This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Auction on Thursday, October 7, 2021 from 10:00

Completed | Default auction

Chinese Kantonese vaas, H 45 cm.
Result: 425 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vaas met figuren in tuin decor. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Chinese boeddha, H 21 cm.
Result: 180 EUR

Chinees porseleinen boeddha met zotjes. Lichtblauw glazuur. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinees kopje
Starting price 250 EUR

Chinees porseleinen kop met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 8,8 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas als lampenvoet
Starting price 800 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas als lampenvoet. Met geisha's in tuin decor. Afmeting: 45 - 70 cm. In goede staat.

Chinese klapmuts kom Ø 20,5 cm.
Result: 80 EUR

Grote Chinees porseleinen klapmuts kom met figuren in landschap decor. Met dubbele blauwe bodemring. Minimale schilfer. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese kom Ø 26,5 cm.
Starting price 900 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen kom met ranken decor. Afmeting: H 12 x Ø 26,5 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas
Starting price 200 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas met draak/paradijsvogel decor. Groen glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Chinese pelgrim/maan vaas
Result: 400 EUR

Chinees porseleinen pelgrim/maan vaas met vleermuis/paarden decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Starting price 900 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met lichtblauw craquelé glazuur. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 25 cm.
Starting price 600 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met tuin decor. Eén vaas gelijmd. Eén vaas haarlijn bovenrand. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.

Chinese pijpvaas, H 36 cm.
Result: 350 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met grijs/rood glazuur. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen
Starting price 80 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met floraal decor + karaktertekens. 19e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Japanse Satsuma boeddha + hocker
Starting price 150 EUR

Japanse Satsuma porseleinen boeddha + hocker met marmeren blad. Circa 1900. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Result: 80 EUR

Zeven delen Chinees porselein. Bestaande uit: Theepot + vijf schotels, circa 1900, goed. En één kom met peterselie decor, 18e eeuw, gelijmd. Afmeting: 12 - 15 cm. In matig/goede staat.

Chinese penselenvaas Ø 12,5 cm.
Starting price 800 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas met figuren in landschap/waterval decor. Afmeting: H 20 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Chinese Quan Yin, H 26 cm.
Starting price 200 EUR

Chinese celadon Quan Yin met groen glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Vier delen Chinees porselein
Starting price 80 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: één grote 19e eeuwse kom, haarscheur. En twee 18e eeuwse koppen + één schotel, beschadigd. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijke staat.

Chinese drakenschotel Ø 24,2 cm.
Starting price 280 EUR

Chinees porseleinen drakenschotel. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 24,2 cm. In goede staat.

Drie delen 17e - 18e eeuws Chinees porselein
Result: 70 EUR

Drie delen 17e - 18e eeuws Chinees porselein. (1) Wanli kom van kraakporselein. (2) 17e - 18e Eeuwse Kang Xi kom, gelijmd/beschadigd. (3) Cheng Lung papbord, gelijmd. Afmeting: 14 - Ø 16,5 cm. In rede...

Chinees Familie Rose bord Ø 22,8 cm.
Starting price 500 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met zeldzaam figuren in tuin/goud decor. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 14 cm.
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met vogels in vruchtenboom/vlinders. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese dekselkom + onderschotel
Result: 275 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselkom met onderschotel. Familie Rose. Floraal. Afmeting: H 10 x Ø 12 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Queng Lung schaal
Starting price 200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung schaal met floraal/goud decor. Gecontourneerd. Afmeting: 31 x 25 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 31,7 cm.
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met wit craquelé glazuur, oren en bodemmerk. Afmeting: 31,7 x Ø 17 cm. In goede staat.