Originele ets van Rembrandt van Rijn. 1606 - 1669. Beggars receiving alms at the door. Ets op papier. Vochtvlekken en 2 scheurtjes . Afmeting: H 16 x B 13 cm. In redelijke staat.
Klaas Bernink, 1975. 1913 - 1996. Boerderij in Losser. Acryl op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
M. de Jongere. 1912 - 1978. Rotterdams havengezicht met figuren, meeuwen et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
A.J. Wijngaerdt. 1808 - 1887. Hollands landschap met koeien, eenden en ooievaar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60,5 cm. In goede staat.
Jacques Thevenet. 1891 - 1989. Franse School. Gezicht op stad bij rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 39 x B 55 cm. In goede staat.
Jan Adam Zandleven. Zonnige boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 32,5 cm. In goede staat.
Wilhelm Hambüchen. 1869 - 1939. Duitse School. Katwijkse bomschuiten op strand met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 69 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Gezicht op spoorstation te Brussel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 89 cm. In goede staat, maar behoeft een schoonmaakbeurt.
André Plumot. 1874. Kustgezicht met schapen, boerin en jongen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 43 cm. In goede staat.
C.A. van Assendelft. 1870 - 1945. Boer op akker met zeis. Pastel op papier. Afmeting: H 67 x B 56 cm. In goede staat.
A.J. Zwart 1903 - 1981. Zomers plasgezicht met waterlelies en eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Jannes de Vries, 1963. 1901 - 1986. Groninger ploeg, stadsgezichten met boten. Wassende inkt op papier. Afmeting: H 32 x B 41 cm. In goede staat.
Anton Pieck. Eigen druk. 1895 - 1987. Knotwilg. Ets op papier. Afmeting: H 52 x B 40 cm. In goede staat.