This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

51. Januariveiling 2022

AD-  

Auction on Thursday, January 6, 2022 from 10:00  | Auktion beendet

Completed | Default auction
106 Results
Lot: 5000

Bronzen olifant naar Salvador Dali

Starting price 3.500 EUR

Zeer grote bronzen olifant met groene patina + vergulding. Naar idee van Salvadore Dali. 21e Eeuw. Afmeting: 152 x 70 x 137 cm. In goede staat.


Lot: 5001

Antiek bronzen figuur, Vrouw met bok

Result: 750 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. Vrouw met tamboerijn en bok. Titel: Esmeralda. Door Eugene Marioton. 1854 - 1933. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.


Lot: 5002

Grote antieke lamp, H 107 cm.

Starting price 250 EUR

Grote antieke terracotta lamp met negroïde draagster. Samoa + monogram. Circa 1880. Eén arm gerestaureerd. Enkele chip. Afmeting: H 107 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 5003

Twee vergulde Fransen figuren

Starting price 300 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde Franse figuren met bisquit porselein. Compositie metaal. Afmeting: H 28 - 30 cm. In goede staat.


Lot: 5004

Bronzen beeldengroep, 1900

Starting price 550 EUR

Antieke bronzen beeldengroep met musicerende putti. Musee de Sevres. Gietstempel + nummers. Circa 1900. Afmeting: 20 x 19 x 13 cm. In goede staat.


Lot: 5005

E. Picault, Franse bronzen buste

Starting price 1.650 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Franse bronzen buste door E. Picault. 1833 - 1915. E scholier 14 Siecle. Annotatie 1359. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.


Lot: 5006

Antiek Frans verguld beeld, 1900

Starting price 750 EUR

Antiek verguld bronzen figuur met ivoren gezicht. Man in winterjas met mand. Gesigneerd Secarel. Circa 1900. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.


Lot: 5007

Groot antiek beeld, 1900

Starting price 900 EUR

Groot antiek beeld op zwaar marmeren basement. Arabier te paard met geweer. Zwaar compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: 63 x 72 x 22 cm. In goede staat.


Lot: 5008

Bronzen verguld figuur

Starting price 350 EUR

Antiek verguld bronzen figuur. Frankrijk. Meisje met capuchon. Met ivoren gezicht. Circa 1900. Door G. Omerth. 1895 - 1925. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.


Lot: 5009

Antiek bronzen figuur door A. Falguiere

Starting price 3.000 EUR

Zeer groot antiek bronzen figuur door Alexandre Falguiere. 1831 - 1900. Titel Mignon. Mandoline speler. Afmeting: 88 cm. In goede staat.


Lot: 5010

Marmeren sculptuur, naar Jacques Lipchitz

Result: 2.200 EUR

Groot marmeren sculptuur in Art Deco-stijl. Naar Jacques Lipchitz. Tweede helft 20e eeuw. Origineel is uit 1915 en van kalksteen. Afmeting: H 92,5 cm. In goede staat.


Lot: 5011

Groot bronzen beeld van August Kühne

Starting price 1.200 EUR

Zeer groot bronzen beeld door August Kühne uit Wenen. 1845 - 1895. Anno 1887. Oostenrijkse wandelaar in klederdracht met stok. Afmeting: 93 cm. In goede staat.


Lot: 5012

Twee Ivoorkust beelden

Starting price 500 EUR

Twee grote Afrikaanse Ivoorkust Senufo vogels. Processie figuren. 20e Eeuw. Minimale beschadiging + gebruikssporen. Afmeting: H 117 - 122 cm. In goede staat.


Lot: 5013

Bronzen figuur, Dame met hoed

Starting price 140 EUR

Bronzen figuur. Dame in jurk met hoed op. Groen gepatineerd. Circa 1930 - 1960. Geen signatuur. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.


Lot: 5014

Bronzen ijsbeer naar F. Pompon

Result: 1.900 EUR

Grote bronzen ijsbeer in Art Deco-stijl. Naar Francois Pompon. Echter 21e eeuw. Afmeting: 99 x 47 x 20 cm. In goede staat.


Lot: 5015

Ossip Zadkine beeld

Result: 8.500 EUR

Bronzen sculptuur naar Ossip Zadkine. Vrouwenfiguur met waaier. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.


Lot: 5016

Bronzen figuur, Pierrot

Result: 850 EUR

Groot antiek Frans bronzen figuur. Pierrot met Venetiaans masker en zwaard + tekst op plateau 'A. Porte ga Daix'. Circa 1900. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.


Lot: 5017

Antiek Frans bronzen beeld, H 44 cm.

Starting price 400 EUR

Antiek Frans bronzen beeld door Jules Graux, Parijs. Mandoline speler. Deels verguld. 19e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.


Lot: 5018

Antiek bronzen beeld, H 23 cm.

Starting price 150 EUR

Antiek bronzen figuur. Houthakker bij boom. 19e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.


Lot: 5019

Massief bronzen neushoorn

Starting price 900 EUR

Massief bronzen neushoorn met groene patina. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 42 x 12 cm. In goede staat.


Lot: 5020

Antiek bronzen beeld, Dame met vogel

Result: 600 EUR

Antiek bronzen beeld. Gesigneerd Charles Cumberworth. 1811 - 1852. Dame met vogel. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 40 x 37 x 21 cm. In goede staat.


Lot: 5021

Bronzen olifant in Art Deco-stijl

Result: 140 EUR

Bronzen olifant in Art Deco-stijl op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 28 x 26 x 16 cm. In goede staat.


Lot: 5022

Twee antieke Franse beelden

Result: 130 EUR

Twee antieke Franse compositie metalen figuren. Herderin + vrouw op adelaar. Circa 1900. Afmeting: H 51 - 68 cm. In goede staat.


Lot: 5023

Egyptische bronzen kat, H 45 cm.

Starting price 180 EUR

Egyptische bronzen kat met halsband en hiërogliefen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.