This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

18. Oktoberveiling 2013

Auction on Friday, October 18, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

2 Chinese schotels
Result: 100 EUR

Twee Chinees porseleinen schotels ca. 1900 of ouder; 1x apart met vogeldecor (gesigneerd) en 1x diepe schotel met bloemendecor (gemerkt) 21,5-ø25cm. Cond.: G

Meissen kop&schotel
Starting price 25 EUR

Duitse Meissen porseleinen kop&schotel (chocolade) met rankendecor 2e helft 20e eeuw in goede staat 8xø15cm.

Schilderij, Ludwig
Starting price 750 EUR

Franz Ludwich Kiederich ( 1873 - 1950 Duitse School, Düsseldorfer Schule), olieverf op linnen, landarbeiders met paardespan 80x101cm. Cond.: G

Djokja doosje
Result: 35 EUR

Djokja zilveren sigarettenetui. Deksel is rijkelijk bewerkt met gedreven florale motieven. 8500/000, ca. 124 gr., 8x11cm., Cond.:U

Glansplateel wandschotel
Starting price 475 EUR

Glansplateel wandschotel, plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda, jaartal 1939, schilder J. van Schaik. Kleurige randbeschildering, centrale voorstelling in sepia van haven (Gouda) en fabriek "Lewis meube...

J.P.C. van Os 1919
Result: 50 EUR

Gesigneerd J.P.C. van Os 1919, olieverf op paneel, Hollandse molen bij rivier 54x53cm. Cond.: G

Collier, koraal
Result: 650 EUR

Collier van cilindervormige bloedkoralen. Verlopend collier, ø 4-8 mm, bestaande uit 7 rijen bloedkoraal. Kortste lengte 41 cm. Het geheel is zonder sluiting.

Indonesisch aquarel
Starting price 40 EUR

Indonesische school ca. 1950 (Oekardi?), aquarel op papier, Indonesisch landschap met berg 36x26cm. Cond.: G

Lot double
Starting price 25 EUR

Lot double met o.a. een choker met zirconia, een dikkere ketting met hanger met parel, een broche, een armband met parelmoer en bewerking, een bijpassende broche en een paar oorstekers met parel en st...

Klokkenstel, bisquit
Result: 260 EUR

Bisquit porseleinen 3-delig klokkenstel (huwelijk) ca. 1900; 1x klok met putti en 8-daags uurwerk (duif gelijmd) 38x22x9cm. en 2x vazen met ramskoppen en bronzen voet (1 voet gelijmd en 1 hoorn top af...

4 Staffordshire hondjes
Result: 60 EUR

Vier oude Engelse Staffordshire porseleinen honden 1e helft 20e eeuw; 2x klein met mand en 2x groot (Nr. 3915). In goede originele staat 10-26cm.

2 Vergulde knopen
Starting price 70 EUR

Bijzonder stel vergulde ronde zilveren plaatknopen met kabel- en parelrand. Gedreven afbeelding van ruiter te paard, MT: J. Greeuw Hoorn ca. 1840, 835/000, ca. 25mm.

Zilv. schenksierkruk
Result: 30 EUR

Zilveren schenksierkurk, 835/000, voorzien van belastingteken "V", 6.5xø3.7cm., Cond.:U

Friese klok
Result: 275 EUR

Eikenhouten Friese staartklok met wekkerfunctie 1e helft 19e eeuw. Originele spiegels en mooie patina. In goede originele staat 137cm.

Tettau Jugendstil vaas
Starting price 25 EUR

Grote antieke Tettau porseleinen oorvaas Jugendstil ca. 1900 met figuren- en gouddecor. Stuk bodem is gelijmd Cond.: M

Herman Brood
Starting price 90 EUR

Herman Brood 13/200 (Zwolle 1946 - 2001 Amsterdam), litho op papier, item Collect Killer 27x22cm. Cond.: G

3 Griekse figuren
Starting price 60 EUR

Drie oude Griekse terracotta bodemvondsten (leeftijd onbekend); 2x hoofd en 1x stier 8-9cm. Cond.: G

Makkums bord
Result: 15 EUR

Oud Makkums ploychroom porseleinen herdenkingsbord ter herinnering aan uw commissariaat bij de IJsselmij (20e eeuw). in zeer goede staat, met vogel- en bloemendecor

Messing reiswekker
Result: 40 EUR

Kleine Duitse koperen reiswekker ca. 1900 in goede originele staat. Veer is goed, uurwerk loopt even en gaat dan stilstaan (vuil) 4,8x5x5cm. Cond.: G

4 Delen plateel
Starting price 30 EUR

Vier delen oud Hollands plateel Zwabo Tiko Gouda; 1x wandhouder, 1x vaasje, 1x klomp en 1x schotel 10-17cm. Cond.: G

Schilderij, zeilboot
Result: 60 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, Hollandse zeilboten bij een stad 50x60cm. Cond.: G

Torenklok
Starting price 500 EUR

Franse torenpendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk en compositie metalen kast. Met figuren, kerktoren, lantaarn etc. in uitstekende staat 54cm.

Tegel, Ringelnatz
Starting price 50 EUR

Oude bewerkte kacheltegel "100 Jahre Joachim Ringelmatz". terracotta, geglazuurd keramiek Mügeln. In goede staat 24x24x4cm.

Beren bank
Starting price 1.500 EUR

Grote prachtige Schwarzwalder stijl ( Zwitserland?) houtgestoken berenbank met 2 staande beren en uitgesneden beer in de rugleuning (glazen ogen). In zeer goede staat 100x44x220cm.