Vier decoratieve broches en een choker met hanger, diverse modellen gemerkt: Bulatti, Langani (schmuck). In goede staat.
Zilveren choker, 925/000, met zirconia's. Choker met X-vormige schakels bezet met zirconia's. Voorzien van een bakslot met veiligheid. Breedte 6,5 mm. Lengte 46,5 cm. ca 35 gram. In goede staat.
Zilveren ring, 925/000, met indiaan bezet met koraal en turkoois. Breedte 25 mm. ø 65. ca 10 gram. In goede staat.
Set zilveren sieraden met zeeuwse knoppen. Een broche met 2 knopen, 21x40mm., een bangle met knopjes en bollen, breedte 15 mm. en 5 losse kleine knopjes. ø 10 mm. Totaal ca 41 gram. In goede staat.