd) en 1x diepe schotel met bloemendecor (gemerkt) 21,5-ø25cm. Cond.: G
Duitse Meissen porseleinen kop&schotel (chocolade) met rankendecor 2e helft 20e eeuw in goede staat 8xø15cm.
Franz Ludwich Kiederich ( 1873 - 1950 Duitse School, Düsseldorfer Schule), olieverf op linnen, landarbeiders met paardespan 80x101cm. Cond.: G
Djokja zilveren sigarettenetui. Deksel is rijkelijk bewerkt met gedreven florale motieven. 8500/000, ca. 124 gr., 8x11cm., Cond.:U
Glansplateel wandschotel, plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda, jaartal 1939, schilder J. van Schaik. Kleurige randbeschildering, centrale voorstelling in sepia van haven (Gouda) en fabriek "Lewis meube...
Gesigneerd J.P.C. van Os 1919, olieverf op paneel, Hollandse molen bij rivier 54x53cm. Cond.: G
Collier van cilindervormige bloedkoralen. Verlopend collier, ø 4-8 mm, bestaande uit 7 rijen bloedkoraal. Kortste lengte 41 cm. Het geheel is zonder sluiting.
Indonesische school ca. 1950 (Oekardi?), aquarel op papier, Indonesisch landschap met berg 36x26cm. Cond.: G
Lot double met o.a. een choker met zirconia, een dikkere ketting met hanger met parel, een broche, een armband met parelmoer en bewerking, een bijpassende broche en een paar oorstekers met parel en st...
Bisquit porseleinen 3-delig klokkenstel (huwelijk) ca. 1900; 1x klok met putti en 8-daags uurwerk (duif gelijmd) 38x22x9cm. en 2x vazen met ramskoppen en bronzen voet (1 voet gelijmd en 1 hoorn top af...
Vier oude Engelse Staffordshire porseleinen honden 1e helft 20e eeuw; 2x klein met mand en 2x groot (Nr. 3915). In goede originele staat 10-26cm.
Bijzonder stel vergulde ronde zilveren plaatknopen met kabel- en parelrand. Gedreven afbeelding van ruiter te paard, MT: J. Greeuw Hoorn ca. 1840, 835/000, ca. 25mm.
Zilveren schenksierkurk, 835/000, voorzien van belastingteken "V", 6.5xø3.7cm., Cond.:U
Eikenhouten Friese staartklok met wekkerfunctie 1e helft 19e eeuw. Originele spiegels en mooie patina. In goede originele staat 137cm.
Grote antieke Tettau porseleinen oorvaas Jugendstil ca. 1900 met figuren- en gouddecor. Stuk bodem is gelijmd Cond.: M
Herman Brood 13/200 (Zwolle 1946 - 2001 Amsterdam), litho op papier, item Collect Killer 27x22cm. Cond.: G
Drie oude Griekse terracotta bodemvondsten (leeftijd onbekend); 2x hoofd en 1x stier 8-9cm. Cond.: G
Oud Makkums ploychroom porseleinen herdenkingsbord ter herinnering aan uw commissariaat bij de IJsselmij (20e eeuw). in zeer goede staat, met vogel- en bloemendecor
Kleine Duitse koperen reiswekker ca. 1900 in goede originele staat. Veer is goed, uurwerk loopt even en gaat dan stilstaan (vuil) 4,8x5x5cm. Cond.: G
Vier delen oud Hollands plateel Zwabo Tiko Gouda; 1x wandhouder, 1x vaasje, 1x klomp en 1x schotel 10-17cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, Hollandse zeilboten bij een stad 50x60cm. Cond.: G
Franse torenpendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk en compositie metalen kast. Met figuren, kerktoren, lantaarn etc. in uitstekende staat 54cm.
Oude bewerkte kacheltegel "100 Jahre Joachim Ringelmatz". terracotta, geglazuurd keramiek Mügeln. In goede staat 24x24x4cm.
Grote prachtige Schwarzwalder stijl ( Zwitserland?) houtgestoken berenbank met 2 staande beren en uitgesneden beer in de rugleuning (glazen ogen). In zeer goede staat 100x44x220cm.