Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung schotels met tuin decor. Enkele minimale chip. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.
Drie-delige Chinees porseleinen tulpenvaas met floraal decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen familie rose republiek vazen, met decor van spelende kinderen. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose dekselschaal met reliëf in lotusbloem vorm met groen onderglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 19 cm. In goede staat.
Negen Chinees porseleinen kop + schotels met tuin/hekwerk decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose schotels met tuin/figuren/goud decor (emaille). Afmeting: Ø 32 - 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen blanc de chine cup met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 5,7 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi klapmuts kom met rondom figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Haarlijnen in bodem. Afmeting: H 10 x Ø 21 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen blauw-witte vaas met figuren in landschap decor rondom. Met bronzen montuur. Lampenvoet. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen kopjes met geisha/zotjes decor. Drie kopjes haarlijn. Eén kopje chip. Eén kopje goed.
Chinese vierkant porseleinen familie rose vaas met rotsen/bamboe decor. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen schenkkan met landschap/goud decor. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi schotel met floraal/hoogwaardigheidsbekleders decor. Lichte randschade. Afmeting: Ø 31,3 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgesneden waterpot in de vorm van een eend met lelieblad + floraal decor. Afmeting: 7,5 x 10 x 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon bolvaas met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi kop en schotels, eierschaal porselein. Floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Enkele minimale chip. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen vazen met druivenrankdecor, Kangxi stijl. 1 vaas goed, 1 vaas randschade. 24,2 cm. In redelijk goede staat.