This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

51. Januariveiling 2022

AD-

Auction on Thursday, January 6, 2022 from 10:00

Completed | Default auction

Twee porseleinen figuren
Starting price 110 EUR

Twee porseleinen figuren. Augarten Wien. Circa 1920 - 1930. Gardist + dame. Dame mist hand. Afmeting: 10,5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Kaiser porselein (4x)
Result: 60 EUR

Vier delen Duits Kaiser porselein met Imari-stijl decor 'Yokohama'. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee dekselvazen, schemerlamp, bord. Afmeting: 21 - 34 cm. In goede staat.

Drie delen antiek plateel
Result: 100 EUR

Drie delen antiek Hollands plateel. Onder meer; Polychrome pijpvaas Gouda, P.K. Holland. Breetveld Gouda schenkkan. Corel Schoonhoven Holland P.N. bonbonschaal. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.

Porseleinen figuur + lampenvoet
Result: 30 EUR

Twee delen antiek porselein. Onder meer; Figuren lampenvoet, Schierholz Duitsland, minimale beschadiging, circa 1920. Figurengroep Napels met kroon, schrijfveer beschadigd, groente in korf, chips. Afm...

Vijf antieke borden
Result: 50 EUR

Vijf antieke keramieken borden. Circa 1900. Bestaande uit: drie Petrus Regout borden + twee Villeroy & Boch borden. Afmeting: Ø 26 - 33 cm. In goede staat.

Antieke vaas, H 52 cm.
Starting price 350 EUR

Grote antieke porseleinen vaas met floraal/goud decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Drie delen Duits porselein
Result: 160 EUR

Drie delen Duits porselein. Twee papegaaien van Karl Ens Volkstedt, waarvan één staart gelijmd en één gaaf. En een haan van Kaiser Porzellan, ontwerp Guiseppe Tagliarol, no. 430 van 3000, goed. Afmeti...

Majolica vaas
Starting price 100 EUR

Oude majolica vaas met floraal/half naakte vrouw decor. Jugendstil. 20e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Porseleinen tafelschaal
Starting price 225 EUR

Duitse porseleinen tafelschaal met figuren en opgewerkte bloemen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 40 x Ø 25 cm. In goede staat.

Zeldzame drie-delige KPM theeset
Starting price 500 EUR

Zeldzame antieke drie-delige Duitse K.P.M. porseleinen theeset. Circa 1880 - 1900. Met blindmerk. Met handgeschilderd decor. Boerderij/hoenderhof + insecten op deksel. Afmeting: 12 - 26 cm. In goede s...

Herend mokka set
Result: 150 EUR

Eén-persoons vier-delig Herend porseleinen mokka set. Met floraal en vlinder decor. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 22 x 15 cm. In goede staat.

Duits porseleinen figuur
Result: 225 EUR

Duits porseleinen figuur. Meisje met opgewerkte bloemen + goud decor. Gemerkt Volkstedt Rudolstadt. 20e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

2 Staffordshire honden
Starting price 30 EUR

Twee porseleinen Engelse Staffordshire honden. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Porseleinen tafelstuk
Result: 60 EUR

Porseleinen tafelschaal. Gemerkt Napels. Met vier dragende putti's en opgewerkte bloemen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 31 x 31 cm. In goede staat.

Velsen bord Ø 19,7 cm.
Starting price 200 EUR

Art Deco Velsen Holland keramieken bord. 152/6 B. Schilder V.V. Chip. Afmeting: Ø 19,7 cm. In redelijk/goede staat.