Karel Appel. Epreuve d'artiste. 1921 - 2006. Fantasie figuren. Litho op papier. Afmeting: H 76 x B 60 cm. In goede staat.
Karel Appel. 1973. Epreuve d'artiste. Fantasie figuren (gezichten). Litho op papier. Afmeting: H 76 x B 58 cm. In goede staat.
Paul Juang. Tweede helft 20e eeuw. Koets met figuren in Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 120 x B 90 cm. In goede staat.
Paul Juang. Tweede helft 20e eeuw. Figuren in straat rond 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: H 120 x B 90 cm. In goede staat.
Henk Bernink. Enschede. Zoon van Klaas Bernink. Aanlegsteiger Den Helder. Acryl op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Sara Hense. 1857 - 1936. Stilleven met pioenrozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Anton Pieck. Eigen druk. 1895 - 1987. Duinen. Ets op papier. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. J. v/d H......... Handwerkende vrouw in klederdracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 42 cm. In redelijk/goede staat.
Klaas Gubbels, '89. Nr. 81/250. 1934 - . Titel: Printed Art no. 6. In originele map + beschrijving. Litho op papier. Afmeting: H 79 x B 59,5 cm. In goede staat.
Daan Muehlhaus. 1907 - 1981. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.
Jan Toorop. 1858 - 1928. Lithografie uit 1905. Dames in de fabriek. Litho op papier. Afmeting: H 57 x B 47 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e Eeuw. Portret Jezus Christus met doornenkrans. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 12,5 cm. In redelijk/goede staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996. Spoorwachtershuisje met spoorboom. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Pete Westcott, 1947 Engeland. The third wave. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 123 cm. In goede staat.
Guy van Iseghem. Belgische School. 1905. Elegante dame bij paardenrace. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 17 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 1967. Indonesische School waarschijnlijk Ogeng Heru Supono (1937-1991). Drie wajang poppen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.
Zeldzaam reis-schilders schetsboek van F.O.R. met tekeningen, aquarellen, landschappen. Circa 1860 - 1870. Holland - Frankrijk. Circa 45 werken. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1967. 1913 - 1996 Enschede. Houten abstract reliëf. Acryl op paneel. Afmeting: H 59 x 60 cm. In goede staat.