Grote antieke Gouda platelen cachepot. Jugendstil. Met floraal/goudfazant decor. Haarscheuren + chip. Afmeting: H 21,5 x Ø 29 cm. In redelijke staat.
Lot oud/antiek Hollands plateel. 20e Eeuw. Onder andere; (1) polychrome inktpot Gouda, 1905, twee chips. (2) Vaas, Tini Gouda, floraal, circa 1910. (3) Rhodian Gouda bloempot, circa 1910, randrestaur...
Grote antieke platelen caché pot. Flora, Arnhem. Circa 1920. Haarlijnen bodem. Afmeting: H 23 x Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Hollandse aardewerken spreukschotel. 'Hy, die als vriend hier binnen gaat, komt komt nooit te vroeg, maar steeds te laat'. Mogelijk Amstelhoek. Circa 1905. Eén chip. Afmeting: Ø 34,7 cm. In rede...
Vier delen Hollands plateel. (1) grote schenkkan, Detail from Hydra about 650 B.C. (Louvre museum). Painter D. Voussilipoulos. (2) Twee kannen, Eljeco-Holland, circa 1900, één chip. (3) Modica Gouda k...
Grote Art Deco keramieken olifant. Dolly. Door Le Jan France. Circa 1930. Craquelé glazuur. Afmeting: 32 x 40 x 14 cm. In goede staat.
Antiek vier-delig Petrus Regout Maastricht lampetset van aardewerk. Circa 1900. Haarlijn in waterkan. Afmeting: 15 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht serviesgoed in Wedgwood kleuren. Circa 1900. Bestaande uit: Theepot, suikerpot+melkkan, kom. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.
21-Delig antiek Frans kinderservies. Decor Bardure. Circa 1880. Bestaande uit: twee tazza's, sauskom, drie ovale schalen, dekselterrine, zes ontbijtborden, acht soepborden. Afmeting: 14 - 21 cm. In go...
Antiek Engels eetservies met Egyptische-stijl decoratie. Circa 1888. Bestaande uit: twee opdien schalen, twee tazza's, twee sauskommen, twee ovale schalen + 74 borden. Afmeting: 22 - 35 cm. In goede s...
Vier delen Hollands keramiek. Onder andere Porceleyne Fles schenkkan. Circa 1900. Mettlach Bonn, Jugendstil bord 'Morgenstond'. Delfts blauw. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
Keramieken dekselpot door Kerargil + draadglas koekjestrommel. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Lot divers aardewerk (5x). Ravelli Holland. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.
Drie delen Duits aardewerk. 1x Royal Porzellan K.P.M. vaas, circa 1950. Twee Villeroy & Boch Bonn vazen, circa 1900. Afmeting: H 22 - 24 cm. In goede staat.
Lot divers geglazuurd aardewerk (7x). Deels gesigneerd, onder andere Jan de Rooden. 60er - 70er Jaren. Afmeting: 8 - 36 cm. In goede staat.
Vier antieke Maastrichtse schotels. Circa 1900. Onder andere; Societé Ceramique + Petrus Regout. Afmeting: Ø 23- 37 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Hollands Fayence. Eén polychroom bord, gemerkt, de Klaauw. En twee miniatuur vazen, Tichelaar Makkum. Afmeting: 5 - 23,5 cm. In goede staat.
Drie delen porselein met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit twee saucieres, waarvan één beschadigd bij handen. En een tafelschaal, gerestaureerd bij bakfout sokkel. Afmeting: 25 - 30 cm. In...
Vier antieke bisquit porseleinen figuren. Circa 1900. Eén figuur chip (kraag). Afmeting: H 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Engelse Staffordshire porseleinen honden. 20e Eeuw. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Twee grote Oost Duitse porseleinen figurengroepen (GDR). Stukje strijkstok mist, verder goed. Afmeting: 26 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Engelse Staffordshire porseleinen honden. Kleinere exemplaar haarscheur. Afmeting: 15 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen porselein. Tweede helft 20e eeuw. Met figuren en bloem decor opgewerkt. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 15 - 46 cm. In goede staat.
Twee grote Napels porseleinen musicerende figuren. 20e Eeuw. Beschadiging aan bloemen. Afmeting: 32 - 33 cm. In redelijke staat.