This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

18. Oktoberveiling 2013

Auction on Friday, October 18, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Landmeet apparaat
Starting price 300 EUR

Meetinstrument 19e eeuw, gemerkt Wed. J. Ahrend en zoon Amsterdam. In zeer goede originele staat (Landmeteing of scheepvaart) 26x20xø14cm. Cond.: G

Petit-four schep + zoutvaatje
Result: 35 EUR

Twee delen zilver; 1x Hollands zilveren pasteischep, model Haags Lofje 835/000, grootkeur, jaarletter A: 1910, MT: CLJ Begeer Utrecht ca. 79gr. L.: 20cm. (Cond.: G) en 1x Hollands zilveren zoutvaatje ...

Div. Chinees porselein
Result: 20 EUR

Negen delen Chinees porselein 18e-19e eeuw; 1x Imari kop & schotel 18e eeuw (chip en haarscheur), 3 kop & schotels van eierschaal porselein, 1 los kopje (chip) 5-12cm. Cond.: R-G

2 Chinese vazen
Starting price 300 EUR

Twee grote Oude Chinees porseleinen vazen met rondom figurendecor 1e helft 20e eeuw in goede staat 24xø18cm.

Empire bureau
Result: 260 EUR

Mooi Louis Seize stijl dames-schrijfbureau met rondom intarsia, bronzen beslag en lijstwerk 21e eeuw. In goede staat 81x80x120cm.

Lot groen blauw
Result: 30 EUR

Lot groen, blauw. Steekspeld met rozet met turkooiskralen, blauwe ronde manchetknopen, zilveren oorhanger met groene steen, hangertje met kronn en balletje met emaille, armband met 13 groene cabouchon...

Charisma Horloge
Starting price 1.500 EUR

Horloge, GG 585/000 met spangband. Horloge, merk Charisma "dau queen", elegant organisch model, gematteerrde band met rond uurwerk. De spangband van het hrologe beschikt over 2 scharnieren. ca 44,0 gr...

Notenhouten kastje
Result: 60 EUR

Hollands wortelnoten fineer ladenkast 2e helft 20e eeuw in barokstijl in zeer goede staat 73x41x75cm.

Commode, brons
Starting price 225 EUR

Hoge Louis Quinze stijl gebogen 3-laden commode 21e eeuw met rondom intarsia met florale motieven, bronzen beslag en marmeren blad. in zeer goede staat 92x83x45cm.

Franse speeltafel, 19e eeuw
Result: 180 EUR

Franse 19e eeuwse speeltafel met inhoud (speelstenen) van notenhout fineer met intarsia en bronzen voetstukken met lichte fineerschades 78x91x58cm. Cond.: R

Hollands wortelnoten kabinet
Result: 1.000 EUR

Kleine 18e eeuwse Hollands wortelnoten fineer kabinet ca. 1780. Zijkanten met fineerschades, lijsten compleet (voorzijde goed) 220x130x56cm. Cond.: M

Reisklokje
Starting price 390 EUR

Messing reiswekker met slagwerk op de bel ca. 1900 met emaille wijzerplaat. Waterbury Clock Comp. pat D. Jan.13.9 in goede werkende staat. 11x7,5x6cm.

Kleine reiswekker
Result: 100 EUR

Kleine oude messing reiswekker 20e eeuw met geëmailleerde wijzerplaat en sleutel. In zeer goede staat 7x5x4,5cm.

Comtoise
Result: 50 EUR

Franse comtoise ca. 1880, wijzerplaat gecraceleerd en beschadigd 147x17x28cm. Cond.: R

Vrijslinger
Starting price 100 EUR

Duitse notenhouten vrijslinger ca. 1890 in originele complete staat 88x35x17cm.

16 Doosjes met 4 oorknoppen
Result: 90 EUR

Zestien doosjes met 4 paar oorknopjes met zilveren achterzijde. Per doosje een paar oorknoppen met turkoois, pareltjes, onyx en amethistkralen, ø 3.5 mm

Empire klok 1820
Starting price 2.500 EUR

Zeer grote bronzen vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 met Orfeus. In uitstekende staat met goedwerkend 8-daags uurwerk met touwtjesslinger 63x47x28cm.

Ring GG fantasie slagring
Starting price 300 EUR

Ring GG, 750/000, met princes diamanten. Fantasie slagring, strak model, aan een zijde bezet met 24 princesgeslepen diamanten, totaal ca 0.50 TW/VSI. ca 5,6 gr. ø 54

Hanger GG Bloedkoraal rozet
Starting price 120 EUR

Hanger GG 585/000, met 7 bloedkoralen. Ovale rozet hanger met in het midden een ovale bloedkoraal en er omheen 6 wat kleinere ronde Bloedkoralen. Grootte 21x15mm. ca 2,2 gr

3 Chin. pors. kop&schotels
Starting price 20 EUR

Drie Chinees porseleinen kop&schotels 19e eeuw met blauw decor van figuren in landschappen en bloemen. 2 Kopjes hebben een haarscheur 6,5xø12cm. Cond.: R-G

Franse pendule 1840
Result: 950 EUR

Prachtige vuurvergulde bronzen pendule, ca. 1840 met als voorstelling een zittende vrouw met roos op canape. 1e vergulding vakkundig gereinigd. In top toestand. 41x22x9 cm.

Schilderij, paarden in galop
Result: 45 EUR

Goya Pogmus (Poolse/Hongaarse school?) ca. 1950, olieverf op linnen, paarden in galop 60x90cm.

Kato 10-328 eurostar 4-car set
Starting price 90 EUR

Kato 10-328 eurostar 4-car set, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.

Diverse Trix rails
Result: 40 EUR

Groot kavel Trix treinrails, 4x wissel rechts, 4x wissel links, 10x recht (701), 20x bocht, 3x bocht klein, 2x recht (708), 2x bocht (710), 4x koppel recht(703), 7x koppel bocht, 1x koppel bocht grote...