This website uses cookies

Aprilveiling 2024

Auction on Thursday, April 18, 2024 from 10:00

Completed | Default auction

Onduid. gesig., Wintergezicht
Result: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands wintergezicht met koek en zopie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Pendant, Berglandschappen
Result: 60 EUR

2x Onduidelijk gesigneerd. Pendant. Duitse School. Circa 1900. Berglandschappen met wandelaar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x B 14 cm. In goede staat.

V. Sedas?, Vrouwen voor boerenhuis
Result: 60 EUR

V. Sedas? 20e Eeuw. Vrouwen voor boerenhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 62 x B 81 cm. In goede staat.

J. van Trirum, Spelende kittens
Result: 50 EUR

J. van Trirum. Spelende kittens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12,5 x B 18 cm. In goede staat.

Will Kalshoven, Vaas met violen
Result: 50 EUR

Will Kalshoven. 1907 - 1966. Vaas met violen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

3x Eef de Weerd, Abstract
Result: 50 EUR

Ongesigneerd, Jongen met slaapmuts
Result: 50 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Hollandse School. Jongen met slaapmuts. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

Harrie Kuyten, Man leest krant (studie)
Result: 50 EUR

Studie tekening van Harrie Kuyten. 1883 - 1952. Man leest krant. Houtskool op papier. Afmeting: H 21,5 x B 13,5 cm. In goede staat.

2x Adrian Stahlecker, Portretten
Result: 50 EUR

2x Adrian Stahlecker, 1978. Drie jongens portretten. Houtskool op papier. Afmeting: H 42 x B 46 cm. / H 36 x B 38 cm. In goede staat.

H. Poeder, Stilleven
Result: 50 EUR

H. Poeder. 2005. Stilleven. Glazen schaal met aardbeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 24 cm. In goede staat.

Gerard Krol, Twentse boerderij
Result: 50 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Twentse boerderij met boer en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Cecil Aldin, Edele heren aan het kaarten
Result: 50 EUR

Cecil Aldin. 1870 - 1935. Karikatuur prent. Edele heren aan het kaarten. Litho op papier. Afmeting: H 37 x B 60 cm. In goede staat.

2x Litho, Driene + Hengelo
Result: 50 EUR

Twee antiek handingekleurde litho's. Twente. Circa 1900. 1x Landschap in Driene. 1x Markt te Hengelo. Afmeting: H 6 x B 12 cm. / H 8 x B 16 cm. Litho op papier. In goede staat.

Rozemarijn, Dansend paar
Result: 50 EUR

Rozemarijn. 21e Eeuw. Dansend paar. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.

Duitse School, Riviergezicht in bergen
Result: 50 EUR

A. Bijljans, Bloemstilleven met fles
Result: 40 EUR

Johan Grabijn, Stilleven
Result: 40 EUR

Johan Grabijn. 1930 - 2011. Steengoed pot met penselen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Kees v.d. Waals, Paardenspan concours
Result: 40 EUR

Kees v.d. Waals. 2000. Paardenspan concours. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 57 cm. In goede staat.

G. Brink, Vrouw schilt aardappels
Result: 35 EUR

Ongesigneerd, Tulpen
Result: 20 EUR

Ongesigneerd, Honden portret
Result: 20 EUR