This website uses cookies

Oktoberveiling 2023

Auction on Thursday, October 12, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

Drie Chinese borden Ø 23,8 cm.
Result: 150 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen mille fiori borden met bodemmerk. Afmeting: Ø 23,8 cm. In goede staat.

Grote Japanse imari dekselvaas, H 57 cm.
Result: 250 EUR

Grote Japanse imari porseleinen dekselvaas met floraal/landschap/goud/kylin decor. Deksel gelijmd. Afmeting: H 57 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Japanse imari dekselpotten
Result: 160 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse imari porseleinen dekselvazen met floraal/paradijsvogel decor. Dekselpunten gelijmd + chips deksel. Eén chip vaas. Afmeting: H 42,5 cm. In redelijke staat.

Vier Japanse imari vazen
Result: 80 EUR

Eén set van vier Japanse imari porseleinen vazen. 19e Eeuw. Divers. Floraal etc. Twee haarlijnen. Afmeting: 15 - 20,5 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse imari pot (vierkant)
Starting price 80 EUR

19e Eeuwse vierkante Japanse imari pot. Floraal/goud decor. Afmeting: 22 x 12 x 12 cm. In goede staat.

Grote Chinese dekselvaas
Starting price 90 EUR

Grote 19e eeuwse familie rose dekselvaas met geisha's in de wolken decor + tekst. Bovenrand restauratie + chip deksel. Afmeting: 43 cm. In redelijke staat.

Exclusief Nieuw Zeeland kunstwerk
Starting price 1.750 EUR

Lot Chinees porselein (4x)
Starting price 80 EUR

Porseleinen boeddha
Starting price 100 EUR

Gesigneerde Chinees porseleinen lachende boeddha met blauw decor. Afmeting: 19,5 x 17 x 14 cm. In goede staat.

2x Chinees aardewerk
Starting price 50 EUR

Twee delen Chinees aardewerk. Kylin figuren met brons-kleurige polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.

Lot Chinese schotels (14x)
Result: 80 EUR

Chinese vissenkom Ø 30,5 cm.
Result: 250 EUR

Antieke Chinees porseleinen familie verte vissenkom met krijger decor + kempvissen decor binnenin. Gerestaureerd. Afmeting: H 26 x Ø 30,5 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese borden Ø 22,5 cm.
Result: 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met kippen bij waterval decor. Familie verte. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Drie Chinese borden Ø 23 cm.
Result: 110 EUR

Vijf Chinese vazen (China/Japan)
Result: 50 EUR

Twee Japanse vazen, H 30 - 31 cm.
Result: 120 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse bronzen vazen met cloisonné. Divers. Eén bodemmerk. Afmeting: H 30 - 31 cm. In goede staat.

3x Chinese kom Ø 11,8 cm.
Starting price 60 EUR

Drie Chinees porseleinen familie rose kommen met geisha's in tuin/vleermuis decor. Met bodemmerk. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 11,8 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord Ø 22,5 cm.
Starting price 250 EUR

Chinees porseleinen familie rose bord met figuren/kostbaarheden/goud decor. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Chinese waterschaal Ø 9 cm.
Result: 150 EUR

Chinees porseleinen waterschaal met waterpartij decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 9 cm. In goede staat.

Tibetaans boeddhistisch schilderij
Starting price 80 EUR

Tibetaans boeddhistisch schilderij op linnen. Tweede helft 20e eeuw. Gedetailleerde kwaliteit. Afmeting: H 32 x B 32 cm. In goede staat.