This website uses cookies

56. Aprilveiling 2023

Auction on Thursday, April 13, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

Chinese penselenpot Ø 18,3 cm.
Result: 1.500 EUR

Twee Chinese schotels Ø 38 cm.
Result: 1.500 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen queng lung schotels met tuin decor. Enkele minimale chip. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.

Chinese tulpenvaas, H 42 cm.
Result: 1.500 EUR

Drie-delige Chinees porseleinen tulpenvaas met floraal decor. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

2x Chinese republiek vaas, H 35 cm.
Result: 1.500 EUR

Twee grote Chinees porseleinen familie rose republiek vazen, met decor van spelende kinderen. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinese familie rose dekselschaal Ø 19 cm.
Result: 1.500 EUR

Chinees porseleinen familie rose dekselschaal met reliëf in lotusbloem vorm met groen onderglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 19 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (9x)
Result: 1.400 EUR

Negen Chinees porseleinen kop + schotels met tuin/hekwerk decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Twee Chinese schotels Ø 32 - 35 cm.
Result: 1.400 EUR

Twee zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose schotels met tuin/figuren/goud decor (emaille). Afmeting: Ø 32 - 35 cm. In goede staat.

Chinese blanc de chine cup Ø 5,7 cm.
Result: 1.400 EUR

Chinees porseleinen blanc de chine cup met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 5,7 cm. In goede staat.

2x Chinese schotel Ø 42 cm.
Result: 1.400 EUR

18e Eeuwse Chinese klapmuts kom Ø 21 cm.
Result: 1.300 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi klapmuts kom met rondom figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Haarlijnen in bodem. Afmeting: H 10 x Ø 21 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese maanvazen, H 25,7 cm.
Result: 1.300 EUR

Lot Chinees porselein
Result: 1.200 EUR

Chinese vaas, H 25,5 cm.
Result: 1.200 EUR

Chinees bord Ø 22 cm.
Result: 1.200 EUR

Chinese vaas, H 41 cm.
Result: 1.200 EUR

Chinees porseleinen blauw-witte vaas met figuren in landschap decor rondom. Met bronzen montuur. Lampenvoet. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Lot Chinese kopjes (5x)
Result: 1.200 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen kopjes met geisha/zotjes decor. Drie kopjes haarlijn. Eén kopje chip. Eén kopje goed.

Chinese vaas, H 19,5 cm.
Result: 1.200 EUR

Chinese vierkant porseleinen familie rose vaas met rotsen/bamboe decor. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.

Japanse Imari schenkkan, H 23 cm.
Result: 1.100 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen schenkkan met landschap/goud decor. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 31,3 cm.
Result: 1.100 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi schotel met floraal/hoogwaardigheidsbekleders decor. Lichte randschade. Afmeting: Ø 31,3 cm. In goede staat.

Chinese houten waterpot
Result: 1.100 EUR

Antieke Chinese houtgesneden waterpot in de vorm van een eend met lelieblad + floraal decor. Afmeting: 7,5 x 10 x 8 cm. In goede staat.

33
Result: 1.100 EUR

Chinees porseleinen celadon bolvaas met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

6x Chinese kop/schotels
Result: 1.000 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi kop en schotels, eierschaal porselein. Floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Enkele minimale chip. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen
Result: 1.000 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen vazen met druivenrankdecor, Kangxi stijl. 1 vaas goed, 1 vaas randschade. 24,2 cm. In redelijk goede staat.

Chinese vaas, H 26,5 cm.
Result: 1.000 EUR