Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands wintergezicht met koek en zopie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
2x Onduidelijk gesigneerd. Pendant. Duitse School. Circa 1900. Berglandschappen met wandelaar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x B 14 cm. In goede staat.
V. Sedas? 20e Eeuw. Vrouwen voor boerenhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 62 x B 81 cm. In goede staat.
J. van Trirum. Spelende kittens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12,5 x B 18 cm. In goede staat.
Will Kalshoven. 1907 - 1966. Vaas met violen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Hollandse School. Jongen met slaapmuts. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Studie tekening van Harrie Kuyten. 1883 - 1952. Man leest krant. Houtskool op papier. Afmeting: H 21,5 x B 13,5 cm. In goede staat.
2x Adrian Stahlecker, 1978. Drie jongens portretten. Houtskool op papier. Afmeting: H 42 x B 46 cm. / H 36 x B 38 cm. In goede staat.
H. Poeder. 2005. Stilleven. Glazen schaal met aardbeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 24 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Twentse boerderij met boer en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Cecil Aldin. 1870 - 1935. Karikatuur prent. Edele heren aan het kaarten. Litho op papier. Afmeting: H 37 x B 60 cm. In goede staat.
Twee antiek handingekleurde litho's. Twente. Circa 1900. 1x Landschap in Driene. 1x Markt te Hengelo. Afmeting: H 6 x B 12 cm. / H 8 x B 16 cm. Litho op papier. In goede staat.
Rozemarijn. 21e Eeuw. Dansend paar. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
Duitse School. Circa 1890. Riviergezicht in de bergen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 17,5 cm. In goede staat.
A. Bijljans. 1936. Bloemstilleven met fles. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 24 cm. In goede staat.
Johan Grabijn. 1930 - 2011. Steengoed pot met penselen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Kees v.d. Waals. 2000. Paardenspan concours. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 57 cm. In goede staat.
G. Brink. 20e Eeuw. Boeren interieur met aardappel schillende boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.