Plateel vaasje, Eskaf Ola Huizen Holland met florale beschilderingen door schilder Willem Evers. Gemerkt en genummerd H.: 17,5cm.
Duits Rosenthal porseleinen Tete a Tete servies, decor Donatello. In Jugendstil vormgeving 2e helft 20e eeuw in goede staat 16x48x34cm.
Rosenthal 2-delig porseleinen voetbalservies in originele doos 27x19x7cm. Cond.: G
Twee steigerende wit porseleinen paarden ca. 1980 in zeer goede staat ca. 20cm.
Oude Chinees porseleinen kakatoe 1e helft 20e eeuw (chip af) 44cm. Cond.: R-G
Oude porseleinen haan, vermoedelijk China (kam 2 chips af) 20e eeuw 30cm. Cond.: R
Twee Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met landschapsdecor, minimale randschade ø23,3cm. Cond.: G
Twee Chinees imari porseleinen sierborden 18e eeuw met landschapsdecor (1 oude haarlijn) ø22cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuws Familie Rose bord met bloemendecor (haarscheur) ø22,3cm. Cond.: G
Vier Chinees porseleinen kommen ca. 1900 met figuren in landschapsdecor. minimale chips 5,5xø11,5cm. Cond.: G
Imari porseleinen 19e eeuwse theepot zonder hengsel, verder in goede staat 13x17xø15cm.
Chinees porseleinen 18e eeuwse dekselpot (Yang Cheng) met bloemendecor. Haarscheur en randschade 15xø11cm.
Antieke Satsuma vaas (keramiek) met Wilhelmina teken en 31 Augustus 1923. gesigneerd en made in Japan, in goede staat 21xø11cm.
Oud Zuid-Amerikaans terracotta blaasinstrument in de vorm van 6 Zuid-Amerikaanse vrouwen in kledendracht 20e eeuw 12xø10cm. Cond.: G
Twee oude Meissen porseleinen kruidenschaaltjes 1e helft 20e eeuw, 1 schaaltje gelijmd 5x11x8cm. Cond.: R-G
Keramieken Jugendstil figuur Wiener Werkstatten, gmunder keramiek 1923-130 Nr. 1069. Hoofd gelijmd 15cm. Cond.: R
Zeven delen oud/antiek; 1x vijf ivoren messenleggers ca. 1930, 1x Chinees porseleinen kom 19e eeuw (gesigneerd onderop met bloemendecor, 1x Kantonese vaas 1e helft 20e eeuw met gedetailleerd gouddecor...
Twee grote oude Chinese spekstenen voorwerpen 20e eeuw; 1x vaas met bloemendecor en 1x visser met hengel en vis 25-36cm. (minimale chip) Cond.: G
Chinees spekstenen 19e eeuws figuur, voorstellend een man staand op een vis 16cm. Cond.: G
Chinees keramieken jardiniere met originele terracotta binnenbak (onduidelijk gemerkt). In goede originele staat 11x18x14cm.
Chinese jade geisha ca. 1900. Paar witte stootvlekken, sokkel chip af. Verder in goede originele staat 23cm.
Driedelig Kantonees kaststel 20e eeuw met vechtende krijgers afgebeeld, 1 chip uit vaas 25-37cm. Cond.: R-G
Drie Chinees porseleinen kop&schotels 19e eeuw met blauw decor van figuren in landschappen en bloemen. 2 Kopjes hebben een haarscheur 6,5xø12cm. Cond.: R-G
Drie Chinees porseleinen capucijner kop&schotels; 2x met afbeelding van vissende figuren te boot en man op ezel (chips) en 1x met figuren in landschap 4,5xø11cm. en 5xø10,5cm. Cond.: R-G
Divers Chinees porselein 18e-19e-20e eeuw, divers decor. 1x kop&schotel en 10 vaasjes (4 beschadigd) 5-12cm. Cond.: R-G
Drie delen Chinees porselein 20e eeuw; 1x gemberpot (zonder deksel) 13xø12cm., 1x dekselpot 16xø11cm. en 1x handbeschilderde vaas met kustdecor 22xø10cm.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop & schotels in goede staat, 1 chip kopje.
Elf delen 18e/19e eeuw Chinees porselein; 4 schotels en 7 kopjes, minimale randschades Cond.: R-G
Twintig delen Chinees porselein 20e eeuw met blauw decor bestaande uit; 9 kopjes en 11 schoteltjes in goede staat (bloemdecor) 12,3x12,3cm. en 5x7,5x7,5cm. Cond.: G
Prachtig 18e eeuws Chinees porseleinen bord, fijn geschilderd met bloemen- en gouddecor, randschade ø22,7cm. Cond.: R