This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

18. Oktoberveiling 2013

Auction on Friday, October 18, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Gouden naaigarnituur
Result: 1.450 EUR

Heel bijzondere 9-delige 585/000 gouden naaigarnituur bestaande uit 2 zeldzame garenklosjes, naaldenkoker, priem, vingerhoed, naaischaartje met schede, potlood en mesje. Nederlands gekeurd. Het geheel...

Bloedkoraalcollier
Result: 650 EUR

Drie streng bloedkoralen collier, kaasmodel met fraai GG 585/000 slot met bloedkoraal in het midden met veiligheidsketting. Lengte 38 cm

Charisma Horloge
Starting price 1.500 EUR

Horloge, GG 585/000 met spangband. Horloge, merk Charisma "dau queen", elegant organisch model, gematteerrde band met rond uurwerk. De spangband van het hrologe beschikt over 2 scharnieren. ca 44,0 gr...

Choker GG ruw/poly
Starting price 460 EUR

Choker GG 585/000, poly/ruw. Charisma choker, indura, organisch gevormd, met in het midden een breed stuk met een deel ruwbewerkt en een deel gepolijst met daarin een briljant van 0.05 crt. Het midde...

Ring Bloedkoraal
Result: 300 EUR

Ring GG 585/000 met grote ovale Bloedkoraal. Ring met bewerkte geschulpte rand waarin een ovaal geslepen Bloedkoraal zit, ø 20x12mm. ca 7,8 gr. ø 56

Hanger met bloedkoraal
Result: 225 EUR

Hanger, GG 585/000 met bloedkoraal. Grote antieke hanger/broche met in het midden een grote ronde bloedkoraal, ø 9 mm. Om de bloedkoraal zit een bewerkte rand en een rand met kleine knopjes, missen er...

Flexibele armband
Starting price 750 EUR

Armband, GG 585/000, met bloemschakels met parels. 8 Schakels in de vorm van een bloem met daarin 1 grotere en 6 kleine pareltjes. De schakels zijn verbonden met kleine GG bloemetjes in twee rijen. De...

Bic. Spang
Result: 380 EUR

Spangcollier, WG/GG 585/000. Zeer fraai spangcollier, Omega schakel, met aan een zijde WG en aan een zijde GG. Tweezijdig te dragen, breedte 4 mm. Aan het collier hangt een Barnsteenhanger, peervormig...

Broche GG antiek
Starting price 220 EUR

Broche GG 585/000. Antieke broche, ø 38 mm, bloemvorm met een bewerking van zeeuwse knopjes. Een grotere in het midden, veel bewerking eromheen en 10 kleinere knopjes op de uiteinden van de blaadjes. ...

Armband muranoglas en GG
Result: 60 EUR

Armband met muronaglas en GG 585/000 bollen. Een armband bestaande uit 8 Muranoglazen diskkralen, ø 19 mm, , goudkleur en rood met goud. om en om, met daartussen GG bollen en een GG sierlijk veeroog a...

Ring strak Bloedkoraal
Result: 225 EUR

Ring, GG, 585/000 strak model. Strakke bolle royale ring met in het midden een ovale Bloedkoraal, ø 15x10mm. ca 5,2. ø 57

Zilv. groep
Result: 180 EUR

Schitterende antieke Hollands zilveren miniatuur voorstelling: Gracht met zeilboot, ophaalbrug en op de kades molen, paard en wagen en wandelaar. Met dunne kade afrasteringen. Het geheel staat op vier...

Zilveren jardiniere
Starting price 350 EUR

Rijkelijk bewerkte Engelse sterling zilveren jardiniere met losse binnenbak rococostijl met putti's, cartouches en blad/bloemmotieven op acanthusblad-pootjes 925/000, ca.395gr. Cond.: U

Zilveren asbak met kat
Starting price 200 EUR

Zilveren asbak met kat, geheel gehamerd 830/000 ca. 247gr. ø17,5cm. Cond.: U

Zilv. visschep, 18e eeuw
Starting price 475 EUR

Mooie grote antieke zilverenj visschep met ajourgezaagde bak waarin vismotief, 18e eeuw,. Het geheel is met de hand gegraveerd. 835/000, inlands werk "gekroonde V" L. 34cm., ca. 125gr., Cond.:U

Zilveren tafelstuk
Starting price 650 EUR

Prachtig groot Engels Sterling zilveren tafelstuk. Vaas op ronde voet met ajourgezaagd bovenstuk waarin kristal geslepen inzetvaas, minimaal chipje, met drie zilveren sierlijke draagarmen waaraan ajou...

2 Zilv. empire kannen
Result: 850 EUR

Twee Duitse zilveren empire kannen begin 1800 met houten handgreep en ovaal deksel. Rondom voorzien van handgravure. Grote kan 20x22cm., kleine kan 15x15cm. Cond.: U

Zilveren doos
Starting price 1.250 EUR

Zilveren rondom geëmailleerd Russisch kistje, aan binnen-en buitenzijde verguld, kleurige florale motieven met wit bandmotief rondom versierd, op vier bladvormige pootjes, 84 Solotniks zilver. 10x8x70...

Zilveren schaal
Starting price 1.200 EUR

Kapitale ovale sterling zilveren Engelse jardiniere (handgedreven), rustend op 4 acanthusbladpoten en rondom versierd met gedreven bloemmotieven 925/000 ca. 1475gr. 33,5x23x13cm. Cond.: U

Olie & Azijnkaraf
Starting price 300 EUR

Stel geslepen kristallen olie-en azijn karafjes met diamantslijpsel, 1x met gerestaureerde stop en 1 karaf met chip, in fraaie 925/000 laat empire zilveren standaard met kabelrand, op vier bo;pootjes ...

Theeservies op tablet
Result: 400 EUR

Mooi Engels sterling zilveren theeservies 925/000 op plated gegraveerd en gecontourneerd tablet. Het servies rust op 4 bolpootjes. Zilvergewicht servies inclusief houten greep ca. 1800gr.

Zilveren kandelaar
Result: 280 EUR

Prachtige puntgave trapeziumvormige getrapte tafelkandelaar met gegraveerde guirlande-bewerking. Op alle etages van de kandelaar een kabelrandmotief 835/000, MT: van Kempen en Begeer Leiden 12x12x29cm...

Russische muntendoos
Starting price 200 EUR

Bijzondere Russische muntendoos anno 1884, MT: BK met zilveren munten (20 kopeke 1910, 15 kopeke 1907 en 10 kopeke 1915) 4x6,5x2,5cm.

Zilveren schaar, Groningen
Starting price 250 EUR

Antieke Hollandse zilveren kledendrachtschaar, 835/000, met ketting-ogen, begin 1800 toegeschreven aan J.Olfers, L.14cm., Cond.:U